طراحی سایت اینترنتی چیست

در پشتیبانی سایت به روز و ساخت سایت یك وب سایت تشکیل شده است فایل ها و عکس ها متفاوت که توسط طراح سایت ایجاد و بارگذاری می گردد،كه در تعداد مشخصی از فایل ها در هر دسته ایجاد می گردد و برای طراحی سایت صفحه ای خاص مرتب شده اند،مثل چیدن و منظم کردن فایل ها و تصاویر در کامپیوتر خودمان.صفحه اصلی یا Home Page یك سایت معمولا” default.htmlیا index.html یا index.htm  نامیده می شود.

اما با اسمی متفاوت نیز می توان آن ها را صدا یا بارگذاری کرد و این مهم صرفأ بسته به سلیقه طراح سایت ما دارد. در  طراحی وب سایت و ساخت سایت وقتی یک سایت اینترنتی را تایپ میکنیم  مثلا” www.npco.netمرور گر کامپیوتر ما از راه Domain ما  ما به سراغ Hosting سایت ما می رود.كه این آدرس آمده است، و برای سافتم آدرسی که ما از طریق Domain داده ایم را جستجو می کند.

اگر فایل یا صفحه ی مورد نظر را در آن وب سایت پیدا كند،این فایل( یا صفحه) را صدا می کند و محتویات آن را نمایش می دهد.فایل index.html  ترکیبی می باشد و  متون و تصاویر و عکس ها و جداولی که ما بارگذاری کرده ایم استفاده می کند.پشتیبانی سایت به روز در خود سایت موجود می باشد.

چگونگی طراحی وب سایت

این مهم در حالی است که طراح سایت ما ممکن است مطالب و عکس های آن صفحه خاص را در پوشه های متفاوتی بارگذاری کرده باشد و ممکن است برخی از نوشته ها وتصاویر یک صفحه به یک پوشه یا صفحه ای دیگر لینک داده شده باشد.(یعنی می توان با کلیک روی آن صفحه به آدرس یک صفحه طراحی شده دیگر هدایت شد) این اطلاعات در یک فضای میزبانی به نام Hosting وجود دارد.

که مجموعأ یک وب سایت را می سازند.در ادامه به طور مختصر توضیحاتی در طراحی وب سایت و پشتیبانی سایت به روز در مورد مسائل مربوط به چگونگی طراحی وب سایت در مدل های متفاوت اشاره میکنیم:

  1. 1.انتخاب یک نام مناسب براي سایت مورد نظر ما
  2. ثبت Domain name (نام سايت دلخواه) در اينترنت داخلی و خارجی
  3. 3.طراحي نرم افزار و پنل مدیریت محتوا و طراحی  گرافیک اختصای برای سایت
  4. خريد هاست و یا سروی های میزبانی ویندوزو یا لینوکس بسته به طراحی سایت انجام شده
  5. 5.بارگذاری سایت طراحی شده بر روی فضای میزبانیلینوکس یا ویندوز  تهیه شده (هاست) و افتتاح اولیه سايت

نرم افزارها و یا در اصطلاح CMS های مورد نیاز در طراحی وبسایت و ساخت سایت:شالوده اصلی طراحی سایت و طراحی وب سایت بر اساس Microsoft .NET Framework می باشد.استفاده از فناوری .NET و یا PHP با انعطاف پذيری،قابليت اطمينان بالا،نوآوری و امنيت مثال زدنی خود قابليت های بسياری را برای وب مستران وطراحان سایت به وجود می آورد.

كه از جمله ی آن قابليت مديريت سورس ها،پشتيبانی از ماژول ها و افزونه ها،همگون شدن با شیوه انتخابی پروژه و وابسته نبودن به يك زبان برنامه نویسی و برنامه نویس خاص است.ضمن آنكه شالوده و زيرساخت های نرم افزار .NET و یا PHP به عنوان پایلوت اصلي اجرای یک پروژه  طراحی سایت خواهد بود.با ما در پشتیبانی سایت به روز دنبال کنید.

امكان استفاده از ابزارهای کاربردی جانبی ديگری كه سازگار با ویندوز و یا لینوکس هستند را برای مدیر سایت بوجود می آورد استفاده از پشتیبانی سایت به روز برای توسعه های بعدی خیلی به وب مستران کمک می نماید .ضمن آنكه هزينه های دوباره كاری (reworking) را در زمان بروزرسانی های و یا توسعه های آتی می کاهد.

پشتیبانی سایت به روز در آینده

پشتیبانی سایت برخط