یک سیستم پشتیبانی تخصصی را با وردپرس

به گفته مقاله نقش های آموزش پشتیبانی سایت اگر شما یک وب سایت و یا کسب و کار اینترنتی دارید و هرگونه کار هایی را از مسیر اینترنتی به مشتریانتان  عرضه می ‌کنید احتیاج دارید که از مشتریانتان پشتیبانی صورت گیرد. همان طور که در کار های مشخص شده افزایش فروش هم یادآور شدیم یکی‌ از عملکرد های بالا رفتن بازدید/مشتری/فروش برای هر کسب و کار اینترنتی داشتن پشتیبانی مناسب است.

این خدمات شما را از رقباتان جلو می ‌اندازد و مشتریانتان را به مشتریان ثابت تغییر می دهد و همینطور دوستان و همکاران آن ها را همچنین به مشتریان شما تغییر می‌ دهد.اهمیت داشتن یک سیستم پشتیبانی از نظر مقاله نقش های آموزش پشتیبانی سایت کارآمد برای کسب و کارها در حال حاضر دیگر بر هیچ فردی پنهان نیست. شیوه های متفاوتی برای پشتیبانی از مشتریان موجود است.

از جمله پشتیبانی تلفنی، از راه پیغام، گفتگوی زنده و … . ولی در کنار همه‌ی این ‌ها داشتن یک سامانه پشتیبانی تیکتی مشخص کننده اعتبار یک کسب و کار آنلاین است. این عنوان به مشتریان اعتماد می ‌دهد که یک گروه مسئول برای برطرف کردن مشکلات آن ها بعد از خریداری کالا وجود خواهد داشت.

حال پرسشی که در مقاله نقش های آموزش پشتیبانی سایت بوجود می آید که چگونه برای وب سایتمان یک سیستم پشتیبانی بوجود آوریم؟ خیلی از شرکت ‌های با اعتبار یک سایت حرفه ای(که توانایی دارد ساب دامین اساسی وبسایت شرکت باشد) را به درست کردن یک سیستم پشتیبانی تخصصی اختصاص می ‌دهند. customer-care، CRM و یا support نام هایی است که در این سایت ‌ها به کار می ‌رود.

ولی هر اندازه که باشد ما به شما شیوه ای را خواهیم فرا گرفت که بدون صرف قیمت های زیاد و زمان و دردسر بیشتر، می‌ توانید یک سیستم درست و قدرتمند پشتیبانی حرفه ای برای کسب و کارتان راه بیندازید.

تنظیمات و راه‌اندازی سیستم

برای شروع باید یک برگه بوجود آورید تا اپ پشتیبانی در آن جای گیرد. اسم برگه را به طور دلخواه انتخاب کرده و برگه را انتشار دهید. بعد از آن به تنظیمات افزونه باید بروید.از منویی که در بالا قرار دارد، تنظیمات اپ را منتخب کنید. حال از قسمت انتخاب برگه پشتیبانی در منوی کشویی برگه‌ای را بوجود آورده  را انتخاب کنید.ما را در نقش های آموزش پشتیبانی سایت دنبال کنید.

اگر سیستم پشتیبانی خود را در یک سایت تکی می ‌خواهید بوجود آورید باید از منوی تنظیمات >> مطالعه صفحه اصلی خود را همین برگه‌ای که بوجود آوره اید انتخاب کنید. در این صورت زمانی که کاربران به آدرس سایت پشتیبانی شما (مانند your-domain.com) داخل شوند مستقیما سیستم پشتیبانی برای آن ها نشان داده می ‌شود و سایت شما به طور یک پرتال پشتیبانی کار خواهد کرد.

به دلخواهتان می توانید دکمه پشتیبانی در همه صفحات سایت شما در قسمت گوشه سمت راست نشان داده شود و کاربران از هر مکانی بتوانند با کلیک بر روی آن سیستم پشتیبانی را آپلود کنند .مدیریت نیروی پشتیبانی : حال زمان آن رسیده که نیروی پشتیبانی خود را مرتب  کنید. در این سیستم شما توانایی دارید.

دپارتمان‌ ها/قسمت ها/کارگزاران متفاوتی به گفته مقاله نقش های آموزش پشتیبانی سایت از جمله واحد فروش، پشتیبانی فنی، امور مالی و … برای سیستم معین کنید.

نقش های پشتیبانی سایت

وظایف آموزش امنیت سایت