نقش محتوا در سئو سایت

امروز می خواهیم در مورد نقش محتوا در سئو سایت مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما نحوه نوشتن محتوای اصولی را یاد بگیرید.

اولین چیزی که برای نوشتن محتوا به آن لازم دارید، داشتن یک کلمه کلیدی مناسب می باشد که موضوع محتوای شما را بازگو میکند.

کلمه کلیدی شما باید ترکیبی از کلمه کلیدی اصلی سایت و یک یا چند کلمه در پسوند یا پیشوند آن باشد و کلمه کلیدی نباید بیشتر از پنج کلمه باشد.

بهتر است از کلمه کلیدی هایی استفاده کنید که دیگر سایت ها کمتر به آن پرداخته باشند تا بازخورد خوبی داشته باشد و google از کلمات کلیدی جدید استقبال می کند.

در محتوای خود حتما از عنوان های متعدد استفاده کنید و سعی کنید جمله های محتوا زیاد طدلانی نباشد و هر صد کلمه را با یک عنوان از هم جدا کنید.

کلمه کلیدی ای که برای محتوای خود انتخاب کرده اید باید چندین بار در متن محتوا تکرار نمایید اما نباید در این کار زیاده روی کنید و در صورت زیاده روی google آن را خطا محسوب می کند.

نقش محتوا در سئو سایت

تولید محتوای اصولی

حال برای تولید محتوا شما باید شروع به نوشتن نمایید اما نمی دانید که اطلاعات لازم را از کجا به دست بیارید و یا در مورد چه موضوعی باید محتوا تولید نمایید.

برای این کار شما باید ابتدا در مورد مطلبی که می خواهید بنویسید، در اینترنت جستجو نمایید و پس از کسب اطلاعات می توانید چکیده ی آن چه را که کسب کرده اید را بنویسید.

توجه داشته باشید که محتوا ای که تولید می کنید به هیچ وجه نباشد مشابه سایت های دیگر باشد و گوگل آن را کپی تشخیص می دهد و این کار باعث افت شدید سایت شما می شود.

ما دو نوع محتوا داریم:

  • محتوای مقاله ای
  • محتوای معمولی

محتوای مقاله ای معمولا برای ساخت برگه های سایت می باشد و بالای 900 کلمه می باشد اما می توان آن ها را به عنوان پست در سایت قرار داد.

محتوای معمولی در قالب پست می باشد و حداقل باید 300 باشد و برای این که بخواهید مطالب خود را در سایت بارگزاری نمایید، باید از این نوع محتوا استفاده نمایید.

محتوای برگه ها

برگه های سایت ساختار سایت شما را نشان می دهد و برگه های سایت باید در قالب محتوای مقاله ای باشد و در آن می توانید خدمات کلی و اطلاعات سایت خود را قرار دهید.

محتوایی که در قالب پست می نویسید، می توانید به برگه های سایت لینک دهید تا گوگل متوجه شود که این نوشته مربوط به چه برگه ای می باشد.

انجام پروژه سئو سایت

اگر می خواهید سایت شما به جایگاه برتر خود برسد و جزء برترین سایت های گوگل محسوب شود، می توانید سئو سایت خود را به تیم سئو تهران بسپارید.

تیم سئو تهران با داشتن تیمی باتجربه در زمینه طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سایت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

جهت هماهنگی های بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه یاری نمایند.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت های مختلف

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید