امتیازدهی به : post

پاک کردن پیج اینستاگرام

 پاک کردن پیج اینستاگرام یکی از اقداماتی است که بسیاری از افراد پس از اینکه به راه اندازی پیج اینستاگرام پرداختند انجام میدهند دلایل حذف کردن پیج اینستاگرام متفاوت است گاهی اوقات افراد تمایل دارند که پیج خود را به طور کامل از بین ببرند در این مقاله به توضیح روش هایی که به شما کمک می کند پیج اینستاگرامی خود را پاک کنید می پردازیم.

امروزه با هم داری و داشتن یک پیج اینستاگرامی به شما کمک می کند تا با داشتن حتی یک سرمایه محدود نیز به فعالیت فروش بپردازید و اگر هم قصد این کار را ندارید می توانید با راه اندازی یک صفحه شخصی محتوا های خود را به صورت روزانه برای دوستانتان به اشتراک بگذارید .

در واقع اینستاگرام یک فضای پرطرفدار است که توانست جای بسیاری از اپلیکیشن های قدیمی تر مانند فیسبوک را بگیرد بنابراین شما با نصب این اپلیکیشن می توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید.

اما گاهی اوقات ممکن است برخی از افراد تمایل داشته باشند که پیج اینستاگرامی خود را حذف کنند. در چنین مواقعی ممکن است برخی گمان کنند که با خروج از پیج اینستاگرام و انتخاب گزینه Log out برای همیشه پیج آن ها از بین می‌رود.

اما اشتباه می‌کنید زیرا تنها با خروج شما از اینستاگرام و پاک کردن اپلیکیشن دیگر آن را بر روی گوشی تلفن همراه خود ندارید، اما پیج اصلی به هیچ عنوان حذف نشده است و با سرچ در اینستاگرام می‌توانید دوباره آن را برگردانید. اما اگر قصد پاک کردن پیج اینستاگرام خود را دارید می توانید به روش های زیر اقدام کنید.

نکاتی پیش از پاک کردن پیج اینستاگرام

همان طور که گفتیم بسیاری از افراد تمایل دارند که به حذف پیج اینستاگرام و پاک کردن آن اقدام کنند. بنابر این توجه داشته باشید که قبل از پاک کردن پیج اینستاگرام یک سریال موارد را به شما توضیح بدهیم زیرا پس از حذف پیج دیگر غیر قابل برگشت هستند اولین نکته این که پس از حذف پیج اینستاگرام دیگر به هیچ عنوان اکانت شما دسترسی نخواهد بود از طرف دیگر تمام پست ها و استوری هایی که ذخیره کرده اید به طور کامل پاک می شود. نکته دوم این که پس از پاک کردن پیج اینستاگرام دیگر نمی توانید با همان ایمیلی که وارد پیج شده دوباره ورود پیدا کنید.

کلیه اطلاعات و داده‌های مربوط به پیج اینستاگرام به طور کامل حذف خواهد شد.

پاک کردن پیج اینستاگرام ه صورت دائمی خواهد بود و به هیچ عنوان دیگر قابل بازگشت نیست یعنی زمانی که شما دلیت‌اکانت می‌کنید تمامی داده‌های مربوط به کسانی که شما را فالو کرده اند و آن ها را فالو کرده اید از بین خواهد رفت.

بنابراین تا قبل از اینکه اقدام به حذف پیج اینستاگرامی خود کنید، تمامی این موارد را در نظر بگیرید زیرا برای همیشه پیش شما از دسترس خارج می‌شود در چنین مواقعی به راه حل های دیگری نظیر غیرفعال کردن پیج اینستاگرام به صورت موقت هم وجود دارد هنگامی که اقدام به غیرفعال کردن موقت پیج اینستاگرامی خود می کنید. داده های شما و پست هایی که آپلود کرده اید به هیچ عنوان از بین نخواهند رفت.

بنابراین تا قبل از اقدام به حذف پیج اینستاگرام تمامی موارد را در نظر بگیرید تا پس از اقدام پاک کردن پیج پشیمان نشوید.

 آموزش پاک کردن پیج اینستاگرام

اگر حتی با بیان نکاتی ک پس از حذف پیج اینستاگرام برای شما غیر قابل دسترس هستند باز هم تصمیم به پاک کردن پیج خود را دارید. با آموزش قدم به مردن حذف پیج اینستاگرام با ما همراه باشید.

قدم اول پاک کردن پیج اینستاگرام

در قدم اول باید به شما بگوییم که هیچگاه نمی توان نیم از طریق اپلیکیشن به حذف نهایی پیج اینستاگرام بپردازید، برای این کار شما باید وارد مرورگر حذف پیج اینستاگرام شوید و از آن جا اقدام کنید.

قدم دوم پاک کردن پیج اینستاگرام

در این مرحله شما باید اکانت اینستاگرامی که قصد حذف آن را دارید به طور کامل با پسورد وارد کنید و وارد قسمت مربوطه شوید تا اقدامات لازم جهت حذف پیج اینستاگرام را انجام دهید. در صورتی که پسورد خود را فراموش کرده‌اید می تواند از بازیابی رمز عبور یا فراموشی رمز عبور استفاده کنید، توجه داشته باشید که بدون داشتن رمز عبور هرگز نمی توانید به پاک کردن پیج اینستاگرام بپردازید.

قدم سوم پاک کردن پیج اینستاگرام

در این مرحله شما پس از وارد کردن اکانت و پسورد خود صفحه حذف پیج اینستاگرام خواهید شد با ورود به این صفحه برای شما امکان حذف فراهم می شود‌.

قدم چهارم پاک کردن پیج اینستاگرام

در قدم بعدی شما می توانید انجام تمامی مراحل اقدام به حذف پیج اینستاگرام خود کنیم در ابتدا اینستاگرام سوالاتی راجع به دلیل حذف پیج اینستاگرام از شما می پرسد. در واقع در این مرحله اینستاگرام سعی می‌کند که شما را از حذف کامل پیج منصرف کند حمایت از شما به طور قطع قصد حذف پیج خود را دارید می توانید با انتخاب گزینه دلایل دیگر اقدامات نهایی جهت حذف پیج خود را انجام دهید.

 قدم پنجم پاک کردن پیج اینستاگرام

توجه داشته باشید که در این مرحله شما باید به صورت مجدد اکانت و رمز خود را دوباره وارد کنید. و با کلیک کردن بر روی نوار قرمزی که در زیر صفحه قرار دارد می‌توانید پیج خود را به صورت کامل حذف کنید.

قدم ششم پاک کردن پیج اینستاگرام

در قدم ششم برای پاک کردن پیج اینستاگرام شما باید به تایید سوال های پردازید در واقع در مرحله آخر اینستاگرام از شما می‌پرسد که آیا مطمئن هستید که می خواهید پیج اینستاگرام خود را برای همیشه حذف کنید. که در این قسمت شما با کلیک کردن بر روی اوکی می توانید ویژه خود را به صورت کامل حذف کنید.

در مرحله آخر زمانی که شما به کلیک کردن بر روی اوکی می پردازید دیگر پیر شما برای همیشه از بین خواهد رفت و باید صبر کنید تا نتیجه نمایش داده شود ممکن است یک روز کاری زمان ببرد تا پیج به صورت کامل از دسترس خارج شود.

امیدواریم که در این مقاله توانسته باشیم به توضیح قدم به قدم پاک کردن پیج اینستاگرام پرداخته باشیم شما می توانید با انجام اقدامات بالا به راحتی پیج اینستاگرامی خود را برای همیشه پاک کنید. اما توجه داشته باشید که با انجام اقداماتی دیگر نظیر غیرفعال کردن پیج می‌توانید پس از مدتی آن را برگرداند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran