سئو کلاه سفيد چه چیزی است

در اصطلاحات تخصصی اين حیطه به گفته مقاله مناسب ترین سئو سایت در تهران ، سئو کلاه – سفيد به مجموعه روش ها، شیوه ها و استراتژي ‌هاي که از قوانين و کمک های موتور هاي جستجو دنبال مي ‌کنند، اشاره دارد. که اين به مفهوم فريب يا دستکاري موتور ‌هاي جستجو و يا کاربران به هيچ صورت نيست.

اين همینطوری به سئو اخلاقي همچنین ياد مي ‌شود به دلیل آنکه به علت آن اين است که يا اجراي دراز مدت داشته و يا از دستورالعمل ‌ها و سياست ‌هاي درست سبب بدست آوردن رتبه‌ هاي زیاد در نتايج موتور‌ هاي جستجو به کار می برند.

سئو کلاه سیاه چه چیزی است

به عبارتي ديگر در مقاله مناسب ترین سئو سایت در تهران لغت سئو کلاه – سياه اشاره به گروهی از دستورات دارد که به مفهوم فريب، بازي و دستکاري روش ‌هاي موتور هاي جستجو با مقصود بدست آوردن رتبه ‌بندي زیاد، بکار مي ‌رود. اين پر اهمیت است که بدانيد اين‌ شیوه ها غير اخلاقي بوده و بواسطه هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌ شود.

و انجام دادن اين شیوه ها خطر بیرون آوردن از فهرست پايگاه داده را براي تمام زمان ها در بر دارد.انجام روش های سئو کلاه – سياه احتمال دارد که سبب افزايش رشد یک دفعه ای در نتايج جستجو شود اما مي ‌تواند سبب به پرداخت جريمه و يا از بین بردن کامل از لیست پايگاه داده موتور جستجو شود.

مقالات در حیطه بهینه سازی موتور جستجو

در زیر به بعضی از مقالات در حیطه بهینه سازی موتور جستجو در مقاله مناسب ترین سئو سایت در تهران نام برده شده است : پژوهشی در برنامه های بهینه سازی موتور جستجو برای پیشرفت وب سایت های بزرگ در این پژوهش محقق اعتقاد دارند  که زمانی که پیاده سازی وب سایت به آخر می رسد.

اشکالی که خیلی از شرکت ها با آن روبرو هستند این مسئله است که نمی دانند که چطور وب سایت خود را در اینترنت توضیح دهند  که مناسب ترین شیوه برای معرفی وب سایت بهنیه سازی موتور جستجو است. در این تحقیق بر اصول 77 معیاری که از منابع متفاوت و موتور های جستجو وارسی نموده است برنامه ها بهینه سازی برای پیشرفت وب سایت را بطور زیر در مقاله مناسب ترین سئو سایت در تهران معرفی می نماید :

 • استفاده از ساختار سایت
 • استراتژی لغات کلیدی
 • برنامه URL
 • بهینه کردن کد
 • پردازش کردن عبارات
 • بهینه سازی لینک های ورودی
 • استراتژی اسم دامنه و هاست

ارزیابی روش های بهینه سازی موتور جستجو

این پژوهش برنامه بهینه سازی شرکت های گوگل و مایکروسافت را وارسی و تشریح داده است و موردی که سبب مطالعه و ارزیابی قرار داده است، برنامه های مرتبط به شرکت مایکروسافت است. پر اهمیت ترین ارزش ها برای بهینه سازی موتور جستجو از دید محقق عبارتند در مقاله مناسب ترین سئو سایت در تهران :

 • افزودن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
 • افزودن URL به نقشه سایت
 • افزودن نقشه سایت به robots.txt
 • به کار بردن از ابزارهای ارزیابی سبب crawl

بهینه سازی موتور جستجو سبب بالا بردن بهبود رویت وب سایت : در این تحقیق محققین علل هایی که در بالا بردن رتبه سایت اثر دارند را به 3 سه قسمت تقسیم بندی می کنند که در مقاله مناسب ترین سئو سایت در تهران بدین گونه عنوان شده :

 • شرکت های شامل موتور جستجو: جستجو کنندگان در برگه های موتور های جستجو یک پرس و جو را درست می کنند بعد در نتیجه آن در صفحه نتایج موتور جستجو نشان داده می شود.
 • وب مستر ها و شرکت های استفاده بهینه موتور جستجو: شرکت هایی که با به کار بردن از یکسری ابزار و مهارت ها سعی می کنند رتبه وب سایت ها را در برگه نتایج موتور جستجو بالا ببرند
 • دنبال کنندگان در موتور های جستجو: اشخاص هستند که در موتور های جستجو بدنبال پیدا کردن آگاهی مورد نظرشان هستند.

محققین اعتقاد دارند به گفته مقاله مناسب ترین سئو سایت در تهران اشخاصی که خدمات بهینه سازی را انجام می دهند باید از آخرین عوض کردن  الگوریتم های موتور های جستجو آگاه باشند و علل هایی که سبب می شود ترافیک سایت بالا ببرند را به درستی بشناسند و همینطور از لغاتی که کاربران نهایی در جستجو آن می گردند همچنین آگاهی داشته باشند.

و به گونه دیگر باید اطلاعات خود را در سه بخش بندی بالا همواره بروز نگه دارند.استفاده بهینه موتور جستجو: مفاهیم ارزیابی فنی : در این تحقیق بر اصول یکسری مقالات، مطالعات و کمک ها بعضی از مفاهیم استفاده بهینه موتور جستجو آورده شده است.

محقیق اعتقاد دارند بهینه سازی موتور جستجو پردازشی است که هیچ زمان پایان نمی یابد و روش های بیشتری برای بهبود یافتن رتبه سایت وجود دارد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام