5/5 - (3 امتیاز)

هرآنچه باید درباره گوگل ادموب (Google AdMob) بدانید

هرآنچه باید درباره گوگل ادموب (Google AdMob) بدانید شامل مواردی میشود که توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل برای کسب درآمد به آن ها نیازمند هستند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید اپلیکیشن هایی که در اختیار دارید فرصت هایی را برای کسب درآمد دلاری برای شما فراهم می کنند.

بله درست شنیدید! اپلیکیشن های شما منبع مهمی برای کسب درآمد دلاری هستند و این روش از طریق پلتفرم گوگل ادموب انجام می شود‌‌. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به گوگل ادموب و روش های کسب درآمد از آن می دهیم.

گوگل admob چیست؟

گوگل ادموب به عنوان یک پلتفرم فرصتی را برای توسعه دهندگان اپلیکیشن ها فراهم می کند تا بتوانند تبلیغات خود را با کیفیت بسیار عالی در اپلیکیشن ها نمایش دهند و از طریق آن به کسب درآمد بپردازند.

مزیت اصلی و مهم این پلتفرم الگوریتم های هوشمند آن می باشند. به صورتی که با استفاده از تبلیغات خلاقانه، سیستم مزایده‌ای و قالب های متنوع تبلیغاتی بیشترین درآمد را برای شما به همراه می آورد.

چرا به نمایش تبلیغات در اپلیکیشن نیاز داریم؟

هرآنچه باید درباره گوگل ادموب(Google AdMob)  بدانید شامل علل نیاز افراد به نمایش تبلیغات هم می شود. همانطور که گفتیم بسیاری از افراد به دنبال کسب اطلاعات لازم راجع به نحوه کار کرد و چرایی این نمایش تبلیغات در اپلیکیشن خود هستند.

در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که نمایش تبلیغات در اپلیکیشن شما میتواند از همه طرف برای شما یک معامله پیروزمندانه باشد. به صورتی که تبلیغ تبلیغ کنندگانی که به دنبال مخاطبین شما هستند به آن ها نمایش داده می‌شود و از آن جایی که تبلیغات با اپلیکیشن شما و مخاطبین متعددی که دارید در ارتباط است کاربران هم ارتباط بیشتری با آن برقرار می‌کنند و شما به عنوان توسعه دهنده اپلیکیشن از این طریق به کسب درآمد می پردازید.

مزایای گوگل ادموب چیست؟

هرآنچه باید درباره گوگل ادمو(Google AdMob) بدانید شامل مزایای مختلف این ابزار کاربردی می شود. به طور کلی هدف ادمو تنها توانمندسازی شما برای به دست آوردن یک منبع درآمد پایدار نیست علاوه بر این با استفاده از ابزارهای ساده و در عین حال قدرتمند کار شما را راحت میکند در این قسمت نحوه کمک رسانی ادموب به توسعه دهندگان را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • میزان درآمد خود را به حداکثر ممکن برسانید
  • کاربران خود را مشغول کنید
  • فرصت انجام فعالیت های خودکار را به آن بدهید
  • از برند خودتان حفاظت کنید
  • درک دقیق‌تر و جزئی نگر تری داشته باشید

گوگل ادموب چگونه کار می کند؟

هرآنچه باید درباره گوگل ادموب (Google AdMob) بدانید تنها شامل مزایای آن می شود شما به عنوان یک توسعه دهنده اپلیکیشن نیازمند کسب اطلاعات لازم راجع به نحوه عملکرد این  ابزار کاربردی هستید.

نحوه کارکرد این پل اصفهان به صورتی است که به آن دسته از افرادی که نیازمند تبلیغ محصولات خود در اپلیکیشن ها هستند توجه می کند زمانی که شما دارای یک اپلیکیشن هستید فضا و بستری در اختیار شما قرار دارد که می توانید از طریق آن به کسب درآمد برسید.

به طور کلی کاربران مختلفی نیازمند استفاده از بستر فراهم شده توسط شما برای ارتباط با مخاطبان یا مشتریان شما هستند، بنابراین می توانید از این طریق به کسب درآمد بپردازید المان های زیادی در این پلتفرم وجود دارند که در ادامه به بررسی مهمترین آنها می پردازیم.

شبکه گوگل ادز

گوگل ارث به عنوان بهترین و بدترین شبکه تبلیغاتی از منابع اصلی و مهم گوگل ادموب محسوب می شود. این پلتفرم با داشتن میلیونها تبلیغ کننده برای نمایش تبلیغ در اپلیکیشن شما با همدیگر رقابت می‌کنند، همکاری می کند از مهمترین و معتبرترین برندهای جهانی گرفته تا استارت‌آپ‌ها. این به معنای رقابت بالا و افزایش تقاضا جهت تبلیغات مرتبط با اپلیکیشن شما و در نهایت کسب درآمد بیشتر است.

تبلیغات با واسطه

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این امکان برای شما وجود دارد که از تبلیغات شبکه های تبلیغاتی دیگر در پلتفرم ادموب استفاده کنید. به عبارت دیگر این پلتفرم تمامی کارهای مشکل را در این پروسه برعهده می گیرد و تبلیغی که بیشترین هزینه در ازای نمایش تبلیغ را پرداخت کند برای شما انتخاب می نماید و به نمایش می گذارد.

انواع تبلیغات ادموب

هرآنچه باید درباره گوگل ادموب(Google AdMob) بدانید شامل انواع تبلیغات ادموب هم میشود شما با نمایش تبلیغات مناسب که قالب قابل قبولی دارند، می توانید نتیجه بهتری از گوگل ادموب بگیرید.

این پلتفرم قالب هایی نظیر تبلیغات بنری، تبلیغات تعاملی و تبلیغات ویدیویی پشتیبانی می کند‌ علاوه بر این با استفاده از قالب تبلیغات وابسته به پلتفرم با تم اپلیکیشن شما سازگار می‌شود و تجربه کاربری مثبت ارتقاء می یابد.

چگونگی کسب درآمد از Admob

در اولین قدم برای کسب درآمد دلاری از طریق گوگل ادموب برنامه اندرویدی نیازمند هستید اپلیکیشن شما باید جذاب و کاملا کاربردی باشد زیرا هرچه میزان نصب برنامه افزایش پیدا کند احتمال اینکه به دریافت تبلیغات اولیه با نرخ های بیشتری بپردازید هم افزایش خواهد یافت .

به همین دلیل بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از توسعه نرم‌افزار با استفاده از تبلیغ در گوگل ادز بسیار سریع میزان دانلود و نصب اپلیکیشن را افزایش دهید و پس از آن باید مراحل زیر را طی کنید.

  • افتتاح حساب گوگل ادسنس
  • ثبت نام در گوگل ادموب
  • نشر برنامه در پلی استور
  • تبلیغات برنامه
  • کسب درآمد دلاری

کلام آخر

به طور کلی کسب درآمد از طریق اپلیکیشن ها می تواند یک روش جذاب و پرطرفدار برای افرادی باشد که نیازمند کسب درآمد دلاری و رسیدن به بهترین جایگاه شغلی هستند. بنابراین پلتفرم گوگل ادموب به راحتی می تواند فرصتی را برای شما فراهم کند که به کسب درآمد بپردازید و اگر کمی تلاش کنید می توانید در این زمینه به بهترین شکل ممکن پیشرفت و جایگاه مناسبی را به دست بیاورید‌.

هرآنچه باید درباره گوگل ادموب  (Google AdMob)بدانید توسط مشاوران حرفه ای و کاربلد مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در اختیارتان قرار خواهد گرفت. از این رو شما عزیزان می توانید به راحتی و با انجام یکسری از راهبردهای ساده درآمد ثابتی برای خود داشته باشید پس با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran