پشتیبانی سایت اصولی

پشتیبانی سایت اصولی به سایت شما کمک می کند تا بدون مشکل به کار خود ادامه دهد و برای انجام این کار باید از یک فرد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

برای انجام پشتیبانی سایت اصولی باید به یک سری نکات توجه کرد تا سایت شما دچار افت جایگاه و یا مشکلات مختلف نشود.

اول از همه یک پشتیبان باید سواد کافی در زمینه پشتیبانی سایت داشته باشد و باید به طور کامل بر سایت مسلط باشد و از تغییرات سایت آگاه باشد.

پشتیبان باید به طور کامل تمامی محتواهای سایت را زیر نظر داشته باشد تا از نظر فنی و نگارشی مشکلی نداشته باشد و محتواها باید زیر نظر او بر روی سایت بارگزاری شود.

علاوه بر محتواها، پشتیبان باید بر تمامی افزونه ها و دیگر اجزای سایت تسلط داشته باشد و در صورت نیاز می تواند افزونه های سایت را تغییر دهد.

به طور کلی می توان وظایف پشتیبانی سایت اصولی را به صورت زیر نمایش داد.

وظایف پشتیبان سایت

  1. بررسی و آنالیز سایت
  2. آگاه بودن از تمامی تغییرات سایت
  3. نظارت بر محتواهای سایت
  4. جلوگیری از افت سایت
  5. حفظ سایت در مقابل مشکلات فنی
  6. چک کردن رتبه و جایگاه سایت به صورت هفتگی

پشتیبانی سایت اصولی

اهمیت پشتیبانی سایت

اگر سایت شما پشتیبان نداشته باشد در صورتی که با مشکلات فنی رو به رو شود سایت شما دچار افت شدید می شود و این باعث می شود تا جایگاه شما از دست برود.

برای این که این مشکلات به سرعت حل شوند باید سایت شما یک پشتیبان حرفه ای داشته باشد تا در مواقعی که برای سایت شما مشکل به وجود آمد به سرعت آن را برطرف نماید.

تمامی سایت هایی که در صفحه اول google هستند و جزء سایت های برتر می باشد، حداقل یک یا چند پشتیبان حرفه ای دارند.

سایت های فروشگاهی برای سرویس دادن به مشتریان خود باید چندین پشتیبان داشته باشد تا علاوه بر حفظ سایت بتواند با مشتریان خود در ارتباط باشد.

انجام پروژه پشتیبانی سایت

تیم سئو تهران با ارائه خدماتی نظیر پشتیبانی سایت، طراحی سایت و سئو سایت آماده همکاری با شما می باشد و می توانید برای انجام این کار با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

جهت اطلاع از قیمت ها می توانید به سایت سئو تهران مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: تاثیر بک لینک در سئو سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید