امتیازدهی به : post

طراحی کردن سایت چیست و دارای چند قسمت می شود ؟

ما در این مقاله قصد داریم تا درباره ی مزیت های طراحی سایت فوری بحث کنیم ، طراحی کردن سایت و طراحی پرتال یك وب سایت دارای تعداد زیادی فایل است، كه در اندازه معینی پرونده، مرتب شده اند، مثل مرتب کردن فایل ها در رایانه شخصی. صفحه اصلی یك سایت همواره” default.html یا index.html یا index.htm اسم دارد.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید… در طراحی کردن سایت و طراحی پرتال زمانی كه یك آدرس وب سایت را در مرور گر تایپ می كنید برنامه مرورگر به دنبال اكانت میزبانی می رود كه این آدرس به آن اشاره می كند.

و به جهت یكی از این فایل های اصلی می گردد. اگر فایل یا صفحه ی مورد نظر را در آن وب سایت یافت ، این فایل (یا صفحه) را در مرور گر شما نشان خواهد داد.فایلindex.html ترکیبی است از متن ها و عکس هایی که طراح سایت چیدمان آن ها را معین می کند.همراه ما در مقاله ی مزیت های طراحی سایت فوری باشید.

متن مورد نظر در خود سایت وجود دارد در صورتی که فایل های تصویری احتمال دارد در وب سایت ذخیره شده باشد (در کنار صفحات وب وفایل ها یا در پوشه ای مجزا) یا در محل دیگری از اینترنت باشد.احتمال دارد برخی از نوشته ها و تصاویر یک صفحه به صفحه های دیگری لینک داده شود.

این مجموعه سئو تهران از صفحات وب،تصاویر و فایل های وجود داشته دیگر که در اکانت میزبان وجود دارد،اساسا” یک وب سایت را می سازد.ما را در محتوای مزیت های طراحی سایت فوری همراهی کنید.

انواع وب سایت در طراحی کردن سایت و طراحی پرتال

1- سایت استاتیک یا ثابت :

در طراحی سایت و طراحی پرتال این سایت ها یک دفعه طراحی شده و اطلاعات مورد احتیاج در آن ها قرار می گیرد و بعد از آن برای عوض کردن نیاز به طراحی تخصصی یا نیمه خصوصی سایت است. زبان برنامه نویسی اینطور است از سایت ها در بیشتر نکات HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه ارتقا تر می توان از CSS همچنین بهره برد.

از جهتی که در طراحی کردن سایت و طراحی پرتال از حجم کمتری از کد در طراحی کردن سایت های استاتیک به کار برده می‌شود، سرعت آپلود بالایی دارا می باشند. علاوه براین کم شدن حجم کد ها خوانایی بیشتر سایت بواسطه موتور های جستجوگر را به دنبال دارد.

در مقاله ی مزیت های طراحی سایت فوری این نکات باعث بهتر شدن شرایط آن ها در طراحی کردن سایت و طراحی پرتال از دید امتیاز دهی موتور های جستجو (رنکینگ) خواهد شد. در ضمن این نوع سایت ها هرینه طراحی کم تری را نسبت به دیگر سایت ها دارند.

2- سایت دینامیک یا پویا :

در طراحی کردن سایت و طراحی پرتال اشخاص عادی که دسترسی به سیستم اداره محتوای سایت را داشته باشند،می توانند محتوای سایت های دینامیک را پس از طراحی عوض کند. زبان برنامه نویسی وب سایت های پویا می تواند براساس احتیاج متفاوت باشد اما عمدتا” از زبان های برنامه نویسی ASP ASP.Net ، PHP، CSS، Silver light و یا Ajax به کار برده می‌ شود.

در طراحی کردن سایت و طراحی پرتال این نوع از سایت ها در اول اسکلت سایت بواسطه طراح بوجود آورده و بعد محتوا بواسطه مدیران سایت ها دفعاتی تغییر می‌ کند . از این جهت طراح در طراحی سایت و طراحی پرتال نسبت به شرایط و اندازه ی دقیق متن ها و عکس ها و دیگر فایل هایی که بعدا” بواسطه مدیران سایت ها عوض می شود آگاهی ندارد در نتیجه این همه حالات را در نظر داشته باشید.

و این فعالیت باعث می‌ شودکه اندازه ای از گرافیک و جلوه ی سایت کم شود.یکی از فایده های سایت های دینامیک این است که محدودیتی برای بوجود آوردن، تغییر یا پاک کردن مطالب، تصاویر و صفحات و… وجود ندارد.ما را در مقاله ی مزیت های طراحی سایت فوری دنبال نمایید.

پرتال ها چیست

از مزیت های طراحی سایت فوری ، در طراحی کردن سایت و طراحی پرتال، پرتال ها سایت های دینامیک اصولی هستند که چند مقصود خاص را در یک سایت دنبال می کنند. به گونه دیگر مجموع چند سایت دینامیک که برای رسیدن به مقصود خاصی در کنار هم قرار گرفته اند را می شود یک پرتال نامید.

به عنوان نمونه پرتال خبری می تواند از چند سایت تشکیل شده باشد که هر یک کارایی خاصی به دلیل ان که انتشار تصاویر،عضو گیری، انتشار اخبار، نظر سنجی و … را در اختیار مدیران آن جای می دهد.ضمن این که همه خصوصیت های یک سایت استاتیک می تواند در یک پرتال همچنین صدق کند.

در طراحی سایت و طراحی پرتال همواره پرتال‌ها بواسطه سازمان ها، شرکت ها وگروه ها خریداری می شوندو به علت احتیاج به آپدیت قسمت های متفاوت اداره ی آن ها بواسطه یک شخص خیلی مشکل است .امیدواریم که از ما در این محتوا با عنوان مزیت های طراحی سایت فوری راضی باشید.

بیشتر بخوانید : سئو مبتدی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran