بک لینک چه می باشد ؟

ما کارشناسان تیم سئو تهران قصد داریم تا در مقاله ی مفید ترین بک لینک ارزان به چگونگی به وجود آمدن بک لینک بپردازیم همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

بک لینک در قالب رپورتاژ خبری و یا هر نوع دیگری یکی از عملکرد ترین لغات در دنیای سئو است که شامل یک بیان ساده است اما دنیایی از پیچیدگی در پشت این لغت وجود دارد که هروزه به پیچیدگی این معنا افزوده می شود. در یک تعریف ساده می توان بیان کرد بک لینک ها ،لینک هایی هستند از یک صفحه در یک وبسایت به یک وبسایت دیگر.

با ما در مقاله ی مفید ترین بک لینک ارزان همراه باشید.به طور نمونه اگر وبسایتی به وبسایت شما لینک دهد شما از آن وبسایت بک لینک دارین و همانگونه بالعکس. در این مقاله خواهید مطالعه کرد :

چرا بک لینک ها پر اهمیت هستند.

چه نوع بک لینک هایی با اهمیت هستند.

چگونه بک لینک ها را ارزیابی کنیم.

چطور بک لینک بگیریم.

بک لینک چیست.

چرا بک لینک ها پر اهمیت هستند.

مفید ترین بک لینک ارزان

بک لینک ها به سه علت مهم هستند

رتبه بندی :در مقاله ی مفید ترین بک لینک ارزان موتور های سرچ مثل google، bing بک لینک ها را به صورت رای اعتماد به آن صفحه در نظر می گیرند و اگر صفحه شما لینک های زیاد تری داشته باشد شانس شما برای رنک های بالاتر بیشتر می شود.زیاد بودن سرعت ایندکس مطالب : بک لینک ها سبب می شوند خرنده ها و ربات های موتور های سرچ آسان تر صفحات شما را بیابند.

و اگر این بک لینک ها از صفحات مورد علاقه باشد این سرعت چندین برابر می شود به دلیل آن که موتور های جستجو بیشتر صفحات مورد علاقه را ارزیابی می کنند تا صفحات غیر محبوب.افزایش اندازه ورودی کاربر : اگر سایت شما شامل بک لینک های زیادی باشد این سبب می شود که مخاطبان زیادی با کلیک بر روی لینک شما که در سایت های مختلف موجود است وارد صفحه سایت شما شده و ورودی سایت شما را زیاد کند.

چه مدل بک لینک هایی با اهمیت هستند

تمام لینک هایی که به وبسایت شما می شوند شامل اهمیت یکسانی نیستند و بسته به وضعیت و عللی که در زیر آورده شده با یکدیگر مختلف هستند.با ما در مقاله  ی مفید ترین بک لینک ارزان همراه باشید.

ارتباط : اگر بک لینک از کسب و کار های مربوط به کار شما باشد اهمیت بیشتر است. به عنوان نمونه اگر کسب و کار شما کولر ساز هست و شما از دو سایت متفاوت بک لینک دارید به صورتی که سایت اول داری کسب و کار پرورش گل و گیاه و سایت دوم شامل کسب و کار فروش پکیج می باشد ، در این صورات اهمیت لینکی که از سایت فروش پکیج به شما داده شده خیلی زیاد تر از اولی می باشد.

موقعیت جغرافیایی : اگر شما شامل سایت فارسی هستید و مخاطبان شما در ایران هستند اگر لینک های ورودی به سایت شما از سایت های فارسی باشد اهمیت بیشتر است و در نتایجی که با آی پی ایران سرچ می شود شما رنک بهتری بدست می آررید

انکرتکست : متن پیوند که همان دروازه داخل به سایت شما هست و هر انداره مربوط با صفحه لینک داده شده باشد اهممیت بیشتر می باشد.ما را در محتوای مفید ترین بک لینک ارزان دنبال کنید.

اعتبار دامنه : یکی از فاکتور های مهم در بک لینک، اعتبار و اهمیت دامنه ای است که به شما لینک داده است و این اعتبار بواسطه کمپانی های خاصی بویژه moz داده می شود که اهمیت های مختلفی برای اعتبار سنجی دامنه دارد که می شود به عمر دامنه، اندازه لینک های دامنه، کیفیت لینک ها و … اشاره کرد.

عمر صفحه : عمر صفحه همچنین مثل عمر دامنه در اندازه ارزشی که به لینک می دهد اثرگذار است و هر اندازه عمر صفحه و لینکی که به صفحه شما داده شده زیاد تر باشد شلمل اهمیت بیشتری است.

فالو و نوفالو بودن: اهمیت یک لینک به فالو بودن آن است و اگر لینکی که به سایت شما شده نوفالوباشد اهمیت زیادی ندارد. (لینک ها به طور پیش فرض فالو هستند) البته این به مفهوم این نیست که اساسا در نظر مقاله مفید ترین بک لینک ارزان اهمیت ندارد اما به نسبت لینک فالو اهمیت زیادی ندارد.

بیشتر بخوانید : مدیریت اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran