سئو مخفف چیست و طرز سئو کردن سایت ها چگونه است

ما قصد داریم تا نکاتی درباره ی سئو در تهران را برای شما تطبیق دهیم ، SEO مخفف Search Engine Optimization مجموعه فعالیت هایی است که به مفهوم بهتر کردن کمیت و کیفیت ترافیک ورودی به وبسایت از راه موتور های سرچ انجام می‏ گیرد. برای درک معنی سئو باید به دو مبحث کیفیت و کمیت ترافیک دقت شود.

کیفیت ترافیک :

دسترسی خوب تر و بالا بردن تعداد بازدید کننده ‏های یک وبسایت احتیاج به بوجود آوردن وضعیتی بخصوص است. از جمله این وضعیت در مقاله نکاتی درباره ی سئو در تهران می‏ توان به بوجود آوردن اعتماد در کاربر اشاره کرد. در صورت تطبیق مباحث وب‏سایت با حقیقت موجود تعداد کاربران به سرعت کم می شود.

در نتبجه باید تلاش ترافیک و کاربرانی که به وبسایت شما داخل می شوند فقط به دلیل خدمات و کالا های حقیقی خود شما باشد. درستی اطلاعات اعتبار وبسایت را بالا برده و وبسایت در رتبه‏ های بیشتری جای می‏ گیرد.

کمیت ترافیک :

یکی از شیوه های بالا بردن بازدید کننده وب‏سایت نشان دادن بیشتر آن در صفحات اول موتور های سرچ است. به گفته مقاله نکاتی درباره ی سئو در تهران بیشتر ترافیک ورودی به مفهوم جلب اعتماد زیاد تر مخاطب و درنتیجه بالا رفتن رنک وب‏سایت است که منفعت زیاد تری را به ارمغان می‏ آورد.

تبلیغات قسمت پر اهمیتی از وبسایت‏ ها را شکل می‏ دهد. بالا بودن اندازه ترافیک ورودی به وبسایت سبب مساعد شدن وضعیت پذیرفتن تبلیغات و سود زیاد تر می‏ شود.

ارزیابی کردن سئو سایت

برای ارزیابی کردن سئو سایت ابزار های زیادی موجود است که در نظر مقاله نکاتی درباره ی سئو در تهران هر یک شامل خصرصیت های هستند. ابزار هایی مثل Google alerts ، gtmetrix و yslow برای ارزیابی شیوه عملکرد سئو سایت مورد کاربرد قرار می‏ گیرند.زمان انتخاب یک نرم افزار برای ارزیابی کردن سئو اول باید همانطوری باشد که در این مقاله ذکر شده است.

اطلاع داشته باشیم که کدامیک از نکات سئو را می‏ خواهیم مورد ارزیابی قرار دهیم. بررسی رتبه سایت در گوگل، تحلیل لینک ها و منشن (mention) در سایت های متفاوت، بررسی اندازه تگ های H1-۶ و دیگر علل سئو داخلی  On page seo، علت کند بودن سایت مثل عدم فشرده کردن فایل های CSS، هر یک از این نکات احتیاج به یک عملکرد برای بررسی دارند.

ابزاری برای ارزیابی جایگاه سایت در گوگل

از جمله نکاتی که در زمان ارزیابی کردن سئو باید ارزیابی شود شرایط جایگاه سایت و صفحات متفاوت آن در گوگل است. به رتبه سایت در گوگل به اصطلاح Serp بیان می‏ شود. یکی دیگر از موارد مقاله نکاتی درباره ی سئو در تهران ابزار هایی که می‏ توان برای ارزیابی جایگاه صفحات در گوگل به کار برد جت سئو است. جت سئو بر اساس اندروید نوشتاری شده است.

و توانایی نصب بر روی موبایل های اندروید را دارد. این نرم افزار به شما امکان وارسی جایگاه سایت و صفحات در گوگل، بررسی رنک الکسا، بررسی اندازه تغییرات جایگاه نسبت به رقبا و ارزیابی جایگاه و بیرونی گرفتن از نمودار ها در اکسل را می‏ دهد.

منشن کردن (mention) :

منشن کردن برند در سایت‌ ها و فضا های اجتماعی و دیگر که در آن تکیه ‌بر تبلیغات بر اصول لینک دادن نیست، بلکه بر اصول اندازه تعریف از برند در کمپین‌ های متفاوت تبلیغاتی است. در این شیوه با تکیه ‌بر بالا بردن رضایتمندی کاربران در فضا های اجتماعی سعی می‌ شود تا کاربران به سایت رجوع کنند.

تحقیق لغات کلیدی :

درست کردن محتوا برای وب ‌سایت یا بلاگ بدون در گمان گرفتن لغات کلیدی مهم کاری بی اهمیت است. بدون مقصود گذاری اثر خدمات های شما خیلی کاهش می‏ یابد و شناخت لغات هدف را باید حتی پیش از درست کردن محتوا صورت دهید. برای انتخاب مناسب ترین لغات باید سه پرسش مهم را از خود بپرسید :

کاربران چه لغاتی را بیشتر سرچ می‌ کنند؟

این لغات به چه اندازه برای شما درآمدزایی خواهد کرد؟

در هر لغت چه حد رقابت وجود دارد؟

ابزار های مختلفی برای شناخت لغات هدف و اندازه جستجوی هر کدام از آن‌ ها موجود است اما در حال کنون این پردازش کمی سخو و دشوار شده است.

درست کردن بک لینک :

در صورتی که مباحث درج شده در سایت شما در سایت‏ های معتبر جای گیرد سبب بهبود سئو و جایگاه سایت می‏ شود. ممکن است نخستین شیوه ای که برای درست کردن بک لینک به فکر بعضی از ما می‌رسد، خرید بک لینک باشد اما اتفاقاً این فعالیت آخرین مورد ما خواهد بود.

خرید بک لینک قیمت زیادی دارد. همینطور، خطا جریمه شدن بواسطه گوگل را تا اندازه خیلی زیادی بالا خواهد برد.شیوه های بالا بردن سرعت وب سایت با توجه به نکاتی درباره ی سئو در تهران عبارتند از:

– آزمایش سرعت وب سایت

– استفاده بهینه عکس ها

– به کار بردن از شبکه تحویل محتوا

– به کمترین حد رساندن تعداد پلاگین

– فعال کردن مورد caching برای مرورگر

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام