محتوا علل اصولی در رنک بندی گوگل است

پشتیبانی سئو در تهران یکی از مناسب ترین نشانه‌ های رنک بندی گوگل است. با این‌ صورت، خیلی از بازاریابان در تهیه محتوای خوب مشکل دارند. باید اطلاع داشته باشید در این مقاله زمان روزهایی که می‌وتوانستید با نگارش و منتشر کردن یک پُستِ وبلاگ ۳۰۰ لغتی، رتبه بدست آورید، زمان ها سپری شده است.

برای بدست آوردن رتبه در SERP (صفحة نتایج موتور جستجو) به محتوایی مناسب احتیاج دارید. با هر محتوایی که انتشار می دهید، باید بتوانید به یک سوال ساده جواب دهید: «چرا این محتوا را انتشار می دهید ؟» . اینکه محتوایتان مقصودی داشته باشد، از اهمیت بیشتری دارا است.

هیچگاه نباید پست‌های وبلاگ یا دیگر انواع محتوا را تنها برای پرکردن وبلاگ یا سایت انتشار دهید. همواره باید محتوا را برای تحقق مقاصدی مثل اهداف مقاله پشتیبانی سئو در تهران انتشار دهید :

• برای بدست آوردن رتبه در SERP

• برای کسب لینک

• برای یادگیری به کاربران

• برای کمک به تعاملات اجتماعی

• برای تهیه مشتریان احتمالی

قالب محتوای انتخابی همواره باید با هدف موردنظر مناسب باشد. با این صورت، درک کامل آن که چرا خواستارید محتوا را تهیه و بارگذاری کنید، خیلی مهم است. برای هر مقاله، پستِ وبلاگ یا راهنمای موفق باید مقصود دارا باشید. نباید به‌دامِ تهیه مطالب سرسری بیفتید. این نوع مطالب اساسا به علل زیر که در مقاله پشتیبانی سئو در تهران ذکر شده تهیه می‌ شوند :

• کارفرمای شما خواستار است هر روز یک پست وبلاگ جدید بگذارد.

• فردی به شما گفته است هر چه محتوا زیاد تر باشد خوب تر است (بدون اهمیت به کیفیت).

• تعداد بیشتر محتوای جدید به رتبه‌ی بهتر سایت یاری می‌کند.

اگر چنین عملکردی برای تهیه محتوا دارید، باید تجدید نظر کنید. این مقاله پشتیبانی سئو در تهران را تا پایان مطالعه کنید تا با رموز تهیه محتوای بهینه و باکیفیت بیشتر شناخت پیدا کنید.با تصور آن که می‌ دانید چرا باید از محتوا به صورت قسمتی از برنامه سئو به کار ببرید، بیایید مشاهده کنیم که چطور می‌ توانید از بهینه ‌سازی اساسی محتوا اطمینان حاصل کنید.

اساس سئو در تهیه محتوا

اساس سئو در تهیه صفحه‌ای کاملا بهینه‌ شده، چک‌ فهرستی ساده دارد که می‌توانید آن را دنبال کنید:

۱. لغت واژه هدفمند :

تحقیق درباره لغت کلیدی یا لغت واژه باید همواره نقطه شروع نوشتن باشد. تهیه محتوا درکنار تحقیق درباره لغت واژه ها خیلی مهم است.از ابزاری مثل برنامه‌ریزِ لغت واژه گوگل یا جستجوگرِ لغت واژه ماز برای معین کردن لغت واژه هایی که مخاطبان پیرامون عنوان انتخابی شما سرچ می‌ کنند، به کار ببرید و از آن ها به صورت اساس کار استفاده کنید.

کورکورانه محتوا تهیه نکنید؛ برنامه‌ای بر اصول گروهی از لغت واژه ها فرمول‌بندی کنید؛ با این فعالیت از مقاله پشتیبانی سئو در تهران شروع خودتان را در راه موفقیت قرار می‌ دهید. این عنوان باید بنیان محتوای شما را صورت دهد؛ لغت واژه های انتخابی شما بر علل دیگر صفحه اثر خواهد گذاشت.

در نتیجه اگر از اول محتوای خود را با لغت واژه های بخصوص هدف‌مند نکنید، در رقابت برای بدست آوردن رتبه باید بیش از اندازه سعی کنید.

2. بهینه‌سازی برچسب عنوان :

برچسب عنوان صفحه یکی از پر اهمیت ترین عناصر اساس سئو است که به آسانی می‌ توان آن را استفاده بهینه کرد. زمان نوشتن برچسب عنوانِ بهینه‌شده، مناسب ترین موردی که می‌ توانید از آن به کار ببرید ، لغت واژه هدف است.برای نمونه در مقاله پشتیبانی سئو در تهران، همان جمله کلیدی «راهنمای کمپین ریتارگتینگ» را در نظر داشته باشید. لغت واژه ها یا عبارت کلیدی اصلی را در اول عنوان (تیتر اصلی مطلب) جای دهید.

ادامه ی اساس سئو

3. به کار بردن بهینه توضیحات متا :

ممکن است تعجب کنید چرا توضیحات متا را به صورت یکی از عناصر اصولی بهینه‌سازی صفحه درنظر گرفته‌ایم. به هر صورت گوگل چند سال است که توضیحات متا را دیگر به صورت علل رنک بندی درنظر نمی‌ گیرد.ولی حتما آن را مهم دانسته و آن را بنویسید به دلیل آن که سبب خواهد شد تا آن‌ چه در مطلب شما وجود دارد معین تر باشد.

و در نتیجه تعداد کلیک آن زیاد می کند و این موضوع برای سئو شما خوب است.توضیحات متا قسمتی از محتوای شماست که در صفحه نتایج موتور های سرچ مشاهده می‌ شود. البته طبق مقاله پشتیبانی سئو در تهران شرح متا را باید خودتان بنویسید؛ وگرنه گوگل خودش قسمتی از مطلب شما را در توضیحات متا مشخص خواهد کرد.

اگر توضیحات متا را به درستی بنویسید، تفاوت زیادی بین تعداد کلیک‌ها بوجود خواهید آورد. شکی نیست تعداد کلیک در کنار زمان معینی که مخاطب روی محتوای شما توقف می‌کند، علل مهمی در بالا بردن رتبه به حساب می‌ رود. توضیحات متا را به درستی بنویسید و دقت کنید حتما زیر ۱۶۰ کاراکتر باشد؛ وگرنه مابقی آن به صورت نقطه‌چین مشاهده می‌ شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran