درباره مزیت های طراحی لوگو حرفه ای

برای طراحی لوگو حرفه ای پیشتر و بصورت کامل در قسمت مقالات وب سایت سئو تهران توضیح داده ایم، اما به خاطر اینکه امکان دارد این امر برای بسیاری از اشخاص واضح باشد ایده بدی نیست که در این مبحث اشاره ای داشته باشیم به مزیت های طراحی لوگو حرفه ای.

تاثیر طراحی لوگو حرفه ای در دید نخست

کلیه اهداف برای طراحی لوگو این است که لوگو یک برند مشاهده شود و در حافظه سپرده شود، به طور معمول روزانه کلیه اشخاص لوگوهای متفاوتی را در پیرامون خود مشاهده میکتتد اما زمانی که شخصی طرح لوگویی خاص را می بیند و مزیت طراحی لوگو حرفه ای باشد به سرعت جذب آن می شود و امکان دارد به تصور کردن به طرح بپردازد که این امر باعث خواهد شد طرح را در ذهن خود بخاطر بسپارد و این برترین مزیت طراحی لوگو حرفه ای می باشد.

بطور مختصر می توان بیان کرد اگر شخصی مزیت طراحی لوگو حرفه ای را در نگاه اول بخاطر بسپارد آن لوگو حرفه ای طراحی شده است.

مزیت های طراحی لوگو حرفه ای

اثر گذاری  طراحی لوگو حرفه ای در تبلیغات

این امکان را داریم تا بیان کنیم طراحی یک لوگو حرفه ای بسیار پر تاثیر تر از تبلیغات های مختلف با هزینه های سرسام آور است، به چه دلیل تبلیغ میکنیم؟ برای دیده شدن؟ مزیت طراحی لوگو حرفه ای اگر حرفه ای باشد در کم ترین تبلیغات شما نقش عظیمی را ایفا می کند و بیننده را به خود جذب می نماید.

در تبلیغات مثل طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ، طراحی تیزر های تلویزیونی و.. اگر مزیت طراحی لوگو حرفه ای باشد جلوه ای خوب و زیبایی را به امور تبلیغاتی شما می دهد.

بارها دیده اید بسیاری از شرکت های بزرگ در بیلبوردهای تبلیغاتی خود فقط از مزیت طراحی لوگو حرفه ای در وسط بیلبورد بهره برده اند حالا تصور نمائید این طرح خاص و حرفه ای باشد، هر مشاهده کننده ای با مشاهده طرح به فکر فرو میرود یا احساس فوق العاده را دریافت می کند و یا برعکس.

اگر مزیت طراحی لوگو حرفه ای نباشد هر کسی که این تبلیغات را مشاهده کند به سادگی از آن عبور میکند.
تصور نمائید چشم های انسان ها طرح های زیبا را مشاهده می کنند و احساس زیبایی را به دست می آورند پس طراحی لوگو حرفه ای و زیبا را جدی بگیرید.

اثر گذاری مزیت طراحی لوگو حرفه ای در امور گرافیکی

مزیت طراحی لوگو حرفه ای می تواند تناسب در امور گرافیکی شما را بهتر کند . تصور کنید لوگو شما به شکل استوانه ای عمودی و باریک و همچنین غیر اصولی باشد.

آیا میتوان این طرح را در کارت ویزیت یا favicon وب سایت شرکت بهره برد؟ جواب منفی است، اگرهم بشود تناسب قسمت های دیگر را بر هم میزند در وضعیتی که طراحی لوگو اگر حرفه ای باشد در کلیه امور گرافیکی این تناسب حفظ می شود.

از favicon سایت گرفته که در مقدار 16 پیکسل می باشد تا اندازه های بسیار عظیم در بیلبورد های تبلیغاتی و…

پخش شدن موارد مورد استفاده از مزیت طراحی لوگو حرفه ای

مزیت طراحی لوگو حرفه ای اگر حرفه ای باشد می توان از آن در قسمت های مختلف گرافیکی و تبلیغاتی به سادگی استفاده کرد. برای مثال از طراحی لوگو حرفه ای میتوان انواع مهر ، تندیس سه بعدی، تک بعدی، سازه و… به وجود آورد.

می توان تیزر های تلزیونی انیمیشن با طرح لوگو تولید کرد می توان تابلوهای برجسته با چوب و فلز و … به سادگی به وجود آورد در صورتی که برخی لوگوها این توانایی را ندارند.

به طور مثال به شکلی رنگ آمیزی شده اند که در وضعیت تک رنگ هویت خود را از دست می دهند یا نمیتوان از آن طرح سه بعدی به وجود آورد و یا در اندازه کوچک قابل تشخیص نمی باشد اما مزیت طراحی لوگو حرفه ای باشد قابلیت استفاده در تمامی امور مختلف گرافیکی و تبلیغاتی را دارد.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو ارزان و فوری

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید