مواردی که باید در سئو آن ها را جدی بگیرید

1- ارزیایی وضعیت ایندکس شدن سایت در گوگل :

تیم ما با در دست داشتن مناسب ترین سئو در تهران قصد دارد تا نکاتی را برای شما واضح کند برای مثال ، وردپرس کارایی جلوگیری از ایندکس شدن مطالب بواسطه موتور های جستجو را شامل می باشد.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

در زمان نصب وردپرس بر روی هاست موردی با اسم نمایش به موتور های سرچ وجود دارد که با فعال کردن از موتور های سرچ تقاضا کنند تا محتوای سایت را بررسی نکنند، کارایی ایندکس شدن مطالب را مسدود می کنیم.این مورد از منو تنظیمات وردپرس قسمت خواندن همچنین در دسترس است. بعد از غیرفعال بودن آن یقین حاصل کنید.

2-بررسی شرایط ایندکس شدن سایت در گوگل :

با توجه به مناسب ترین سئو در تهران ، انتخاب مناسب ترین پیوند یکتا وردپرس برای دارا بودن آدرس های سئو فرندلی پیوند یکتا وردپرس شیوه بوجود آوردن لینک های سایت را معین می کند.از قسمت تنظیمات با انتخاب مورد پیوند های یکتا به تنظیمات لینک های سایت دسترسی می یابیم. به صورت پیشفرض پیوند یکتا بر روی ساده قرار دارد که این ساختار بدترین ساختار پیوند یکتا است.

در ساختار ساده از id یا شناسه هر قسمت برای بوجود آوردن لینک به کار برده می شود. مناسب ترین پیوند یکتا وردپرس پیوندی است که کارایی نمایش عنوان و لغت واژه اصلی هر نوشته یا قسمت را داشته باشد.انتخاب مناسب ترین پیوند یکتا وردپرس برای داشتن آدرس های سئو فرندلی.پیشنهاد ما به کار برد از پیوند یکتای نام نوشته است.

اگر در صبل از پیوند یکتای ساده استفاده کرده اید و حال هدف عوض کردن آن را دارید باید از ریدایرکت 301 کار ببرید تا مطالبی که پیش از این ایندکس شده اند با خطای 404 روبرر نشوند. توضیحات اساسی تر را در سایت اصلی وردپرس و قسمت Codex Using Permalinks مطالعه کنید.با ما در مقاله ی مناسب ترین سئو در تهران همراه باشید.

3- انتخاب نمایش سایت با www یا بدون www :

همه وب سایت ها هم با www و هم بدون www در دسترس هستند.ولی مناسب ترین کار برای بالا بردن رتبه و سئو سایت به کار بردن از یک نوع آدرس دهی است به این معنی که یا باید با www سایت را نمایش دهید و یا بدون www به دلیل آن که موتور های سرچ و گوگل برای ایندکس شدن بهتر نوشته ها باید یکی از آن ها را انتخاب کنند.همراه ما در محتوای مناسب ترین سئو در تهران  باشید.

برای مرتب کردن آدرس اصلی سایت از قسمت تنظیمات وردپرس مورد همگانی را انتخاب کنید.حال دامنه سایت را در قسمت های نشانی وردپرس و نشانی سایت با یا بدون www وارد کنید و تنظیمات را ذخیره کنید بعد با رجوع کردن به مقاله ای با در ارتباط با این موضوع انتشار داده ایم از دستورات htaccess برای آپلود کردن سایت بدون www و یا با www به کار ببرید.

4- انتخاب افزونه سئو وردپرس برای بهینه سازی مطالب :

بعد از تنظیمات بالا اکنون نوبت به انتخاب افزونه سئو برای استفاده بهینه مطالب می رسد.مناسب ترین افزونه های سئو وردپرس از دید عملکرد و محبوبیت yoast seo و all in one seo pack هستند.به کار بردن از افزونه مناسب ترین سئو در تهران پر اهمیت ترین قسمت بهینه سازی سایت وردپرسی است به دلیل آن که برای نوشتن مطالب بهینه و تهیه محتوای سئو شده کاملا ضروری هستند و وجودشان مهم است.

مناسب ترین سئو در تهران

قویترین و مناسب ترین افزونه سئو وردپرس

در حقیقت بدون کاربرد از افزونه های مناسب ترین سئو در تهران برای جذب ورودی گوگل بیشتر بی اهمیت است. قبل از این در مقاله ای با صورت مناسب ترین افزونه سئو و بهینه سازی وردپرس به معرفی اساسی آن ها پرداخته ایم که پیشنهاد داریم حتما حتما آنرا مطالعه کنید.

بعد از انتخاب و نصب افزونه سئو باید تنظیمات آن را صورت دهید. حدودا تنظیمات همه افزونه های سئو شبیه به هم هستند پس با اهمیت به عنوان فعالیت سایت تان تنظیمات آن را به مناسب ترین شکل ممکن انجام دهید.

5- اضافه کردن نقشه گوگل برای مطالب XML sitemap :

نقشه گوگل یا سایت مپ مناسب ترین روش برای شناساندن مطالب سایت به موتور های سرچ است.همواره نقشه گوگل با فرمت xml ساخته شده و لینک های مهم سایت را فهرست بندی می کنند.اضافه کردن نقشه گوگل برای مطالب XML sitemap.ما را در مقاله ی مناسب ترین سئو در تهران  دنبال نمایید.

نقشه گوگل به تنهایی سبب افزایش مناسب ترین سئو در تهران نمی شود بلکه به موتور های سرچ در ایندکس سریع نوشته ها یاری می کند.در افزونه سئو Yoast با رجوع کردن به تنظیمات نقشه های xml سایت به آسانی سایت مپ در سایت تان بوجود آورید.

6- ثبت سایت در جستجو کنسول گوگل Google Search Console :

حال نوبت به ثبت سایت در گوگل جستجو کنسول Google Search Console یا گوگل وبمستر تولز سابق است.گوگل سرچ کنسول اطلاعات زیادی از شیوه عملکرد سایت در اختیارتان قرار میدهد که با ارزیابی آن ها می توانید نقشه مسیر دقیقی برای سایت تان ترسیم کنید.

بیشتر بخوانید : سئو مبتدی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran