ویژگی بک لینک خوب

ویژگی بک لینک خوب چیست؟ بک لینک خوب باید داری چه ویژگی هایی باشد که به بهبود رنک شما در نتایج گوگل و یا سایر موتور های جستجو تاثیر گذار باشد با سئو تهران همراه باشید تا به این سئوالات پاسخ دهیم!

بک لینک ها در واقع لینک هایی هستند که به توسط وب سایت های دیگر به وب سایت شما داده می شوند.

موتورهای جستجو، بک لینک ها را به عنوان یک رای مثبت نسبت به وب سایت یا محتوای شما می بینند که می تواند رتبه بندی سایت شما را در نتایج جستجو بهبود دهد.

ویژگی بک لینک خوب

چرا شما به بک لینک ها نیاز دارید؟

همانطور که کمی قبل تر گفتیم، لینک ها اساسا یک رای از وبسایت های دیگر هستند، هریک از این آرا به موتورهای جستجو می گوید که: “این محتوا ارزشمند، معتبر و مفید است”.

بنابراین اگر شما تعدادی از این آرا داشته باشید، سایت شما در نتایج جستجو گوگل بالاتر از سایرین قرار خواهد گرفت.

استفاده از بک لینک ها به عنوان یک سیستم رای گیری چیز جدیدی نیست. در حقیقت، بک لینک ها پایه و اساس الگوریتم اصلی google (به نام “PageRank”) هستند.

با توجه به این که گوگل تاکنون هزاران تغییر در الگوریتم های خود ایجاد کرده است، اما همچنان بک لینک ها یکی از مهم ترین سیگنال های رتبه بندی محسوب می شوند.

علاوه بر این ها گوگل تایید کرده است که بک لینک ها یکی از سه عامل مهم رتبه بندی در موتورهای جستجو هستند.

حال که با مفهوم بک لینک و تاثیر آن بر روی نتایج آشنا شدیم، وقت آن است که به چگونگی ایجاد این بک لینک ها بپردازیم.

عملکرد بک لینک دقیقاً چگونه است؟

در دنیای وب سایت ها بک لینک هایی وجود دارند که می توانند تفاوت های کوچکی را در رتبه و سئو شما ایجاد کنند.

همچنین بک لینک هایی نیز وجود دارند که می توانند تفاوت های بزرگی را در رتبه و سئو شما ایجاد کنند. (حتی بک لینک هایی وجود دارند که می توانند به رتبه و سئو وبسایت شما آسیب برسانند.)

در واقع همه بک لینک ها با هم برابر نیستند، به بیانی دیگر، اگر می خواهید در گوگل رتبه خوبی داشته باشید، باید روی ایجاد بک لینک های با کیفیت تمرکز کنید.

بگذارید صادقانه بگویم که یک بک لینک با کیفیت می تواند از ۱۰،۰۰۰ لینک باکیفیت پایین هم قوی تر باشد !

اما سوال اینجاست که چطور می توانیم دریابیم یک بک لینک با کیفیت است یا کم کیفیت؟

به طور کل هرچه وبسایتی که به شما لینک می دهد داراری اعتبار دامنه (Domain Authority) بالاتری باشد، ارزشی که به وبسایت شما منتقل می شود نیز بالاتر و بیشتر خواهد بود.

میزان اعتبار دامنه را می توانید به کمک برخی ابزارها مانند MOZ که مخصوص مرورگر ساخته شده است استفاده کنید.

بک لینک سئو تهران

سئو تهران تشکیل شده از مجموعه برترین کارشناسان سئو سایت در ایران، که در پروسه سئو سایت به حرفه ای ترین شکل ممکن عملکرده و نتایج بسیار خوبی بدست آوردن.

پروژه های موفق ما اثبات کننده این ادعا ما می باشد، شما می توانید پروژه سئو سایت و ایجاد بک لینک های با کیفیت برای سایت خود را به تیم ما بسپارید.

کارشناسان تیم سئو تهران برای ایجاد هر بک لینک برای سایت شما حداقل 30 دقیقه وقت در نظر می گیرند تا به بهترین نحوه لینک به وجود بیاید.

تمامی بک لینک هایی که توسط کارشناسان تیم سئو تهران ایجاد می شود به صورت طبیعی و واقعی می باشد که تاثیر بسیار زیادی در روند پروسه سئو سایت شما خواهد داشت.

برای سفارش بک لینک سئو تهران می توانید با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت فنی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید