امتیازدهی به : post

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ برای این که بتوانید پاسخ این سوال را پیدا کنید و بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرید نیازمند تحقیق و بررسی دقیق راجع به ویژگی های این دو برنامه فروشگاه ساز هستید.

با وجود این که برنامه های زیادی برای ساخت فروشگاه های اینترنتی وجود دارند اما هنوز نام ووکامرس و پرستا شاپ در صدر قرار دارد‌‌. در این مطلب به بررسی و مقایسه ووکامرس و پرستاشاپ در عملکرد می پردازیم.

وردپرس یکی از بهترین عرصه های فعالیت افراد برای ساخت فروشگاه های اینترنتی محسوب می شود. یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزار هایی که در وردپرس توسط کارشناسان و متخصصین مورد استفاده قرار می گرفته و می گیرد ووکامرس است.

مکمل مانند فرزند ارشد ای که از برد کلاس متولد شده است همیشه به کار می آید و باعث می‌شود که بتوانید بسیاری از فرایندهای مربوط به ساخت فروشگاه را به راحتی انجام بدهید. با این وجود بسیاری از افراد هنوز هم نمی توانند تصمیم درستی در انتخاب بهترین برنامه فروشگاه ساز داشته باشند.

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟

بسیاری از آنها با این سوال مواجه می‌شوند؛ ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ مسلمانان برای پاسخ به این سوال باید به فاکتورهای مختلفی اشاره کنید تا شما بتوانید با بررسی و مقایسه عملکرد ویژگی های ووکامرس و پرستاشاپ فارسی سازی شده از هریک از آنها به بهترین شکل ممکن در جهت اهداف خود استفاده کنید.

از آنجایی که میزان اعتبار و شهرت ووکامرس نسبت به پرستاشاپ در ایران بیشتر است، بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که دقیقاً در کدام یک از آنها می تواند با داشتن ویژگی های نظیر انعطاف پذیری و قابلیت اجرای برنامه های مختلف کاربردی تر باشد‌.

شما به هیچ عنوان نمیتوانید کاربرد و کیفیت ووکامرس را نادیده بگیرید اما امروزه پرستاشاپ با داشتن ویژگی ها و قابلیت های جدید به یکی از رقبای سرسخت ووکامرس تبدیل شده است. در ادامه به بررسی و مقایسه این دو برنامه می پردازیم.

بهترین انتخاب فروشگاه ساز ووکامرس یا پرستاشاپ

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ بدون شک برای انتخاب هر یک از این برنامه ها یکسری از فاکتورها را در نظر دارید که می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را از ساخت فروشگاه اینترنتی خود بگیرید.

ووکامرس با قابلیت اجرا در وردپرس به عنوان یکی از پرطرفدار ترین و معتبرترین سیستم های مدیریت محتوا دارای امکانات قابل توجهی است که به شما این فرصت را می‌دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن فرآیند ساخت فروشگاه خود را پیش ببرید .

بنابراین ممکن است در اینجا گمان کنید که ووکامرس برنده مسابقه رقابت با پرستاشاپ است.  از طرف دیگر فروشگاه‌ساز پرستاشاپ با داشتن ویژگی قابلیت و انعطاف‌پذیری و تمرکز بر ساخت فروشگاه گوی رقابت را از ووکامرس می رباید.

در مقایسه ووکامرس و پرستاشاپ چه فاکتورهایی مورد بررسی قرار می گیرد؟

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ برای اینکه بتوانیم مقایسه منصفانه‌ای میان دو برنامه فروشگاه ساز ووکامرس و پرستاشاپ داشته باشیم به بررسی برخی از فاکتورها پرداختیم تا بتوانید تصمیم مناسب تری بگیرید.

مقایسه ووکامرس و پرستاشاپ از لحاظ هزینه

در نگاه اول ممکن است که بگویید هر دو برنامه در ارائه ابزارهای کاربردی برای ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان هستند تا اینجای کار درست فکر کرده اید اما پس از نصب پرستاشاپ یک قالب خالی در اختیار شما قرار می گیرد که نیازمند اضافه کردن افزونه ها و ماژول های مختلف است.

هر یک از این دو برنامه ابزارهای مخصوصی دارند که به شما کمک می‌کند تا بتوانید برایند ساخت فروشگاه را با سرعت بیشتری پیش ببرید.

اما از لحاظ هزینه تعداد افزونه‌های رایگان وردپرس و ووکامرس بیشتر از پرستاشاپ است و با داشتن ابزارهای بسیار زیاد که هر یک برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی ضرورت دارند بیشتر از پرستاشاپ به کمک شما می آید.

مقایسه ووکامرس و پرستاشاپ از لحاظ افزونه

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ اگر بخواهیم به بررسی فاکتور های مشخص برای انتخاب هر یک از این ابزار ها بپردازیم باید بگوییم که از لحاظ افزونه ووکامرس با داشتن ۱۹ افزونه کاربردی به شما کمک می کند تا بتوانید ضروری ترین و مهمترین تغییرات را در قالب ارائه دهید.

 با وجود اینکه تعداد افزونه های هر یک از این دو برنامه بسیار بیشتر از آن چیزی است که گمان می کنید تعداد افزونه های غیر رایگان و پرمیوم بیش از آن چیزی هست که فکر می کنید.

رایگان بودن افزونه های ووکامرس به معنای بی کیفیت بودن آن ها نیز از آنجایی که این برنامه اعتبار و شهرت بسیار بالایی دارد و توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

افزونه های رایگان به بهترین شکل ممکن به کمک کاربران آمده‌اند. اما تعداد افزونه‌های پرستاشاپ به ۳۲۰۰ ماژول می رسد. این یک عدد شگفت انگیز است اما باید به شما بگوییم که هیچ یک از این افزونه ها رایگان نیستند و قیمت آنها از ۶۰ دلار شروع می‌شود! که مسلماً خرید آن برای ایرانیان مشکل است‌ از در این مقایسه نیز ووکامرس پیروز میدان است.

ووکامرس یا پرستاشاپ: قابلیت بهینه سازی موتورهای جستجو گوگل

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ یکی دیگر از مهمترین فاکتور هایی که باید در بررسی تفاوت ووکامرس و پرستاشاپ به آن توجه کنید قابلیت بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل است.

هر دو برنامه قابلیت ها و ابزار تخصصی جهت سئو به کاربران ارائه می دهند که در بسیاری از موارد با یکدیگر مشترک هستند، اما یکی از مهمترین فاکتورهایی که در جذب و ایجاد اعتماد در کاربران تاثیر فوق العاده بالایی دارد ساخت وبلاگ می باشد.

وبلاگ در جذب ترافیک برای کلمات کلیدی فرعی تاثیر فوق‌العاده بالایی دارد بنابراین می‌توانیم تاثیر آن را در سئو نادیده بگیریم از این نظر ووکامرس نسبت به پرسش را در اولویت قرار دارد. زیرا امکان ساخت وبلاگ با استفاده از آن وجود دارد‌.

کلام آخر

ووکامرس یا پرستاشاپ؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟ در مقایسه ویژگی های این دو برنامه فروشگاه ساز قابلیت های متعددی مورد بررسی قرار می‌گیرد. از نظر هزینه و داشتن افزونه های رایگان نسبت به پرستاشاپ در اولویت قرار دارد.

با وجود اینکه هر کدام آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند اما باید بگوییم که میزان اعتبار و کاربرد ووکامرس نسبت به پرستاشاپ در ایران نسبت به سایر کشورها بیشتر است.  هزینه های دلاری و ارائه افزونه های غیر رایگان پرستاشاپ باعث عدم انتخاب آن توسط کاربران شده است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran