موثر بودن بک لینک در سئو

موثر بودن بک لینک در سئو به همه متخصصین این رشته ثابت شده است، یعنی اگر یک سایت با توجه به داشتن محتوای با کیفیت نتیجه دلخواه خود را به دست نیاورد؛ باید قدم بعدی، که همان بک لینک است، را بردارد.

توصیه کارشناسان وب سایت سئو تهران به شما این است که اگر به خوبی با بک لینک و نحوه ایجاد آن آشنا نمی باشید این کار را به افراد توانا و حرفه ای بسپارید.

شرکت ها و افراد زیادی در این حوزه فعالیت دارند که شما می توانید با درخواست از آن ها، برای وب سایت خود بک لینک دریافت کنید.

تیم سئو تهران، بهترین کارشناسان ایجاد بک لینک در تهران و حتی در ایران را دارد؛ شما می توانید با درخواست از تیم سئو تهران و بستن قرارداد با ما برای وب سایت خود بک لینک طبیعی ایجاد کنید.

اما اگر میخواهید خودتان به صورت رایگان بک لینک های سایت خود را تامین کنید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

بک لینک چیست؟!

بک لینک همان لینکی است که یک سایت دیگر به سایت شما میدهد، مثلا در وب سایت سئو تهران ما به سایت شما لینک می دهیم.

این کار برای سایت شما این لینک یک لینک خارجی یا بک لینک محسوب می شود و اثر مثبت بر سئوی سایت شما خواهد داشت.

در الگوریتم رتبه دهی گوگل، بک لینک از جایگاه مهمی برخوردار است و می توان در دنیای واقعی به این صورت تعبیر نمود که مثلا در بازار برنج اگر یک فرد کاسب معتبر از کاسب دیگری تعریف کند، به وی اعتبار و ارزش می‌دهد، این حالت در سئو بک لینک نام گذاری می‌شود.

یعنی اگر شما از سایت‌ های معتبر لینک بگیرید ارزش و اعتبار شما نزد گوگل افزایش پیدا میکند و این امر موجب افزایش جایگاه شما در صفحات گوگل می‌ شود.

بک لینک ها به دو دسته متفاوت تقسیم می شوند که هرکدام میزان اثرگذاری متفاوتی دارند:

  • بک لینک فالو
  • بک لینک نوفالو

موثر بودن بک لینک در سئو

تفاوت بک لینک فالو و نوفالو

ممکن است سایت خارجی به سایت شما لینک دهد ولی با رل نوفالو که به این معنی است که اعتباری به سایت شما منتقل نمیکند، فرض کنید به یک مکانیکی رفتید و مکانیکی که ماشین شما را تعمیر میکند، به شما بگوید بروید از فلان جا لوازم یدکی را تهیه نمایید، شما از مکانیک می پرسید که ایا مورد اعتماد هست؟ و ایشان پاسخ میدهند بله خیالتان راحت (این می شود بک لینک فالو) و اگر بگوید ایشان را دقیق نمی شناسم و جدید آمده است(این می شود نو فالو).

کدام یک بهتر است؟

هر کدام کاربرد خودش را دارد، شما باید به صورت متعادلی بک لینک فالو و نوفالو داشته باشید، یعنی اگر همه لینک های شما فالو باشند، گوگل شک میکند و بالعکس. باید تلفیقی از لینک های فالو و نوفالو باشد.

به عبارت دیگر وقتی در دنیای واقعی هم یک فرد مشهور می شود هر دو حالت شنیده می شود: 1- آدم مورد اعتمادی هست (بک لینک فالو) 2- اسمش را شنیدم ولی نمیدانم مورد اعتماد هست یا خیر (بک لینک نوفالو) پس هر دو نیاز هست و این بسته به میزان شهرت سایت شما دارد.

بهترین راه ایجاد بک لینک

همان طور که گفتیم اولین راه برتر شدن یک وب سایت داشتن محتوا های جذاب و با کیفیت می باشد، این محتوا ها به جذب بک لینک نیز بسیار به شما کمک خواهند کرد.

بهترین راه برای این که بفهمید کدام محتوای شما بک لینک دریافت می کند مراجعه به گوگل کنسول است، به Links to your site سپس Most linked content و بر روی More کلیک کنید.

این قسمت لیستی از URL های و تعداد دامنه هایی که به ان ها لینک شده اند را در اختیار شما قرار می دهند.

اگر شما لیست را دریافت کنید می توانید جا هایی که از ان لینک دریافت کرده اید را بطور دقیق مشاهده کنید. اگر محتوایی از سایت شما در حال جذب لینک ها است می توانید این مطالب را به افراد دیگر پیشنهاد بدید که از این راه بتوانید لینک های بیشتر دریافت کنید.

همچنین شما می توانید به افرادی که به سایت شما لینک داده اند تماس بگیرید و از این کار تشکر کنید و بگوید این مطلب به چه اندازه برای مخاطبان شما مفید بوده.

ممکن است با این تشکر دوباره وارد سایت شما بشوند و صفحه های جذاب بیشتری را پیدا کنند که به ان ها بک لینک بدهند.

همچنین با این کار ممکن است ایده های جدیدی را برای نوشتن محتوای های جالب تر پیدا کنید.

بک لینک سئو تهران

شما می توانید بک لینک های با کیفیتی برای سایت خود داشته باشید، برای اینکار تنها کافیست “کار ایجاد بک لینک برای وب سایت خود” را به تیم سئو تهران بسپارید.

کارشناسان بک لینک و سئو سئو تهران با ایجاد بک لینک های معتبر به بهبود رتبه شما در google کمک خواهند کرد.

همچنین شما می توانید هر هفته گزارش کاملی از روند اجرای پروژه خود از تیم سئو تهران درخواست نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این باره با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو بی نظیر سئو تهران

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید