شیوه های تهیه بک لینک

شیوه های زیادی برای تهیه پشتیبانی بک لینک ارزان وجود دارد. خوب ترین شیوه های لینک بیلدینگ، علاوه بر منابعی که در دسترس دارید به تجارتی که در آن اشتغال دارید همچنین وابسته است. صنایع و تجارت هایی که سابقۀ زیادتری دارند و رقابت در آن ها زیاد تر است، همواره این مقاله نیازمند تهیه بک لینک های زیادتر و قوی تری هستند.

و خب، همانگونه که می دانید لینک بیلدینگ برای این کسب و کار ها خیلی سخت است.از جهتی، در صنایع تازه تاسیس و در حال توسعه این کارایی وجود دارد تا با وبلاگ نویسی و درست کردن فُروم فرصت های زیادی برای ساخت لینک بیلدینگ به دست آورد.

در این مقاله پشتیبانی بک لینک ارزان تلاش کردیم شیوه های ساخت بک لینک را بیان کنیم که برای هر مدل وب سایت و تجارتی عملکردی باشند.این مرحله همچنین خیلی راحت است. شما باید تلاش کنید تا جایی که می توانید جزئی ترین اطلاعات شخص یا وب سایتی که در لیست قرار می دهید را در محتوای خود بنویسید.

فراموش نکنید که می خواهید دقت وبلاگ نویس ها را حاصل کنید تا آن ها محتوایتان را به اشتراک گذاشته و به آن لینک بدهند. سفارش می کنیم در مقاله پشتیبانی بک لینک ارزان موارد زیر را در نوشتن محتوای خود توجه کنید :

  1. قرار دادن تصویر وبلاگ نویس یا اسکرین شاتِ وب سایت
  2. قرار دادن لینک وب سایت آن ها به همراه یکی از رسانه های اجتماعی شان
  3. علل قرار گرفتن آن ها در محتوای شما به همراه علل ویژه بودن این اشخاص
  4. ارتقا و ترویج محتوا

وقتی که پُستِ خود را انتشار دهید، باید به وبلاگنویس ها یا وب سایت هایی که در محتوایتان وجود دارند، یک ایمیل بفرستید و آن ها را باخبر کنید.فراموش نکنید که همه چیز باید راحت باشد. شما می توانید همواره اطلاعات تازه ای به محتوای خود بیفزایید.

ولی ممکن است اشخاصی که با آن ها تماس می گیرید مشغله های زیادی داشته باشند، در نتیجه خوب است پیغام تان را زود به دست شان برسانید.از اول این مقاله پشتیبانی بک لینک ارزان، چندین دفعه به مهم بودن مرحله پی گیری اشاره کرده ایم. حتماً نامه ها و تقاضا های خود را پی گیری کنید. برای انجام این فعالیت می توانید از ابزاری مثل Boomerang به کار ببرید.

پشتیبانی بک لینک ارزان

ساخت بک لینک با شیوه لینک شکسته

اینترنت سرشار از لینک های شکسته و خراب است. بعضی از این لینک های شکسته در وب سایت هایی مهم و معتبر قرار دارند. تهیه بک لینک با شیوه لینک شکسته شیوه خیلی محبوبی است که در آن لینک تازه و سالمی، جایگزین یک لینک خراب می شود.هر اندازه که لینک بیلدینگ به این روش مختلف است، ولی مراحل اولیه آن به صورت زیر در مقاله پشتیبانی بک لینک ارزان است :

سرچ لینک های شکسته و پیدا کردن وب سایت های مناسب

تهیه محتوا

ارتقا محتوا

به این نمونه توجه کنید: تصور کنید شما صاحب شرکتی هستید که کالا های لبنی را امتحان می کند و خواستارید برای منابع علمی صفحات وب سایت تان لینک بیلدینگ کنید. وب سایت یک دانشگاهِ مربوط، صفحه ای قدیمی دربارۀ منابع و مآخذ فراورده های لبنی دارد، ولی خیلی از لینک های وجود داشته در آن خراب هستند.

شما می توانید با فرستادن یک ایمیل دارای لینک صفحۀ منابع خود، از ایشان خواستار باشید که لینک شما را جایگزین لینک های شکسته بکنند. به این صورت، مسئول سایت دانشگاه به وب سایت شما لینک منتقل می کند.این عملکرد می تواند دفعاتی تکرار شود.

بعضی اوقات شما می توانید محتوایی که در قبلا بوجود آورده اید را جایگزین لینک خراب کنید، بعضی زمان های دیگر می بایست با این مقصود محتوا خود را تهیه کنید.با ما در مقاله ی پشتیبانی بک لینک ارزان همراه باشید.

احیای لینک : این شیوه با شیوه ساخت بک لینک از راه لینک های شکسته، فرق کمی دارد. در این شیوه شما لینک های شکسته ای که وقتی به وب سایت شما اشاره می کرده اند ولی از دید سئو اهمیتی نداشته اند را یافته و با برطرف کردن مشکل شان، آن ها را “احیا” می کنید. برای انجام این فعالیت برنامه های مختلفی وجود دارد :

خطای 404 :این مدل لینک ها، لینک هایی هستید که به صفحه ای از وب سایت که سایر موجود نیست، اشاره می کنند. Open Site Explorer ابزار خیلی مناسبی برای پیدا کردن این لینک هاست. شما می توانید از جهت وب سایت خود این لینک ها را تصحیح کنید یا آن ها را به لینک تازه ای Redirect کنید. روش دیگر که در مقاله پشتیبانی بک لینک ارزان نام برده شده این است که از وبمستر خواستار باشید این لینک ها را عوض کند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran