پشتیبانی سایت تیم فنی سئو تهران

امروز قصد داریم در مورد پشتیبانی سایت تیم فنی سئو تهران بنویسیم و بگوییم که پشتیبانی سایت چیست و پشتیبانی سایت شامل چه خدماتی می شود.

پشتیبانی سایت به چند دسته تقسیم می شود و اگر روزی قصد داشته باشید برای سایت خود یک فرد یا مجموعه ای را به عنوان پشتیبان سایت انتخاب کنید باید به چه نکاتی توجه کنید.

البته قبلا در مورد این موضوع مقاله هایی را منتشر کرده ایم که می توانید از طریق سرچ در سایت به آن ها مراجعه کرده و مطالعه نمایید.

پشتیبانی سایت تیم فنی سئو تهران

 انتخاب پشتیبان برای سایت

از آنجایی که انجام کارهای فنی سایت، دانش، تجربه و تخصص خود را طلب می کند. برای همین بهتر هست که این کار را به فرد یا مجموعه ای بسپارید که دانش و تخصص لازم در این زمینه را دارا باشد.

تا بتوانند در اسرع وقت پاسخگوی نیاز شما باشند، مشکلات و خطاهایی که در سایت رخ می دهد را بررسی و تحلیل کنند و سپس برای رفع آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

خیلی از افراد و مجموعه هایی که شما با آنها برخورد می کنید ممکن است این موضوع را زیاد جدی نگیرند و آنطور که باید برای آن اهمیتی قائل نشوند ولی دیر یا زود متوجه این اشتباه خواهند شد و احساس نیاز، آنها را اجبار میکند که یک پشتیبان سایت برای خود انتخاب کنند.

توجه کنید که پارامترهای خیلی مهمی در انتخاب پشتیبان برای سایت هست که باید به آنها توجه کنید، داشتن نمونه کار های موفق یکی از این پارا مترها می باشد.

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت شامل یک سری خدمات از قبیل

  • انجام کارهای روزمره سایت، انجام کارهای فنی سایت
  • انجام بروزرسانی های مرتب
  • رفع مشکلات احتمالی که ممکن هست در سایت به وجود آید
  • مراقبت و نگهداری از سایت
  • انجام تغییرات و اصلاحات در سایت و…

به این سری از کارها که لازم هست برای سایت انجام شود خدمات پشتیبانی سایت گفته می شود. همچنین خدمات پشتیبانی تنها به این چند موردی که اشاره کردیم ختم نمی شود، بلکه می تواند باتوجه به نیاز مشتری افزایش پیدا کند.

تقسیم بندی پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به دو دسته یا به دو شاخه تقسیم می شود:

  1. پشتیبانی فنی سایت
  2. پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی فنی سایت به کلیه کارهایی گفته می شود که برای انجام آنها نیاز به تخصص، تجربه و مهارت هست، این کارها معمولا با فعالیت حیات اصلی سایت ارتباط مستقیم دارند.

به این معنی که اگر کار در زمان خود انجام نشود ممکن هست سایت از دسترس کاربر خارج شود و دیگر نتواند خدماتی را به مراجعه کننده ارائه دهد.

پشتیبانی محتوایی سایت به کلیه کارهایی گفته می شود که ارتباط مستقیم به تولید محتوا دارد، مانند قرار دادن مقاله در سایت، تنظیم و تولید محتوا برای صفحات مختلف سایت و مواردی از این قبیل.

شما می توانید از پکیج پشتیبانی سایت تیم فنی سئو تهران برای پشتیبانی سایت خود استفاده کنید، برای این کار کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت حرفه ای وردپرس

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید