امتیازدهی به : post

پشتیبانی از وب سایت

تیم سئو تهران آماده انجام پروژه پشتیبانی از وب سایت شما می باشد، با قیمتی مناسب و به پرداخت صورت ماهانه.

شما می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان تیم سئو تهران ضمن دریافت مشاوره درباره سئو سایت برای سپردن پروژه خود به تیم ما اقدام نمایید.

سایت سئو تهران با داشتن تیمی زبده در زمینه سئو، طراحی و پشتیبانی 24 ساعته از سایت های وردپرسی فعالیت دارد.

همچنین شما می توانید با ثبت نام درکلاس های خصوصی و عمومی آموزش سئو، طراحی وپشتیبانی سایت به تیم سئو تهران بپیوندید و یا ادامه روند بهینه سازی سایت خود را، خودتان به پیش ببرید.

پشتیبانی از وب سایت

چرا نیازمند پشتیبانی از وب سایت هستیم؟

این روزها اینترنت در ایران معنای تجاری بیشتری پیدا کرده و کسب و کار های آنلاین زیادی را شاهد هستیم که روز به روز بزرگ تر و موفق تر از قبل عرض اندام می کنند.

وب سایت های تجاری برای حضور در رتبه های بالای موفقیت و کسب درآمد بیشتر به سرویس های مختلف و فراوانی نیاز دارند که برخی از آن سرویس ها را میتوان در قالب خدمات پشتیبانی سایت معرفی کرد.

به این ترتیب تجارت آنلاینی قادر است در چرخه رقابت باقی بماند که از تمامی این خدمات و یا سرویس ها به نحوی شایسته و هوشمندانه، بهترین بهره ها را از آن خود نماید.

پشتیبانی وب سایت ممکن است در نگاه اول ساده به نظر برسد اما لازمه آن توجه و رسیدگی زیادی است که تنها از عهده افراد متخصص این کار بر می آید.

تولید محتوای جدید و تازه، یکی از کلیدی ترین فاکتور های پشتیبانی سایت

اگر دقت کرده باشید تمامی رستوران های درجه یک، در کنار غذاهای همیشگی خود سعی می کنند غذایی را نیز به صورت ویژه و به اصطلاح پیشنهاد سرآشپز در اختیار مشتریان قرار دهند.

دلیل این کار ساده است، رستوران باید همیشه برای مشتریان دائمِ خود غذای جدید داشته باشد تا احساس یکنواختی در مشتری ایجاد نشود.

در فرآیند پشتیبانی وب سایت و بازار یابی محتوایی هم باید این نکته رعایت شود، کاربران شما همیشه باید با محتوای جدید و تازه روبرو شوند.

این امر باعث می شود کاربر احساس کند با مجموعه ای طرف است که به ذائقه کاربر اهمیت می دهد.

بهینه سازی سرعت سایت در پشتیبانی سایت

حتماً برای شما پیش آمده که با عجله زیاد به دنبال پیدا کردن شماره تلفن یکی از دوستان خود باشید، در این وقت ها، ثانیه ها هم برای شما مهم هستند.

این امر برای کاربران سایت شما هم صدق می کند، google با ارائه موتور جستجوی بسیار سریع خود کاربران را بدعادت کرده است و تمایل دارند هرچه سریع تر به مطلب، سرویس یا کالای دلخواه خود برسند.

از طرف دیگر این روزها کاربران صبر و طاقت کمی دارند و اگر به نتیجه دلخواه خود در وب سایت شما نرسند به سرعت وب سایت شما را به سمت وب سایت های رقیب ترک می کنند.

به این ترتیب باید در پشتیبانی وب سایت نکاتی اعمال شود تا سایت شما سرعت خوبی داشته باشد، توجه به حجم تصاویری که در وب سایت قرار می دهید.

پهنای باند مناسب سروری که اطلاعات سایت شما بر روی آن قرار دارد از مواردی هستند که باید در فرآیند پشتیبانی وب سایت در نظر داشته باشید.

اگر می دانید که نمی توانید پشتیبانی سایتتان را خودتان برعهده بگیرید، تیم سئو تهران آماده انجام این کار برای شما می باشد.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو برای سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید