امتیازدهی به : post

معرفی لایت کوین

معرفی لایت کوین در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد بنابراین اگر می خواهید وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید ولی اطلاعات کاملی راجع به آنها ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به صورت مختصر و مفید به بررسی این ارز دیجیتال بپردازیم.

بررسی مفهوم بلاک چین باید به این موضوع اشاره کنیم که این ارز دیجیتال یک شبکه پرداخت متن‌باز مبتنی بر سیستم بلاک چین است. در این پروتکل به شما این امکان داده می شود که به صورت کاملاً غیر متمرکز تمام دارایی های ال تی سی خود را به سراسر دنیا منتقل کنید جواب زمانی که صحبت از غیر متمرکز بودن می شود به این معنا است که هیچگونه کنترلی بر روی ارزهای دیجیتال نامبرده وجود ندارد و شما خود می توانید کنترل آن را به دست بگیرید.

اگر بخواهیم مقایسه میانه لایت کوین و بیت کوین داشته باشیم باید بگوییم که از لحاظ اثبات کار و استخراج شباهت زیادی میان لایت کوین و بیت کوین وجود دارد.

معرفی لایت کوین و بررسی تاریخچه آن

همانطور که می‌دانید خالق بیت کوین یعنی ساتوشی ناکاماتو بعد از حدود ۱۰ سال هنوز اطلاعات واضحی راجع به هویت وجود ندارد اما خالق لایت کوین یک پسر جوان چینی الاصل به نام چارلی لی می باشد. او کارمند سابق گوگل و کوین بیس بود که با ایجاد تغییرات کلی در پروتکل بیت کوین شبکه جدید به نام لایت کوین را معرفی کرد.

شباهت لایت کوین و بیت کوین

یک تمثیل جالبی راجع به بیت کوین و لایت کوین وجود دارد که بسیاری از افراد می گویند بیت کوین به طلا شباهت دارد و لایت کوین بر اساس لوگوی که دارد به نقره شبیه است. با این حساب میتوان متوجه شد که لایت کوین برای مبادلات ارزان تر و به صرفه تر طراحی شده است. از لحاظ شباهت در استخراج می توانیم بگوییم که بیت کوین و لایت کوین هر دو محدود هستند با این تفاوت که میزان استخراج بیت کوین ۲۱ میلیون و لایت کوین ۸۴ میلیون می باشد. همانند بیت کوین لایت کوین هم بر اساس محاسبات ریاضی امنیت شبکه را تضمین می کند. کلیه ارزهای دیجیتال از یک الگوریتم ویژه برای فعالیت های خود استفاده می کنند.

الگوریتم بیت کوین SHA_256 و الگوریتم لایت کوین Scrypt است. مزیت لایت کوین نسبت به بیت کوین در این زمینه این است که سرعت بالاتری دارد و امکان محاسبه آسانتر را به شما می دهد. بنابراین توانایی تایید و سرعت تراکنش آن بسیار بالاتر از بیت کوین است. همانطور که می دانید امروزه امکان استخراج به صرفه بیت کوین با استفاده از دستگاه ASIC می باشد.

با گذشت هر دو و نیم دقیقه تمامی تراکنش های تایید شده لایت کوین در یک بسته دیجیتالی به نام بلاک قرار میگیرد و تمامی زنجیره های آن بلاک چین را تشکیل می‌دهند.

 به طور کلی آنچه که در خرید ارزهای دیجیتال اهمیت دارد این است که شما بتوانید با کسب اطلاعات کامل و دقیق و آشنایی با اصطلاحات رایج وارد این بازار شوید تا بتوانید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید اکثر افرادی که توانستند از این طریق به اهداف سودآور که برای خود در نظر گرفته اند دست پیدا کنند با دانش و آگاهی کامل وارد این عرصه شده اند بنابراین اگر قصد خرید لایت کوین را دارید و میخواهید به معرفی لایت کوین برای شما بپردازیم بهتر است که میزان دانش و پایه خود را در زمینه ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین افزایش دهید.

دریافت آموزش های ارز دیجیتال

استفاده از یک صرافی مناسب و معتبر می تواند تضمین کننده سودآوری شما در بازار ارزهای دیجیتال باشد نکته مهم و قابل توجهی که وجود دارد این است که باید ریسک پذیر باشید و جهت سرمایه‌گذاری در این بازار با اطلاعات دقیق وارد شوید. نکته مهم دیگر این است که قبل از ورود به بازار ارزهای دیجیتال توجه داشته باشید که می خواهید با چه هدفی در این عرصه به فعالیت بپردازید بسیاری از افراد به عنوان تریدر قصد دریافت سود ناشی از سرمایه خود را دارند اما بسیاری از افراد دیگر تمایل به ترید کردن ندارند و می خواهند به عنوان سرمایه گذاری طولانی مدت و دریافت سود در بازه زمانی طولانی تری به فعالیت بپردازند بنابراین با مشخص شدن هدف شما امکان فعالیت اصولی و حساب شده بیشتر خواهد شد.

علاوه بر این گذراندن دوره های آموزشی مربوط به خرید ارز های دیجیتال می تواند به نفع شما باشد. زیرا در دوره های اصولی و کارآمد شما میتوانید به کسب اطلاعات کامل راجع به نحوه فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال بپردازید آنها به طور کامل به معرفی ارز دیجیتال لایت کوین می پردازند. و این می‌تواند به نفع شما باشد تا به انتخاب درست تری بپردازید.

 قیمت لایت کوین

همانطور که گفتیم در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال لایت کوین بپردازیم و بررسی قیمت این ارز دیجیتال از موارد اصلی از که باید افراد راجع به آن اطلاعات کسب کنند و با دانش و آگاهی کامل اقدام به خرید این ارز دیجیتال بکنند. از لحاظ آغاز قیمت ارز دیجیتال لایت کوین هم مانند بیت کوین با یک سنت آغاز به کار کرد و پس از آن در سال ۲۰۱۴ رشد خوبی پیدا کرد و سپس افت قیمت شامل حال این ارز دیجیتال شد.

خرید ارز دیجیتال لایت کوین توسط صرافی های مختلفی قابل انجام است برای این کار ابتدا شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و پس از اینکه تمامی اطلاعات خود را تایید کرد اید می توانید وارد بازار شوید و اقدام به خرید ارز دیجیتال لایت کوین به مقدار دلخواه کنید .

توجه داشته باشید که ابتدا باید به شارژ حساب خود بپردازید پس از اینکه شارژ حساب انجام شد می توانید به تعداد دلخواه بر اساس قیمت روز به خرید این ارز بپردازید. میزان تعرفه ارز دیجیتال لایت کوین در ساعات مختلف متفاوت است.

 بنابراین با توجه به نمودار صعودی و نزولی به صورت کامل به بررسی آن را پردازی و بر اساس آموزش هایی که به شما داده شده است در زمان مورد نظر اقدام به خرید این ارز به کنید بهترین زمان برای خرید ارز دیجیتال زمانی است که بازار با ریزش شدید مواجه شده است و فرصتی برای خرید شما فراهم می شود در واقع این زمان برای اصلاح بیت کوین فراهم شده و شما می توانید به راحتی و خرید ارز دیجیتال بپردازید.

پس از گذشت مدت زمانی مطمئناً شما سود خواهید کرد در صورتی که به بررسی دقیق ارز های دیجیتال و نوع خرید آنها بپردازیم متوجه این موضوع خواهید شد که بهترین زمان برای خرید ارز دیجیتال لایت کوین چه موقع است افراد زیادی که در این زمینه به تدریس می پردازند به افراد توصیه میکنند که حتماً به گذراندن دوره های آموزشی بپردازند.

زیرا هر زمانی برای خرید ارز دیجیتال مناسب نیست و تنها کسانی که میتوانند در این زمینه به راهنمای دقیق شما بپردازند کسانی هستند که کاملاً با تمامی ارز های دیجیتال و نمودارها آشنایی دارند و می‌توانند به شما بگویند که در چه زمانی اقدام به خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود بکنید ما در این مقاله سعی کردیم که به معرفی ارز دیجیتال لایت کوین بپردازیم اما ادامه راه با شما است و باید به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بپردازید در واقع هر چه میزان دانش شما در این زمینه بیشتر باشد احتمال موفقیت شما در بازار ارزهای دیجیتال هم بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran