چرا نیازمند پشتیبانی سایت هستیم

این روزها اینترنت در ایران معنای تجاری بیشتری پیدا کرده و کسب و کار های آنلاین زیادی مانند پشتیبانی سایت به صرفه را شاهد هستیم که روز به روز بزرگ تر و موفق تر از پیش عرض اندام می کنند.وب سایت های تجاری برای حضور در رتبه های بالای موفقیت و کسب درآمد بیشتر به سرویس های متفاوت و زیادی نیاز دارند که بعضی از آن سرویس ها را می توان در قالب خدمات پشتیبانی وب سایت معرفی کرد.

به این ترتیب تجارت آنلاینی قادر است در چرخه رقابت باقی بماند که از همه این خدمات و یا سرویس ها به شیوه ای شایسته و هوشمندانه , بهترین بهره ها را از آن خود نماید.پشتیبانی وب سایت ممکن است در نگاه اول راحت به نظر برسد اما لازم به توجه و رسیدگی زیادی است که تنها از عهده افراد حرفه ای این کار بر می آید.در این مقاله نگاهی اجمالی خواهیم داشت به نکاتی که باید در پشتیبانی سایت لحاظ شود.

تولید محتوای جدید و تازه،یکی از کلیدی ترین فاکتورهای پشتیبانی سایت به صرفه : اگر دقت کرده باشید همه رستوران های درجه یک،در کنار غذاهای همیشگی خود تلاش می کنند غذایی را نیز به صورت ویژه و به اصطلاح پیشنهاد سرآشپز در اختیار مشتریان قرار دهند.علت این کار ساده است،رستوران باید همیشه برای مشتریان دائمِ خود غذای جدید داشته باشد.

تا احساس یکنواختی در مشتری ایجاد نشود.در فرآیند پشتیبانی سایت به صرفه و بازار یابی محتوایی هم باید این موارد رعایت شود،کاربران شما همیشه باید با محتوای جدید و تازه روبرو شوند.این امر سبب می شود کاربر احساس کند با مجموعه ای طرف است که به ذائقه کاربر اهمیت می دهد.

فاکتور بهینه سازی سرعت سایت در پشتیبانی سایت

حتماً برای شما پیش آمده که با عجله زیاد به دنبال پیدا کردن شماره تلفن یکی از دوستان خود باشید،در این زمان ها،ثانیه ها هم برای شما مهم هستند.این امر برای کاربران سایت شما هم صدق می کند،گوگل با ارائه موتور جستجوی بسیار سریع خود کاربران را بد عادت کرده است و تمایل دارند هرچه سریع تر به متن،سرویس یا کالای مورد علاقه خود برسند.

از سوی دیگر این روزها کاربران صبر و طاقت کمی دارند و اگر به نتیجه دلخواه خود در وب سایت شما نرسند به سرعت وب سایت شما را به سمت وب سایت های رقیب ترک می کنند.به این ترتیب باید در پشتیبانی سایت به صرفه مواردی اعمال شود تا سایت شما سرعت خوبی داشته باشد.توجه به حجم تصاویری که در وب سایت قرار می دهید.

پهنای باند مناسب سروری که اطلاعات سایت شما بر روی آن قرار دارد از نکاتی هستند که باید در فرآیند پشتیبانی وب سایت در نظر داشته باشید.تهیه نسخه های پشتیبان و نگه داری آن ها : در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم و به جرأت می توان گفت بزرگترین سرمایه هر وب سایتی اطلاعاتی است که در دراز مدت در آن ذخیره شده است.

در این میان،اطلاعاتِ کاربران وب سایت اهمیتی بیشتری دارد چرا که به سادگی می توان با داشتن آدرس ایمیل کاربران،در آینده با آن ها در ارتباط بود.با این حساب به هر اندازه که وب سایت شما عمر و کاربرِ زیاد تری داشته باشد،فرآیند پشتیبانی سایت به صرفه اهمیت بیشتری پیدا می کند.در این میان شرکت های ارائه دهنده هاست (Host) مدعی هستند.

که اطلاعات وب سایت ها را در بهترین وضعیت محافظت می کنند ؛ اما رعایت اصول پشتیبانی وب سایت حکم می کند که این کار را به کاردان سپرده و از مجموعه هایی که خدمت پشتیبانی سایت ارائه می کنند برای تهیه نسخه های پشتیبان کمک بگیرید.به روز نگه داشتن سایت به لحاظ زیبا شناختی : همان گونه که به محل کارتان رسیدگی می کنید.

و هر از گاهی مبلمان و تجهیزات جدیدی را برای جلوه دادن زیبا تر محل کار خود خریداری می کنید،به لحاظ رعایت اصول زیبا شناختی نیز باید حتماً به سایت خود رسیدگی کنید.رعایت اصول پشتیبانی سایت سبب می شود از فناوری های جدیدی در طراحی سایت حرفه ای استفاده شود تا در کنار زیبایی،سایت شما سرعت و عمل کرد بهینه تری نیز داشته باشد.

نقش های آموزش پشتیبانی سایت

نقش های پشتیبانی سایت