چرا نگهداری و پشتیبانی سایت پر اهمیت است

شما تجسم کنید برای سایتتان نقش های پشتیبانی سایت را مشخص کرده اید و برای پیشرفت کسب و کارتان روی آن حساب باز کرده اید و مقداری از وقت خود را صرف قرار دادن محتوا در آن کرده اید؛اگر سایت شما از حمایت و نگهداری مناسبی برخوردار نباشد،بی شک سایت شما توسعه نخواهد کرد،و اگر هم سایتتان در وضعیت خوبی باشد احتمال سقوط آن خیلی زیاد است.

تجربه کاربری ضعیف : وجود اطلاعات روی سایت که به روز نیست و یا با اشکالاتی همراه است که صفحه و اطلاعات به درستی نمایش داده نمی شوند،به کاربران سایت حس و تجربه خوبی نخواهد داد.در بیشتر موقعیت ها مردم از روی سایت،در مورد شرکت یا سازمان و کیفیت کاری آنها تصمیم گیری می کنند،پس توصیه می شود وب سایت همیشه در بهترین شرایط ممکن باشد.

بهتر است همیشه وب سایت خود را به روز نگه دارید تا همیشه ظاهر آن بروز و جدید به نظر برسد.در مورد سایت هایی که خودتان مرتبا به آنها سر می زنید فکر کنید.محتوای جدید و به روز به طور ناخودآگاه سبب می شود که شما به این سایت ها بازگردید.سایت فیس بوک را برای شما مثال می زنیم.علت اساسی که مردم سرتاسر دنیا مرتبا به آن سر می زنند.

این است که اطلاعات فیس بوک همیشه به روز است.اصلا نیاز نیست که وب سایت شما همانند فیس بوک باشد اما باید به همان علت به روز باشد.ما را در نقش های پشتیبانی سایت دنبال کنید.

وارسی لینک های خراب

یکی از راه های نقش های پشتیبانی سایت ، بررسی لینک های سایت های دیگر و یا پیوندهای صفحات دیگر خودمان است که در وب سایتمان قرار گرفته است.همه لینک های خارجی در سال باید چندین بار چک شوند.اگر موتورهای جستجو سایتی را با تعداد لینک های خراب زیاد (چه پیوند داخلی و چه پیوندهایی که به سایت های دیگر می باشند) بیابد.

به آن رتبه مناسبی نخواهد داد.اگر تعداد پیوندهای خراب رتبه این دست از سایت ها در نتایج افت خواهد کرد و موتورهای جستجو آن را منبعی کم ارزش و ناکارآمد محسوب می کنند.حالت مناسب این است که شما اصلا هیچ لینک خرابی در سایتتان وجود نداشته باشد.این شرکت های پشتیبان هستند که می توانند شما را در امر وارسی لینک ها به طور حرفه ای کمک کنند.با ما در نقش های پشتیبانی سایت  همراه باشید.

نقش های پشتیبانی سایت : میزبان وب سایت و یا پشتیبان سایت باید حداقل هفته ای یکبار از همه قسمت های سایت Back up بگیرد.البته بعضی از سایت ها به علت فعالیت بسیار کمی که دارند خیلی ضروری نیست که هفته ای یکبار این کار را انجام دهند و این فاصله زمانی می تواند کمی بیشتر باشد،ولی در هر صورت آن ها باید در فواصل زمانی استاندارد این کار را انجام دهند.

و البته هر چند ماه یکبار هم برای تست کردن،این بک آپ ها را Restore کنند تا از صحیح ذخیره شدن اطلاعات مطمئن شوند.بازبینی وب سایت : شما می دانید در چه وقت هایی وب سایتتان از دسترس خارج می شود و سایت اصطلاحا می خوابد؟ دانستن این موضوع برای شما بسیار خوب است،چرا که می توانید به سادگی قابل اطمینان بودن و قدرت هاستینگ خود را امتحان کنید.

وظایف آموزش امنیت سایت

وظایف پشتیبانی سایت