نکات برتر پشتیبانی سایت 2019

در این مطلب قصد داریم درباره نکات برتر پشتیبانی سایت 2019 برای شما دوستان عزیز توضیحاتی ارائه دهیم.

هنگامی که تیمی پشتیبانی سایتی را برعهده می گیرند با رعایت نکاتی که در ادامه خواهیم گفت می توانند سایتی برتر در زمینه های گرافیکی، محتوایی و فنی داشته باشند.

در ادامه همراه ما باشید تا ببینیم نکات برتر پشتیبانی سایت در سال 2019 چه مواردی می باشد و قرار است تا سال 2020 چه تغییراتی در آن ها ایجاد شود.

نکات برتر پشتیبانی سایت

نکات پشتیبانی فنی و ظاهری سایت

تیمی که پشتیبانی فنی وب سایتی را برعهده دارد باید همیشه ماژول های سایت و موارد فنی وردپرس را بروز نگهدارد.

در سال 2019 google کنسول اهمیت ویژه ای پیدا کرده، به همین دلیل پیشنهاد می شود حتماً سایت توسط گوگل کنسول و وبمستر تولز برای بهبود سایت از نظر گوگل و سئو، خطایابی شود.

بهینه سازی و کنترل امنیت و ضد اسپم سایت وردپرسی، دیگر نکته ای است که باید پشتیبانان سایت به آن توجه بسیار زیادی داشته باشد.

یکی از مواردی که گوگل در سال 2019 بسیار زیاد برروی آن تاکید دارد امنیت سایت ها می باشد، امنیت سایت اثر زیادی برروی رتبه سایت دارد.

بروزرسانی گرافیکی سایت در گذر زمان، برای اینکه سایت در گذر خسته کننده نشود ظاهر آن به صورت مداوم هر چند ماه یکبار باید تغییراتی داشته باشد.

گرافیک سایت هرچقدر که زیباتر باشد باعث جذب کاربران بیشتر و ماندگاری بالای آن ها در سایت می شود.

نکات پشتیبانی محتوایی سایت

انتخاب کردن یک عنوان جذاب، زمانی که شما محتوایی را انتشار می دهید که یک عنوان جذاب نداشته باشد، این امکان وجود دارد که کسی آن را نخواند یا به اشتراک نگذارد.

درست مثل کتابی که به خاطر جلد بدش کسی به آن توجه نمی کند یسیاری از افراد به پست های با عنوان غیر جذاب را توجه نمی کنند.

از این رو پیش از اینکه محتوای سایت خود را انتشار دهید، از جذاب بودن عنوان آن اطمینان حاصل نماید.

مواظب باشید طول عنوان SEO شما بیش از ۶۰ کاراکتر نباشد، اکثر موارد عنوانی که برای پستتان می گذارید و عنوان SEO یکی می باشند.

از همین رو باید اطمینان حاصل نماید که طول آن کمتر از ۶۰ حرف است، مواقعی که این کار را انجام ندهید گوگل و دیگر موتورهای جستجو آن را به این پیغام “Long SEO Title” قطع می نماید.

این مورد از نکاتی می باشد که رعایت کردن آن می تواند در بالا بردن سئو یک وب سایت مفید و موثر باشد.

اگر از افزونه Yoast SEO برای WordPress استفاده نمی کنید، به شما پیشنهاد می کنم که حتما این کار را انجام دهید.

زیرا دارای یک منطقه پیش نمایش است که نشان می دهد عنوان شما چطور در گوگل نشان داده می شود.

 نوشتن شرح متا یا Meta Description را فراموش نکنید، شرح متا شرح مختصری از محتوای محتوای شما خواهد بود که در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی زیر عنوان پست شما نشان داده می شود.

اگر شما یک بخش از محتوا را به عنوان متا، به صورت سفارشی یادداشت نکرده باشید، موتورهای جستجو چند جمله اول متن را به عنوان متا انتخاب نموده و آن را به نمایش می گذارند این موضوع اصلاً مناسب نمی باشد.

ار همین رو شما باید حتما یک قسمت از توضیحات را که زیر ۱۶۰ کاراکتر می باشد، به صورت سفارشی آماده نماید.

در پشتیبانی سایت وردپرسی این مساله هم می تواند روی بالا بردن سئو سایت موثر باشد، در این مورد هم استفاده از افزونه Yoast SEO می تواند خیلی موثر باشد.

حتما کلمه کلیدی را در عنوان، شرح، و محتوا بکار ببرید، موقعی که شما مقاله ای را می نویسید باید یک عبارت کوتاه که حاوی چند کلمه است را به عنوان موضوع یا مساله اصلی مقاله تان تحت عنوان کلمه کلیدی مشخص نماید.

شما باید اطمینان حاصل نماید که عنوان، توضیحات متا و محتوای مقاله شما شامل این عبارت کلیدی می باشد، که شما در تلاش برای رتبه بندی آن می باشید.

پشتیبانی سایت توسط سئو تهران

تیم سئو تهران با داشتن کارشناسان مجرب در این زمنیه آماده پشتیبانی سایت شما در 24 ساعت شبانه و روز سایت شما می باشد.

اگر سایت شما مشکل فنی، ظاهری ویا محتوایی دارد کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کنند.

دیگر نیازی نیست همه ی صاحبان سایت طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سات را بلد باشند، تیم سئو تهران آماده برعهده گرفتن پروژه های شما می باشد.

بیشتر بخوانید: نکات برتر سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید