بک لینک یعنی چه

ما در این مقاله قصد داریم تا نکات بک لینک ارزان را به شما بگوییم ، ابتدا ، بک لینک به لینک هایی گفته می شود که به صفحات یا یک صفحه از یک سایت نام دارند و با کلیک روی آن ها به سایت مورد کاربردتان می توان داخل شد هست،بک لینک ها وقتی بوجود می آیند که از یک سایت دیگر به سایت شما لینکی داده شود که به دو صورت فالو و نوفالو هستند.

در اساس مقاله نکات بک لینک ارزان ، لینک دادن از سایت های دیگر یک سیگنال درست به گوگل به شمار می رودو با این فعالیت موتور های سرچ به این نتیجه می رسند که محتوای یک سایت مهم است.بک لینک ها می توانند به طور طبیعی و یا خود به خود بوجود آیند بطور نمونه شما می توانید به طور مستقیم و با معین کردن اسم مشخص به سایت دیگری لینک دهید.در این صورت شما یک بک لینک طبیعی را بوجود آورده اید.

مهم بودن بک لینک قوی

لینک هایی قوی و با اهمیت هستند که از سایت های معتبر و پر مخاطب گرفته شوند ، وب سایت هایی که کاربران زیادی دارند ، رنگ الکسای مناسبی دارند و همین طور در سایت moz شامل رنک مناسبی هستند.گرفتن بک لینک از وبسایت های اسپم و ضعیف نتیجه خوبی در سئو نخواهد داشت و حتی بعضی از رقبا برای ضربه زدن به سایت شما احتمال دارد در نظر مقاله نکات بک لینک ارزان ، این کار را بکنند.

بک لینک فالو و نوفالو : لینک هایی که به یک سایت داخل می شوند دو مدل هستند : لینک های فالو و نوفالو.بک لینک های فالو سایت هدف را از طرف سایت مبدا می پذیرند.اما نوفالو ها این مدل نیستند و تایید سایت هدف را به تاییدیه گوگل می سپارند.

هر دو حدودا یک عملکرد دارند اما نوفالو ها در کد سایت با تگ rel=nofollow معین می شوند که برای موتور های سرچ هم قابل معین است.تلاش کنید بیشتر از بک لینک فالو به کار ببرید تا نوفالو ، شما با این فعالیت به گوگل مشخص می کنید که درک مناسبی از محتوا دارید و هدفمندی وب سایت خود را می پذیرید.

بک لینک ها چه اثری بر رتبه سایت دارند؟

در ادامه مقاله نکات بک لینک ارزان گفته شده همانطور که شما زمانی از سایتی بک لینک دریافت می کنید قسمتی از اعتبار آن را می گیرید و البته این به مفهوم کم شدن اعتبار سایت نخست نیست.در قسمت بالا اشاره کردیم که بک لینک های قوی بگیرید یکی از علل آن همچنین همین اعتبار قسمتی به سایت است.

اگر از سایتی که رنک خوبی در گوگل دارد بک لینک بگیرید این کار در رنک سایت شما اثر مثبتی دارد و سبب توسعه رتبه سایت در گوگل می شود ، این تغییرات در زمان رخ نمی دهد و به مرور زمان دارای لمس خواهند بود.به این مورد از مقاله نکات بک لینک ارزان هم باید دقت کنید که گرفتن حجم زیادی بک لینک در مدت کم اصلا مناسب نیست و گوگل آن را از مصادیق تقلب به شمار می برند

چطور بک لینک بگیریم؟

برای ثبت بک لینک اول باید کیفیت وب سایتی که هدف لینک گرفتن از آن را دارید ارزیابی کنید. به این معنی که دامین اتوریتی و پیج رنک صفحه مورد نظر را تحلیل کنید. در ادامه مقاله نکات بک لینک ارزان به ارتباط عنوان سایت لینک دهنده و گیرنده دقت داشته باشید.روش های زیادی برای لینک گرفتن موجود است.

خرید بک لینک از سایت های معتبر ، منتشر کردن مقالات و مطالب در رسانه های اجتماعی مانند لینکدین و فیسبوک ، ثبت دیدگاه در سایت های دیگر ، منتشر کردن مطلب درر انجمن و فروم ها شیوه های مناسبی هستند. همینطور می توانید با کمی سرچ در گوگل سایت هایی که بک لینک رایگان می دهند را پیدا کنید.

بعد از انتخاب سایت مورد نظر ، آدرس صفحاتی که هدف دارید برای آن ها بک لینک بگیرید را معین کنید ، طبق مقاله نکات بک لینک ارزان لغت یا عبارت کلیدی صفحه را شناسایی کنید و آن را به صورت انکرتکست لینک ثبت نمایید.

بیشتر بخوانید : مدیریت پیج اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran