آیا شما احتیاج به پشتیبانی سایت دارید

هر سایتی چه با وردپرس چه با هر سیستم اداره محتوای دیگری احتیاج به پشتیبانی سایت بینظیر دارد. احتمال دارد با خودتان فکر کنید به دلیل آن که کار های سایتتان را خودتان انجام می دهید بعد داشتن پشتیبان بی مفهوم است.ولی پشتیبان سایت شما فعالیت هایی انجام می دهد.

که خود شما به علت مشغله ای که برای کسب و کار اینترنتی تان دارید از صورت دادن آن ها عاجز هستید.سایت شما باید به طور مداوم در حال رصد باشد، به بیان مقاله پشتیبانی سایت بینظیر با ارائه هر به روزرسانی آپدیت شود و اشکالات نسخه های بروز و قدیمی افزونه ها و پوسته ها وارسی و برطرف گردد.

خودتان هم می توانید انجام به آپدیت افزونه ها و پوسته های نصبی کنید، ولی آیا شما هم در مورد همه نسخه ها اطلاعات لازمی دارید؟ آیا در مرحله تداخل افزونه ها و یا پوسته ها می توانید بطور سریعی اقدام به برطرف کردن مشکل کنید؟ آیا می توانید به صورت همیشه سایتتان را رصد کرده و سریعا بعد از بروز هر نوع مشکلی آن را رفع کنید؟

همه این ها که در مقاله پشتیبانی سایت بینظیر بیان شده اقداماتی هستند که یک پشتیبان وب سایت برای شما صورت می دهد، در ادامه در مورد آن که پشتیبانی وردپرس چیست و چرا به آن احتیاح دارید بیشتر توضیح خواهم داد.

پشتیبانی وردپرس چیست و چرا به آن احتیاج دارید

وردپرس همچنین مثل هر وب سایت دیگری احتیاج به آپدیت کردن، تامین امنیت، بررسی همیشگی و برطرف کردن مشکلات احتمالی دارد.شما به یک حرفه ای احتیاج دارید تا سایت شما را همیشه بررسی کند، مشکلات احتمالی را بیابد و از بروز اشکالات احتمالی دوری کند.

یکی از اشکالاتی که در صورت نداشتن یک پشتیبان تخصصی احتمال دارد به بیان مقاله پشتیبانی سایت بینظیر با آن مواجه شوید، ریسک ویروسی شدن سایت و از دست دادن کل آگاهی سایتتان است.علاوه بر این با دارا بودن یک پشتیبان وردپرس می توانید سایت خود را بواسطه یک متخصص این زمینه بررسی کنید.

برای توسعه سایتتان اقدام کنید و به جای نصب و پاک کردن افزونه های متفاوت و سنگین کردن پایگاه داده تان، در نخستین گام مناسب ترین شیوه را برای خصوصیت های متفاوت استفاده کنید.اگر همچنان با جواب پشتیبانی وردپرس چیست در مقاله پشتیبانی سایت بینظیر قانع نشده اید که باید یک پشتیبان داشته باشید، برای شما نمونه ای می آوریم.

تصور کنید شما وب سایتی دارید تا بحال فقط از آن برای معرفی خدماتتان استفاده می کرده اید، اکنون هدف دارید اقدام به فروش کالا ها نیز در این وب سایت بکنید. از کدام افزونه فروشگاه ساز باید به کار ببرید؟ ووکامرس یا EDD؟ برای سئوی سایتتان باید از چه مراحلی بگذرید؟ کدام افزونه ها برای سایت شما کاربردی ندارد و اضافی به شمار می رود؟

آیا با بروزرسانی هسته وردپرس یا افزونه ها سایت شما بهم می ریزد؟ پوسته وردپرس را چطور بروزرسانی می کنید؟این ها همه پرسش هایی هستند در این مقاله پشتیبانی سایت بینظیر که در پشتیبانی وردپرس بواسطه یک متخصص جواب داده می شوند و خیلی از آن ها همچنین بواسطه پشتیبانی شما حل خواهند شد.

یک نمونه دیگر برای الزام وجود یک پشتیبان تخصصی را از یک از مشتریان خوب وردپرس برای شما توضیح می دهیم. یکی از مشتریان ما که اساسا پلن پشتیبان همچنین تهیه کرده بودند، با اشکال عدم ثبت نام و عدم ثبت سفارش در ووکامرس مواجه شده بودند.

اگر این مدیر وب سایت با آن که پشتیبانی وردپرس چیست شناختی نداشته و از یک پشتیبان یاری نگرفته بود، ممکن بود کل مبلغ و زحمتی که برای تبلیغات خود کرده بود، از دست بدهد.ولی با دارا بودن پشتیبانی خوشبختانه توانستیم در کمتر از یک ساعت تداخل حاصل از افزونه بروز نصب شده با ووکارس را حل کرده و سایت را به صورت طبیعی بازگردانیم.

علاوه بر برطرف کردن مشکلات سایت و گرفتن جواب همه سوالاتتان، می توانید از مشاوره وردپرس همچنین استفاده کنید. سایت شما بواسطه متخصصین پشتیبان وب سایت شما بررسی شده و عملکرد های عملی برای پیشرفت وب سایتتان و افزایش بهره وری به شما عرضه می شود.پشتیبانی تخصصی سایت وردپرسی به بیان مقاله پشتیبانی سایت بینظیر برای شرکت ها و اشخاص فایده های خیلی مهمی دارد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام