پشتیبانی و نگهداری وب سایت چیست

اگر خواستار باشیم ساده و راحت به عنوان پشتیبانی سایت اقساطی یا نگهداری وب سایت نگاه کنیم، راحت ترین تعریف این است که اگر به وب سایت خود با هر تکنولوژی و هر قیمت و کیفیتی به طور یک ماشین نگاه کنید، حقیقتا احتیاج به سرویس دهی، آپدیت، چکاپ، عوض کردن قطعات معیوب و … احتیاج مبرم خواهد داشت.

دارا بودن یک وب سایت ایده آل هم، به پشتیبانی مناسب احتیاج مبرم دارد، یک وب سایت به طور یک رسانه عمل می کند و واقعیت به مخاطب احتیاج دارد، نیاز به محتوا، کم کردن سرعت بارگذاری، زیبایی و آسانی دسترسی، امنیت و کیفیت سرویس دهی و راحتی و کاربر پسند بودن و ممکن است ده ها عنوان ریز و درشت تخصصی که باید روزانه، هفتگی و ماهانه مورد تحلیل قرار گیرد.

مجموع فعالیتی که در قالب خدمات تخصصی، امنیتی، توسعه ای و محتوایی برای یک وب سایت در طول زمانی معین و در قالب یک قرارداد صورت داده می شود را به گفته مقاله پشتیبانی سایت اقساطی خدمات پشتیبانی سایت می گویند.

انواع پشتیبانی سایت

پشتیبانی با مقصود بروز نگه داشتن و عملکرد سایت، به دو قسمت پشتیبانی فنی و محتوایی بخش بندی می شود. پشتیبانی تخصصی در نظر مقاله پشتیبانی سایت اقساطی عرضه خدماتی مانند به روز رسانی افزونه ها، بهینه سازی کدها، بالا بردن امنیت سایت، بک آپ گیری از فایل ها و … می شود.

با گذر زمان و به روز رسانی تکنولوژی و الگوریتم ها، سایت شما احتیاج بروز رسانی قالب و افزونه ها خواهد بود، تا عملکرد و سریع باقی بماند و از ریسک هک شدن در امان باشد. این آپدیت رسانی ها (به ویژه در سایت های وردپرسی) بعضی اوقات می تواند باعث بروز خطاهایی در سایت و یا اشکال در کارکرد افزونه ها شود.

در این گونه از مقاله پشتیبانی سایت اقساطی اگر تخصصی در این حیطه ندارید، احتیاج به یک شرکت معتبر پشتیبانی سایت هستید تا این اشکالات را برطرف کند.برای فعالیت رسانی بهتر، قسمت پشتیبانی و نگهداری سایت به دپارتمان های متفاوت تقسیم می  شود :

•    پشتیبانی سایت وردپرس

•    پشتیبانی محتوایی سایت

•    پشتیبانی فنی سایت

•    پشتیبانی ماهانه  سئو

در ادامه مقاله پشتیبانی سایت اقساطی هر کدام از این مفاهیم را توضیح کوتاهی داده ایم،همانگونه که بیان شد، نگهداری سایت فقط دارای پشتیبانی تخصصی نمی شود، قسمت مهم دیگر در پشتیانی سایت، که اکنون نقش مهمی در سئو سایت و نمایش آن در نتایج سرچ دارد، پشتیبانی محتوایی سایت است.

تولید محتوای یونیک و پر فایده برای کاربر، بر اصول کلمات کلیدی و سئو شده، کار اساسی بعد از طراحی سایت است. اگر مجرب به تولید محتوا نیستید و یا بودجه لازم برای استخدام نیرو ندارید، می توانید با هزینه مناسب پشتیبانی محتوایی سایت خود را برون سپاری کنید.با سپردن اداره سایت خود به یک شرکت معتبر، با خیال راحت، روی فروش کالا ها و یا عرضه خدمات خود تمرکز کنید.

چرا به پشتیبانی سایت احتیاج داریم

بیشتر اشخاص فعال در زمینه صنایع و خدمات متفاوت، آگاهی لازم از نیاز های خود، در زمان طراحی سایت ندارند، به همین دلیل سبب توسعه وب سایت خود و افزودن خصوصیت های جدید، به خدمات پشتیبانی احتیاج پیدا می کنند. گذشته از این چنانچه سایت خود را آپدیت نکنید، حفره های امنیتی که در افزونه هایی مانند افزونه های وردپرس موجود است.ما را در مقاله ی پشتیبانی سایت اقساطی همراهی کنید.

امنیت سایت شما را کاهش خواهد داد و یا احتمال دارد سبب کندی سایت شما شود و لازم است بدانید سرعت، یکی از معیار های مهم در سئو و بهینه سازی سایت است. رقابت زیاد بین کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد و رقبای شما برای بدست آوردن رتبه بهتر، همه سعی خود را می کنند و اگر سایت شما بیشترین کارایی را نداشته باشد، نمی تواند با آن ها رقابت کند.

با گرفتن خدمات پشتیبانی و بروز نگه داشتن زیر ساخت های سایت خود، قیمت های آتی سایت خود را کم و عملکرد و کارایی آن را بالا خواهید برد.در آخر مقاله پشتیبانی سایت اقساطی برای اینکه در محیط دیجیتال موفق باشید و بتوانید از آن کسب درآمد کنید، احتیاج به بروز رسانی همیشگی سایت خود دارید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید و مناسب ترین راه کار استفاده از فعالیت شرکت های پشتیبان سایت است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام