چه بک‌ لینک‌هایی پر فایده هستند

در مقاله پر کاربردترین بک لینک ارزان گفته شده ٬ بک‌ لینک‌ هایی که به طور طبیعی بواسطه نویسنده/مدیر سایت به سایت شما با یک متن و عبارت مربوط به سایت شما بوجود آورده باشند بک‌ لینک خوب نامگذاری می‌ شود. این بک‌ لینک‌ ها که انجام شده نباید از سایت‌ های اسپم باشند.

نباید اندازه لینک‌ های خروجی آن سایت خیلی زیاد باشد٬ نباید از سایتی با اعتبار خیلی کم که مشابه اسپم است بیاید٬ نباید سایت لینک دهنده با سایت شما از دید ارتباط عنوانی خیلی غریبه باشد و معیار های دیگری که پر اهمیت ترین آن ها نکات ذکر شده بود.با ما در مقاله ی پر کاربردترین بک لینک ارزان همراه باشید.

پر کاربردترین بک لینک ارزان

چه نوع بک‌ لینک‌ هایی مضر هستند

مگر ممکن است که لینکی مضر باشد؟ بله، هروزه خیلی از سایت‌ های اسپم به جهان می‌ آیند و با گرفتن و بوجود آوردن لینک‌ های غیرطبیعی و اسپم به نتایج زیاد گوگل می‌ آیند و بعد پنالایز می‌ شوند! بک‌ لینک‌ های مضر آن‌ هایی هستند که به گفته مقاله پر کاربردترین بک لینک ارزان از سایت‌ های غیر مربوط می‌ باشند.

شامل تعداد لینک‌ های خروجی خیلی زیادند٬ از سایت‌ هایی با IPهایی که اسپم معرفی شده‌ اند هستند ٬‌Anchor text شما را خیلی تکرار کرده‌اند و خودشان همچنین تهیه محتوا نمی‌ کنند.بک‌ لینک به معنای همان تبلیغات متنی است!متاسفانه موردی که این روز ها خیلی آن را مشاهده می کنیم.

اشخاصی هستند که تصور می‌ کنند بک‌ لینک در همان تبلیغات متنی که بیشتر در سایت های ایرانی جا افتاده است معنا می‌ گیرد و هر فرد که نامی از بک‌لینک آورد٬ به این معنی مقاله پر کاربردترین بک لینک ارزان است که ماهیانه چند هزار تومان بدهیم تا سایتی لینک ما را در قسمت تبلیغات متنی خود بگذارد! این تعریف اساسا اشتباه است.

تبلیغات متنی هم یکی از شیوه های خرید بک‌لینک به شمار می‌ رود که از سوی گوگل اساسا مردود اعلام شده و سبب افت و پنالایز سایت شما همچنین می‌ شود.مورد دیگری که برخی زمان ها به گوش خورده است٬ اشتباه گرفتن معنای اصلی بک‌ لینک است. خود بک‌ لینک به خودی خود قسمت مهمی از سئو را در دست دارد.

قسمتی که دیگران شما را پیشنهاد می‌ کنند و گوگل این پیشنهادات را در نتایج سرچ خود اثر می‌ دهد تا سایت شما رنک مناسبی داشته باشد. حالا چطور در مقاله پر کاربردترین بک لینک ارزان می‌ توان بیان کرد که بک‌ لینک بد است؟ با این ماجرا پذیرفته ایم که بک‌ لینک غیرطبیعی بد است٬ ولی تمام بک‌ لینک‌ ها هم که بد نیستند!

هر اندازه بیشتر بک لینک بزنید بهتر است

دیگر وقت آن که به کمیت فکر کنیم به آخر رسیده است و باید کیفیت زیاد تر بک‌ لینک‌ ها را مد نظر خود داشته باشیم. هر اندازه کیفیت بک لینک دریافتی بیشتر رود٬ اثر آن بر روی رنک سایت شما همچنین بالاتر می‌ رود. احتمال دارد با گرفتن چند لینک خوب رتبه‌ای بدست آورید که دیگر سایت‌ ها با هزاران بک لینک نتوانند آن را حاصل کنند.

ارتباط میان صفحات مهم نیست!با اهمیت به تستی که انجام دادیم٬ گرفتن لینک از صفحات غیر مربوط می‌ تواند سبب خارج شدن سایت شما از نتایج سرچ لغت کلیدی‌ای که برای آن سایت خود را آماده کرده‌اید بشود. در برابر ٬ با گرفتن تنها چند لینک مربوط توانستیم رتبه یک سایت را به سرعت زیاد کرده ایم.

در صورتی که برای سایت شماره یک٬ ممکن است صد ها لینک با کیفیت ولی از سایت‌ های غیر مربوط گرفته بودیمبک لینک چیست و در استفاده بهینه سایت چه اندازه مهم است؟در طراحی کردن سایت اکنون بحث بک لینک به جهت سئو از پر اهمیت ترین نگرانی ها در دنیای اینترنت به شمار می‌ آید.

همینطور شیوه خوبی برای بازاریابی آنلاین در مطلب تجارت الکترونیک می‌باشد. در این مقاله پر کاربردترین بک لینک ارزان می‌خواهیم بگوییم بک لینک چیست و در استفاده بهینه سایت چه اندازه مهم است. در اول به تعریف بک لینک می‌ پردازیم بک لینک به پیوند های بیان می‌ شود که از سایت‌ های دیگر به سایت شما داده می‌شود.

وقتی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند می‌ دهید، سایت در برابر از سایت شما بک لینک گرفته است.گوگل به بک لینک‌ ها بر اصول اندازه علاقه و تعداد اهمیت می‌دهد هر نوع لینک به صفحات شما در سایت‌ ها و صفحات دیگر که بواسطه موتور‌ های سرچ پیدا شود بک لینک است.

سایت‌ هایی که بک لینک طبیعی بیشتر دارند و همینطور محتوای جدید و مرتب قرار می‌دهند رتبه مناسبی دارند.دقت داشته باشید در مقاله پر کاربردترین بک لینک ارزان که بک لینک را نمی‌توان از سایت‌ های با پیج رنک زیاد خرید به دلیل آن که گوگل و دیگر موتور های سرچ قدرتمند به آسانی سایت‌ هایی که سبب بدست آوردن رتبه بهتر در سرچ اقدام به خرید لینک می‌ کنند را شناخت نموده.

و از رنک آن‌ ها کاهش می دهد. البته لازم به ذکر است اگر تمایل دارید در یک سایت تبلیغات متنی بدهید با نوفالو سازی لینک می‌ توانید دیگر نگران بوجود آمدن اشکالی برای سایت خود نباشید.

بیشتر بخوانید : طراحی قالب ایمیل

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran