5/5 - (4 امتیاز)

چطور توییت کنیم؟

به متنی که در توییتر پست می‌ شود به گفته مقاله پروموت کردن توییت ها و دارای مطالب، تصویر، گیف یا ویدیو است توییت می‌ گویند. توییت‌ ها در پروفایل فرستنده و تایم ‌لاین (Time line) او و همین طور در تایم ‌لاین هر فردی که فرستنده را فالو می ‌کند نمایش داده می ‌شوند.برای شناخت با معنی توییت بد نیست نخستین توییت فارسی ارسال‌شده.

در توییتر را که کاربری به اسم شاهین در نوامبر 2006(آبان1385)ارسال کرده است را مشاهده کنید.به گفته مقاله پروموت کردن توییت ها برای توییت کردن با دستگاه ‌های iOS و اندرویدی در برنانه توییتر، بالا جهت راست علامت قلم را لمس کنید و متنتان را بنویسید و Tweet را بزنید.برای توییت کردن از راه کامپیوتر، توییت خود را در تکست باکسی (Text box) که سمت بالا تایم ‌لاین شما قرار دارد بنویسید.

و بر روی Tweet کلیک کنید تا توییت شما پست شود.دقت کنید که شما در هر توییت می‌ توانید از 4تصویر یا یک گیف یا یک ویدیو به کار ببرید . همینطور از دید کاراکتر فقط می ‌توانید یک پیام 280 کاراکتری را توییت کنید.چطور یک توییت را حذف کنیم؟شما هر کسی را از توییت‌هایتان را هر زمان که خواستار بودید می‌ توانید پاک کنید.

دقت داشته باشید که شما تنها توییت ‌هایی که خودتان ارسال کرده‌اید را می ‌توانید حذف کنید.برای حذف کردن توییت در دستگاه‌ های iOS لازم است روی توییتی که می‌ خواهید حذف کنید کلیک کنید، فلش رو به جهت پایینی که در بالای توییت است را لمس کنید، Delete Tweet را منتخب کنید و Delete را بزنید تا توییت حذف شود.

و به گفته مقاله پروموت کردن توییت ها در دستگاه‌ های اندرویدی هم مثل همیشه به همین صورت است ولی به جای Delete Tweet و Delete از Delete و Yes به کار برده شده است.برای حذف کردن توییت در رایانه، روی توییتی که می ‌خواهید حذف کنید کلیک کنید، فلش جهتی رو به پایینی که در بالای توییت است را لمس کنید، Delete Tweet را بزنید و اکنون توییت حذف شده است.

احتمال دارد بخواهید چند توییت را یک دفعه ای حذف کنید، متاسفانه توییتر برای این نکته راه حلی ارائه نداده است و شما برای  این کار انجام دادن باید توییت‌ ها را یک‌به‌یک حذف کنید؛ و همینطور سایت ‌هایی هستند که این عملیات را انجام می ‌دهند ولی توییتر این کار را به علت اشکالات امنیتی پیشنهاد نمی ‌کند.

چگونه توییتی را لایک کنیم؟لایک (Like) در توییتر (Twitter) مثل اینستاگرام با علامت قلب مشخص داده می ‌شود. شما با کلیک بر روی عنوان قلب تو خالی زیر یک توییت می ‌توانید آن توییت را لایک کنید، وقتی که قلب تو خالی به قلب تو پر تغییر پیدا کرد به این معنی که توییت با درستی لایک شده است.

منشن (Mention) در توییتر

توییتی که دارای نام کاربری اکانت دیگر است، منشن می‌ باشد که پیش از اسم کاربری، علامت @ جای داده‌ می ‌شود.به گفته مقاله پروموت کردن توییت ها برای شناخت با دانستن منشن به این توییت ماهنامه پیوست که اکانت توییتر آقای آذری جهرمی، وزیر ارتباطات را منشن کرده است دقت کنید.موردی: زمانی شما توییتی را که با یک نام کاربری آغاز می‌ شود توییت می ‌کنید.

تنها اشخاصی که شما و حساب کاربری منشن شده را دنبال می ‌کنند توییت شما را در زمان لاین خود مشاهده می‌ کنند. ولی اگر می ‌خواهید توییتتان در تایم لاین همه دنبال کننده‌هایتان (followers) نشان داده شود مناسب ترین مسیر منشن کردن حساب کاربری شخص مورد نظر در بین مطلب توییت است.

ریپلای (Reply) در توییتر : زمانی شما جوابی به توییت فرد دیگری می ‌فرستید جواب شما ریپلای نام گذاری می ‌شود. در حقیقت ریپلای نام دیگر آن کامنت فیس‌ بوک و اینستاگرام است. ریپلای در پروفایل فرد فرستده و قسمت نوتیفیکیشن (Notifications) گیرنده نشان داده می ‌شود. همینطور اگر گیرنده، فرستنده را دنبال کرده ‌باشد.

ریپلای در تایم‌لاین او قابل دیدن است. ریپلای هم مثل منشن برای اشخاصی که فرستده و گیرنده را دنبال کرده باشند در تایم‌لاین نشان داده می‌ شود ولی قسمت اساسی مشاهده‌ی ریپلای ‌ها، زیر توییتی است که ریپلای به آن فرستاده شده است. در حقیقت با کلیک روی یک توییت لیستی از ریپلای ‌های گرفتنی آن توییت را معین خواهید کرد.

به گفته مقاله پروموت کردن توییت ها در حقیقت با کلیک روی یک توییت لیستی از ریپلای ‌های دریافتی آن توییت را تماشا خواهید کرد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran