هر آنچه باید از قوانین گوگل ادز بدانیم تا حساب کاربریمان مسدود نشود!

هر آنچه باید از قوانین گوگل ادز بدانیم تا حساب کاربریمان مسدود نشود! همانطور که می‌دانید گوگل ادز یکی از بزرگترین بسترهای تبلیغات آنلاین در بزرگترین موتور جستجوی جهان است.

با استفاده از آن می توانید به کسب و کار خودتان رونق ببخشید و به بهترین شکل ممکن فعالیت هدفمند خود را پیش ببرید. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین قوانین گوگل عکس می پردازیم تا بتواند بسیار بهتر به فعالیت بپردازید.

ساخت اکانت گوگل ادز

همانطور که اشاره کردیم گوگل ادز مهمترین و بزرگترین عرصه تبلیغات آنلاین برای کسب و کارهای اینترنتی است که به واسطه آن می توانند خود را به دیگران معرفی کنند اما برای ورود به این برنامه کاربردی استفاده از قابلیت های آن نیازمند ساخت اکانت هستید برای این کار باید مراحل زیر را طی کنید.

 • در ابتدا باید در سایت گوگل ادوارد حساب کاربری خود را ایجاد کنید
 • بعد از آن به قسمت انتخاب سرویس بروید و گزینه گوگل ادز را انتخاب کنید.

 • بعد از اینکه میزان شارژ گوگل ادز را انتخاب کردید، در انتهای فرم گزینه اکانت جدید را فعال کنید.
 • بعد از پرداخت هزینه کارشناسان با شما تماس می گیرند.
 • ثبت درخواست برای مدیریت اکانت گوگل ادز
 • مدیریت اکانت گوگل ادز همراه با شارژ حساب کاربری انجام می شود بنابراین؛ مطابق مراحل بالا اکانت خود را شارژ کنید.
 • در قسمت انتهایی فرم اطلاعات گزینه نیاز به مدیریت حساب دارم را انتخاب کنید.
 • پس از پرداخت هزینه منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

اهمیت رعایت قوانین گوگل

در چند سال اخیر مخاطبین یا کاربران برای گوگل از اهمیت بالایی برخوردار گشته اند بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر چیزی که باعث سلب اعتماد گوگل و البته مشتریان شود باعث می شود که نتواند به درستی در این عرصه به فعالیت بپردازید.

یکی از عوامل موفقیت گوگل در نظر گرفتن چارچوب ها و قوانین مشخصی است که افراد را ملزم می‌کند تا به رعایت آنها بپردازند. اگر تبلیغ کنندگان به هر نحوی قوانین گوگل را زیر پا بگذارند ربات های گوگل آن ها را پیدا می‌کنند و با اجرای قوانین به جریمه آن ها می پردازند.

گاهی اوقات میزان حساسیت و سخت‌گیری گوگل بسیار زیاد می شود به گونه ای که حساب کاربری را مسدود می کند. بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت قوانین گوگل است به هیچ عنوان نمیتوانید به مدیریت حساب کاربری و ارائه تبلیغات مختلف بپردازید.

هر آنچه باید از قوانین گوگل ادز بدانیم تا حساب کاربریمان مسدود نشود! این امر می تواند به شما کمک کند تا به صورت اصولی و سلسله مراتبی و با رعایت بسیاری از موارد تبلیغات خود را آغاز کنید.

توجه داشته باشید که گوگل ادز به بررسی دقیق تمامی ابعاد فعالیت های تبلیغاتی شما می پردازد و اگر حتی یک قسمت از آن هم با قوانین آن ها در تناقض باشد شما را جریمه می‌کند و ممکن است به مسدود کردن حساب کاربری تان بپردازد. تبلیغ شما بر اساس الگوریتم هوشمند مورد بررسی قرار می گیرد .

بنابراین می‌توانیم بگوییم که میزان دقت ماشین به اندازه انسان دقیق نیست. به همین دلیل ممکن است در برخی از موارد با مشکلاتی در این زمینه مواجه شوید و اعتراض داشته باشید که چرا حساب کاربریتان توسط گوگل از مسدود شده است.

برای مثال شخصی که در زمینه فروش مصنوعات چوبی و فعالیت تبلیغاتی می‌پرداخت به اشتباه توسط الگوریتم های هوشمند به عنوان یک سایت قمار شناسایی شده بود. به همین دلیل حساب کاربری مسدود شده بود و توانایی فعالیت نداشت.

بنابراین این امکان وجود دارد که به دلیل انجام یکی از اشتباهات کوچک الگوریتم های هوشمند گوگل برای شناسایی نحوه فعالیت و محتوای تبلیغاتی دچار مشکل می‌شوند .

بنابراین بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که میزان دانش و اطلاعات خود را راجع به قوانین گوگل ادز بالا ببرید.هر آنچه باید از قوانین گوگل ادز بدانیم تا حساب کاربریمان مسدود نشود! به شما کمک می‌کند تا مسیر خود را به صورت هدفمند پیش ببرید.

پس از توقف تبلیغ چه کاری انجام دهیم؟

همانطور که راجع به این موضوع با شما صحبت کردیم اگر به هر دلیلی تبلیغات شما توسط الگوریتم های هوشمند گوگل متوقف شد؛ اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که به بررسی و تحلیل پاسخ گوگل ادز بپردازید تا مشخص شود که علت مسدود شدن حساب کاربری و حذف تبلیغ چه چیزی بوده است.

بعد از اینکه مشخص شد که دلیل آن چه چیزی بوده است باید به بررسی تبلیغات پردازید تا متوجه شوید که آیا واقعاً مشکلی در تبلیغ شما وجود دارد یا خیر. در صورتی که این مشکلی به اشتباه شناسایی شده باشد و الگوریتم های هوشمند به اشتباه حساب کاربری شما را مسدود کرده باشند باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

در صورتی که خودتان توانایی پیگیری مشکلات به وجود آمده برای حساب کاربری گوگل ادز خود را ندارید بهتر است که آن را به دست متخصصین و کارشناسان حرفه ای بسپارید که در این زمینه تجربه دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن مشکلات به وجود آمده برای تبلیغات آنلاین شما را برطرف کنند.

تبلیغ چه محتوایی در گوگل ادز ممنوع است؟

گوگل ادز با وضع قوانین مشخص جلوی انتشار تبلیغات نامناسب و برخلاف قوانین خود را می گیرد.هر آنچه باید از قوانین گوگل ادز بدانیم تا حساب کاربریمان مسدود نشود! این امر به شما کمک می کند تا بتوانید با به کارگیری روش های مشخصی که مطابق با قوانین گوگل ادز است؛ بدون اینکه دچار مشکل بشوید به انتشار تبلیغات خود‌ بپردازید.

تبلیغ کالاهای تقلبی

یکی از مهمترین محتوا هایی که توسط گوگل مورد بررسی قرار می گیرد تا صحت و سقم آن مشخص شود بررسی اصالت کالا و مشخص بودن محل تولید آن است. این امر برای جلوگیری از فروش محصولات تقلبی و کالاهایی که موجودیت ندارند صورت می گیرد بنابراین توجه داشته باشید که امکان تبلیغ این نوع کالاها برای شما وجود ندارد و به محض انتشار توسط گوگل ادز حساب کاربری شما مسدود می شود.

برخی از مهمترین دلایل مسدود شدن حساب کاربری شما در گوگل ادز شامل موارد زیر می شود:

 • اشاعه رفتار نامناسب
 • ارائه محتوای نامناسب در سایت
 • تبلیغ محصولات خطرناک
 • سوء استفاده از شبکه تبلیغات گوگل ادز

ما در این مقاله به بررسی هر آنچه باید از قوانین گوگل ادز بدانیم تا حساب کاربریمان مسدود نشود!

پرداختیم. امیدواریم که بتوانید از این محتوا به درستی استفاده کنید تا با مشکلات این چنینی مواجه نشوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran