ساخت لینک باید چطور انجام شود ؟

به گفته مقاله نکات کلیدی بک لینک ارزان، فعالیتی که برای ساخت لینک انجام می دهیم و متوجه می شویم این است که باید اثبات کنیم که قابل اعتماد هستیم همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

و یقین داشته باشیم که ماشین متوجه می شود که صفحات وبسایت ما برای چه کاری پر فایده هستند. برای بوجو آوردن اعتماد، باید خیلی حساس باشید که از چه سایت‌ هایی لینک بگیرید و به چه سایت‌ هایی لینک می‌ دهید.

ما می دانیم در مقاله نکات کلیدی بک لینک ارزان که در حال حاضر، ساخت لینک خیلی اهمیت دارد که صفحه‌ هایی که لینک شما در آن جای گرفته، محتوایی مربوط با سایت شما داشته باشند. همینطور، باید یقین حاصل کنید که لینک‌ های خروجی، به اندازه لازم، مربوط باشند؛ نه تنها در آن صفحه، بلکه در همه سایت.

چه فرقی دارد که یک لینک از یک صفحه‌ی باکیفیت بگیرید، در صورتی که دیگر صفحات آن سایت به وبسایت‌ هایی بی‌ کیفیت لینک می‌ دهند؟ همچین وبسایتی، پتانسیل این را دارا است که از صف رنک بندی در پیج‌رنک بیرون آید. این فرایندی است که در گراف لینک گلچین‌ شده به عمل می‌ رود.

نکات کلیدی بک لینک ارزان

آیا گوگل می‌ تواند بک لینک‌ های پولی را معین کند ؟

اگر خواستار بودیم حدسی بزنیم، بیان می کردیم در مقاله نکات کلیدی بک لینک ارزان که احتمال دارد گوگل از لینک‌ های خروجی به صورت یک علل اصلی برای شناسایی لینک‌ های پولی یاری بگیرد؛ نه تنها از یک صفحه، بلکه از همه سایت.وبسایت‌ های خبری، مقاله‌ هایی از مشارکت‌کننده‌ ها انتشار می‌ دهند، ولی در حقیقت با این کار لینک‌ ها را می‌ فروشند.

به طوری که، به سایت‌های متفاوتی لینک خروجی می‌ دهند و سایت خبری خود را در دید چرخه‌ های معیوبی از لینک‌ ها جای می‌ دهند. در نظر مقاله نکات کلیدی بک لینک ارزان علت این کار، لینک‌هایی هستند که در پیج‌رنک جای نمی‌ گیرند.الگوریتم‌ های متفاوتی موجود است که ثابت می‌ کند دسته‌بندی دوباره سایت‌ ها به صورت اسپم، بر اصول الگو های مبتنی بر لینک‌ های خروجی صورت می‌ گیرد.

بعضی از این الگو ها، الگوریتم‌ هایی براساس اعتماد، الگوریتم‌ های مبتنی بر عدم اعتماد و الگوریتم‌ های ارزیابی دومرحله‌ای عدم اعتماد هستند که سایت‌ ها را مجدد دسته ‌بندی می‌ کنند و یک گراف لینک گلچین‌شده بوجود می‌ آیند. این مدل الگوریتم‌ ها، که شبیه به الگوریتم پنگوئن هستند، از تکثیر پیج‌رنک پرهیز می‌ کنند.

آیا بک لینک‌ ها کنار گذاشته شده‌اند؟

در برخی زمان ها، رنک بندی ها مبتنی بر لینک‌ ها کنار گذاشته می‌ شوند. علت این کار، معنایی است که با اسم ماشین ترمیم معروف می‌ شود. ماشین ترمیم، دارای مجموعه‌ ای از الگوریتم‌های مرتبط به شخصی‌ سازی می‌شود. شرایط جغرافیایی و سرچ های قبلی می‌ تواند بر انواع سایت‌ هایی که مشاهده می کنید اثر گذار باشد.

در مقاله ی نکات کلیدی بک لینک ارزان ، اگر بیشتر اشخاصی که یک کوئری را سرچ کرده باشند، از یک موقعیت جغرافیایی خاص باشند، احتمال دارد گوگل یک سایت را از صفحه‌ی دوم نتایج خود خارج کند و جزء نتایج نخست قرار دهد، به صورتی که الگوریتم معین کند که این سایت، می‌ تواند مخاطبانی را که در یک موقعیت خاص جغرافیایی هستند، راضی کند.

لینک‌ ها برای این است که به شمار بیایید.حتی وقتی که ماشین ترمیم داخل می‌ شود و معیار های اصلی در رنک بندی، کنار می‌ ایستند، لینک‌ ها همینطور اهمیت خود را محفوظ نگه می دارند و در این سناریو، تنها برای رنک بندی مهم نیستند، بلکه برای آن است که سهمی در نتایج سرچ داشته باشید و در حقیقت به حساب بیایید، مهم هستند.

برای باقی ماندن در نتایج سرچ باید به لینک‌رهای خروجی در سایت خود و سایت‌ هایی که از آن‌ها لینک گرفته اید، اهمیت دهید. به سیاست‌رهای گراف‌ های لینک گلچین‌ شده فکر کنید. برای این فعالیت، سایت‌ های خروجی را ارزیابی کنید که در زمینه خود اسپم نباشند.

و محتوای وبسایت خود را همچنین از وضعیت اسپم بودن خارج کنید. بدین صورت، در گراف لینک گلچین‌شده به صورت یک سایت مورد اعتماد ثبت شوید.از نظر مقاله نکات کلیدی بک لینک ارزان، شما حتما باید در گراف لینک گلچین‌شده به صورت یک عنصر قابل اعتماد، آشکار شوید تا بتوانید همینطور در دور رقابت‌ها باقی بمانید.

آیا شیوه های سئو بیش از اندازه روی لینک‌ ها تمرکز کرده‌اند؟کارکنان گوگل بیان می کنند که شیوه های سئو بیش از اندازه روی لینک‌ ها متمرکز شده‌ اند. ما هم این قضیه را پذیرفته ایم. این امیدواری به لینک‌ ها، سبب می‌ شود تجارت به سوی رسانه های وبلاگ خصوصی و لینک‌های هزینه دار سوق پیدا کند.

بیشتر بخوانید : مدیریت اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran