امتیازدهی به : post

هک شدن پیج اینستاگرام

هک شدن پیج اینستاگرام یکی از معضلاتی است که بسیاری از افراد با آن روبرو می شوند این مشکل زمانی شدیدتر می‌شود که پیج اینستاگرام به شما یک پیج کاری با تعداد کاربر بالا باشد بنابراین در چنین مواقعی امکان این که دچار مشکلات ناشی از هک شدن پیج اینستاگرام شوید بسیار زیاد است .

توصیه ما به شما این است که تا جایی که می‌توانید از پیج خود محافظت کنید و از موارد و نکاتی که باعث بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام می شوداستفاده کنید.

متاسفانه بسیاری از افراد سودجو با استفاده از یکسری اقدامات ماهرانه به هک کردن پیج اینستاگرام شما می پردازد شاید یکی از دلایل هک شدن پیج شما استفاده از پسورد ساده یا عدم استفاده از تایید دو مرحله ای است در چنین مواقعی شما باید به این نکته توجه کنید که ممکن است پیج شما مورد سوء استفاده قرار بگیرد پس تا جایی که می‌توانید از پسوردهای پیچیده تر و تایید دو مرحله ای استفاده کنید.

فراموش نکنید که در صورت هک شدن پیج اینستاگرام باید هرچه سریع‌تر اقدامات لازم جهت بازیابی پیج را انجام دهید. زیرا اگر دیر اقدام به پس پس گرفتن پیج خود کنید. امکان اینکه دچار مشکلات بیشتر شوید بسیار زیاد است.

توجه کنید که اقدام دیرهنگام شما برای بازپس گیری پیج اینستاگرامی خود می تواند برای همیشه پیج را از  دسترس شما خارج کند بسیار زیاد است در ادامه شما را با سناریو ها و اتفاقات مهمی که بعد از هک شدن پیج اینستاگرام رخ می دهد،آشنا می کنیم.

هک شدن پیج اینستاگرام و داستان های بعد از آن…

یکی از آزار دهنده ترین اتفاقاتی که ممکن است برای پیج اینستاگرام شما بیفتد هک شدن آن توسط یکسری از افراد است بنابراین برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی باید سعی کنید که میزان امنیت پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید و از افرادی که دارای دانش و تجربه در این زمینه هستند کمک بگیرید.

آنها تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات دستگاه شما می کنند بنابراین بهترین کار استفاده از راهکارهای بالا بردن امنیت پیج است اما متاسفانه گاهی اوقات این اتفاق برای پیج شما می افتد و در چنین مواقعی شما باید بدانید که بلافاصله چه کاری باید انجام بدهید اما توجه داشته باشید که پس از  هک شدن پیج شما ممکن است اتفاقاتی نظیر ذخیره عکس ها و پست های توسط هکر اتفاق بیفتد و در این میان سوء استفاده های زیادی انجام می شود.

شما باید سعی کنید که ه سریع‌تر اقدامات لازم جهت بازپس‌گیری پیج خود را انجام بدهید. بازیابی و پس گرفتن پیج اینستاگرامی ممکن است کار مشکلی باشد اما یک کار غیر ممکن نیست زیرا افراد زیادی هستند که با داشتن تخصص کافی در این زمینه توانایی بازپس گیری پیج شما را دارند.

 پیشگیری از هک شدن پیج اینستاگرام

مهمترین مواردی که می تواند از هک شدن پیج اینستاگرام جلوگیری کند مواردی هستند که در در ادامه بیان می کنیم:

ورود به قسمت تنظیمات اینستاگرام و فعال سازی تایید دو مرحله ای زمانی که شما به فعال سازی این گزینه می پردازید و یک رمز دوم برای پیج خود انتخاب می کنید حتی اگر فرد هکر بتواند پسورد اول شما را وارد کند به هیچ عنوان نمی‌تواند پسورد دوم را حدس بزند.

توجه داشته باشید که با متصل کردن اکانت اینستاگرام خود به اکانت فیس بوک احتمال هک شدن پیج اینستاگرام به شما بسیار پایین می آید.

همیشه لیست دستگاه‌هایی که به اکانت شما دسترسی دارند را بررسی کنید زیرا ممکن است یک دستگاه ناشناس قصد اتصال به پیج شما را داشته باشد و با ریمو کردن آن می توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

به لغو دسترسی تمامی برنامه های غیر مجاز به دستگاه خود بپردازید.

تا جایی که می‌توانید از رمز های پیچیده تر و دارای کاراکترهای مختلف استفاده کنید زیرا هر چه شما ساده تر باشد امکان هک شدن پیج اینستاگرام بالا می رود.

روش های باز پس گیری پیج اینستاگرام

مطمئناً پس از اینکه با هک شدن پیج اینستاگرام به خود روبه‌رو شدید می‌خواهید هرچه سریعتر آن را پس بگیرید باید توجه داشته باشید که باز پس گیری پیج اینستاگرام کار راحت و ساده ای نیست و به تخصص لازم و کافی نیاز دارد به شما در این زمینه پایین تری برخوردار باشید امکان اینکه پیج خود را هرگز نتوانید پس بگیرید بسیار زیاد است. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا شما را برخی از روش های باز پس گیری پیج اینستاگرام آشنا کنیم.

  • بازیابی پیج اینستاگرام از طریق خود اپلیکیشن یا وب سایت اینستاگرام
  • بازپس گیری پیج به وسیله ایمیل های امنیتی
  • بازپس گیری پیج اینستاگرام از طریق فیسبوک
  • بازپس گیری پیج اینستاگرام از طریق مذاکره با پشتیبانی

باز پس گیری پیج اینستاگرام با اپلیکیشن

پس از ورود به برنامه اینستاگرام ممکن است با پستهایی مواجه شوید که شما آن ها را بارگذاری نکرده اید دلیل اشتراک گذاری این پست ها این است که پیج شما توسط یک هکر هک شده است بنابراین باید هر چه سریعتر یکسری اقدامات را جهت بازپس گیری پیج اینستاگرام خود انجام دهید.

هک شدن پیج اینستاگرام می تواند عواقب بزرگی برای شما داشته باشد همانطور که گفتیم اولین و مهمترین روش برای پس گرفتن پیج اینستاگرام از طریق خود اپلیکیشن است یعنی شما به محض مشاهده پستهای عجیب در پیج خود که خودتان به بارگذاری آنها نپرداخته ای باید هر چه سریعتر به تعویض رمز خود بپردازید یعنی با ورود به قسمت تنظیم مجدد رمز پسورد خود را تغییر بدهید و یا از طریق ایمیل به ساخت یک پسورد جدید بپردازید. با این کار می توانید پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنید‌.

بازپس گیری پیج به وسیله ایمیل های امنیتی

زمانی که یک هکر به هک پیج اینستاگرام شما می پردازد ممکن است در همان ساعات اولیه به تغییر  ایمیل شما بپردازد در چه مواقعی باید توجه داشته باشید که پس از تغییر ایمیل توسط هکر پیغام به آدرس ایمیل شما راجع به تغییر ایمیل ارسال می شود بنابراین شما باید با انجام یکسری از اقدامات از این اتفاق پیشگیری کنید و نگذارید که پیج شما توسط هکر ضبط شود. از هر چه سریعتر از تعویض ایمیل خود جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran