امتیازدهی به : post

معرفی ارز دیجیتال استکس

معرفی ارز دیجیتال استکس هدف اصلی ما در این مقاله است بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال را دارید به شما توصیه می‌کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مختصر و مفیدی را در اختیار شما قرار بدهیم.

امروزه سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند زیرا بسیاری از افراد توانسته‌اند با مهارت های ویژه به کسب سودهای کلان از این طریق دست پیدا کنند بنابراین اگر شما نیازمند دریافت اطلاعات ضروری در زمینه خرید ارزهای دیجیتال مهم و معتبر هستید به شما توصیه می کنیم که قبل از اقدام به خرید هر یک از ارزهای دیجیتال به بررسی مقاله های مهم و معتبر در این زمینه بپردازید.

از آنجایی که این معاملات دیجیتالی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار شده‌اند و استقبال بالای افراد از آنها باعث شده که منابع زیادی به معرفی این ارزهای دیجیتال بپردازند. اما آیا به نظر شما تمامی سایت هایی که به معرفی ارزهای دیجیتال مختلف می پردازند به یک اندازه اعتبار دارند در پاسخ باید بگوییم که شما باید با آگاهی کامل به انتخاب منابع اطلاعاتی خود بپردازید هرچه منبع اطلاعاتی غنی تری را برای کسب دانش و آگاهی در زمینه انتخاب بهترین ارز دیجیتال انتخاب کنید.

احتمال موفقیت شما در آینده برای سودآوری از طریق ارزهای دیجیتال هم بیشتر خواهد شد بنابراین کسب اطلاعات درست و اصولی راجع به آینده ارز دیجیتال استکس از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است کلیه افرادی که قصد خرید و معامله این ارز دیجیتال را دارند باید توجه داشته باشند که منابع اطلاعاتی می توانند به شکل کاملاً موثری در افزایش دقت و آگاهی شما در انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال موثر واقع شوند.

ارز دیجیتال استکس چیست؟

برای معرفی ارز دیجیتال استکس به موارد مختلفی اشاره می کنیم که می تواند در تصمیم شما برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال موثر باشد. اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید باید بگوییم که ارزش این ارز دیجیتال 2.78 میلیارد دلار و دارای سهم 0.12درصدی از بازار به طور کلی از لحاظ رتبه بندی در رتبه پنجاه و سوم کریپتوکارنسی قرار دارد.

با این حساب می توانیم بگوییم که این ارز دیجیتال یکی از معتبرترین و بهترین ارزهایی است که می‌توانید برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. پروتکل استکس یک راه حل یک لایه برای وارد کردن قراردادهای هوشمند برنامه های غیر متمرکز dapps به بیت کوین است. قراردادهای هوشمند آن بدون اینکه تغییری در عوامل قدرت آن به وجود بیاورند به بیت کوین منتقل می شوند.

نکته دیگری که در معرفی ارز دیجیتال استکس وجود دارد این است که نام آن ابتداBlockstack بود اما در سال ۲۰۲۰ به استکس تغییر نام داد. و به عنوان یک راه حل یک لایه طراحی شد که لایه اصلی آن همان بیت کوین است.

 بنیان گذاران ارز دیجیتال استکس

بنیانگذاران ارز دیجیتال استکس طیف گسترده ای از سرمایه گذاری های ریسکی است. از جمله مهم ترین آن ها Y  Combinator می باشد. ارز دیجیتال استکس توسط فارغ التحصیلان دانشگاه پرینستون، ریان شی، مانیب علی، در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد.

مالید علی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کار خود را در زمینه گسترش ارز دیجیتال استکس آغاز کرد. در واقع هدف او معرفی یک ارز دیجیتال قدرتمند و غیر متمرکز بود. فارغ التحصیل مهندسی مکانیک علوم کامپیوتر است و توانست با این کار به عنوان مدیرعامل hiro pbc با این پلتفرم کار کند.

جریان شی هم به عنوان یکی دیگر از توسعه دهندگان ارز دیجیتال استکس است که در همان سال ۲۰۱۳ به عنوان یکدیگر از مدیرعاملان استکس به فعالیت پرداخت. اما در سال ۲۰۱۸ آن را ترک کرد. او پس از آن به پیگیری استارتاپ مخفی خود پرداخت. به گفته خود او می‌خواهد بزرگترین مشکل بشر در قرن بیست و یکمی را حل کند.

پروتکل استکس پاسخی به این واقعیت است که دنیای بزرگ ارتباطات و اینترنت توسط افراد بزرگی به صورت متمرکز اداره می شود بدون اینکه در دست کاربران باشد. در واقع از نظر او این سیستم به هیچ عنوان باز و غیرمتمرکز نیست. مانیب علی در سخنرانی که در سال ۲۰۱۶ انجام داد چشم اندازی که برای نسل بعدی اینترنت در نظر گرفته بود را بیان کرد.

اهمیت آموزش های ویژه در خرید ارزهای دیجیتال

مطمئناً ورود به هر کاری نیازمند دانش و آگاهی و کسب اطلاعات اساسی و اصولی است در صورتی که قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را داریم اما هنوز نتوانسته در این زمینه به اندازه کافی اطلاعات کسب کنید باید به شما بگوییم که بدون داشتن اطلاعات ویژه و خاص راجع به تمامی ارزهای دیجیتال به هیچ عنوان نمی تواند به صورت هدفمند در این بازار به فعالیت بپردازید بسیاری از افراد که توانستند از طریق معاملات دیجیتالی به کسب سودهای کلان دست پیدا کنند با هدف کسب اطلاعات کامل و دقیق وارد این بازار شده اند و حتی بسیاری از آنها هم اکنون به آموزش معاملات دیجیتالی و معرفی ارز دیجیتال استکس نیز می‌پردازند.

در واقع تمامی افرادی که توانستند در بازار ارزهای دیجیتال به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنند هم اکنون به عنوان فعال عرصه ملات دیجیتالی به آموزش‌های ویژه در این زمینه نیز می پردازند بنابراین برای اینکه بتوانید در این زمینه موفق باشید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید با استفاده از تجربه و دانش افراد در زمینه معاملات دیجیتالی است.

دریافت آموزش های ویژه می تواند به شما کمک کند که به صورت هدفمند در این بازار وارد شویم و ادامه فعالیت شما بر اساس اصول مشخصی باشد اگر بدون هیچگونه دانش و آموزش خواهید بخواهید به معامله بپردازید مطمئناً شکست خواهید خورد نداشتن اطلاعات کافی مانند زنجیر به گردن شما خواهد افتاد و به هیچ عنوان توان پیشرفت و رشد را نخواهید داشت.

بسیاری از افراد با علم دانش و آگاهی بخرید ارز های دیجیتال می پردازند اما در زمان اصلاح و با مشاهده ریزش شدید دچار استرس و نگرانی می شوند و به فروش ارز دیجیتال خود می‌پردازند اما افرادی که در این زمینه تجربه دارند پس از مشاهده اولین ریزش به هیچ عنوان نگران می‌شوند چون می‌دانند که اگر ارز دیجیتال خریداری شده از موفق و معتبری باشد به هیچ عنوان در زمان ریزش به طور کامل از بین نمی رود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran