درباره معرفی دوره آموزش وردپرس سئو تهران

بسیار نامناسب است که تعداد زیادی از دوره‌های آموزشی موجود در اینترنت، ترجمه‌ی نا درستی از دوره‌های انگلیسی زبان می باشند که برای یادگیری سطح مبتدی روان نبوده و اصلا به کار نمی آیند. یا برخی اوقات دوره‌هایی مشاهده می‌شوند که به علت عدم تسلط مدرس، مفاهیم سطحی یا حتی به اشتباه بیان می‌شوند.

ما در شرکت سئو تهران در این دوره با آموزش وردپرس به زبان آسان قصد داریم وردپرس را از صفر برای شما معرفی نمائیم. هدف از تهیه‌ی این دوره این است که به صورت رایگان و ساده با وردپرس آشنا گردید، کار با وردپرس را یاد بگیرید و در آخر در مدت زمان کوتاه و بدون هیچ هزینه‌ای یک سایت وردپرسی برای خود یا دیگران طراحی نمائید.

دوره آموزش وردپرس به زبان ساده سئو تهران با ابتدایی‌ترین مطالب وردپرس مثل تعریف وردپرس شروع شده و با مباحث حرفه‌ای‌تر مانند تنظیمات دیتابیس در وردپرس به انتها می‌رسد.

امید داریم با مطالعه‌ی کامل این دروس به مباحث وردپرس تسلط لازم را پیدا کنید.

ویژگی‌های دوره آموزش تیم وردپرس سئو تهران

در این دوره کارشناسان تیم سئو تهران سعی می کنند تا صفر تا صد کار با پنل مدیریتی CMS وردپرس را به شما هنرجویان عزیز آموزش دهند، البته که در دوره های آموزش تیم سئو تهران به زبان آسان مطالب تدذیس خواهد شد.

از مهم ترین ویژگی های دوره های آموزشی سئو تهران، یادگیری وردپرس به صورت کاملاً عملی و با انجام پروژه های متعدد می باشد. همچنین شما درپایان دوره درصورت داشتن پشتکار و توانایی لازم می توانید به صورت کارآموز در تیم سئو تهران مشغول به کسب تجربه شوید.

بعد از سپری کردن این دوره چه مهارت‌هایی به دست خواهید آورد؟

با سپری کردن دوره آموزش وردپرس به مهارت‌های زیر مسلط خواهید شد:

  • شناخت وردپرس و مباحث اصلی مورد نیاز
  • نصب وردپرس و صورت دادن تنظیمات آن
  • آموزش فعالبت لازم با پنل وردپرس
  • پیاده‌سازی وب‌سایت بدون احتیاج به نویسی
  • تولید و انتشار محتوا
  • انجام تنظیمات قالب و افزونه‌ها (پلاگین های ضروری)
  • افزودن قابلیت‌های متفاوت به وب‌سایت
  • تنظیمات پایگاه داده وردپرس
  • و صد ها مهارت دیگر

به شکل خلاصه در انتهای این دوره شما یک وب‌سایت وردپرسی خواهید داشت که خودتان توانایی این را خواهید داشت تمام تنظیمات آن را انجام دهید.

چه مدت زمانی مورد نیاز می باشد تا دوره آموزش رایگان وردپرس را تمام کنیم؟

از شما درخواست می کنم روی هر درس به اندازه‌ی کافی وقت گذاشته و تمرکز کنید. به هیچ عنوان از مقالات سطحی عبور ننمائید.
ما در آموزش‌ها تلاش نموده ایم زیاده گویی نکنیم.

اما اگر جایی احتیاج به توضیح بیش‌تری احساس می‌شد برای درک مناسب تر، توضیحات بیش‌تری ارائه گردیده است. لذا از شما به عنوان دانشجوی این دوره درخواست می کنیم که به اندازه‌ی کافی وقت صرف کنید تا کلیه نکات را عمیقاً درک نمائید.

به شکل خلاصه اگر بخواهیم این دوره را زمان بندی نمائیم پیشنهاد می‌کنیم در هر روز یک تا سه درس را مطالعه و تمرین کنید. با این وجود به شکل میانگین با صرف یک تا سه ساعت در روز در بازه‌ی زمانی کمتر از ۲۰ روز وردپرس را خواهید آموخت.

در کلیه بخش‌های مذکور تیم ادمین سایت سئو تهران پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. کفایت می کند نظرات و سوالات خود را از طریق بخش نظرات بخش مرتبط با ما در میان بگذارید.

در این صفحه تلاش نمودیم تمام پیش‌نیازهای لازم از معرفی اولیه‌ی وردپرس، معرفی دوره‌ی آموزش وردپرس توسط تیم سئو تهران و نکات آن را بیان نمائیم.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت بک لینک تضمینی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید