نگهداری سئو

پر اهمیت ترین قسمت در سایت که برای پشتیبانی سایت تیم ما باید به آن توجه خاصی شود و به صورت دائم انجام شود،”نگهداری سئو”می باشد.اگر می خواهید که سایت یا وبلاگتان همیشه در رتبه های بالا قرار داشته باشد و در این قضیه جدی هستید،کارهای سئو باید به طور مداوم و هرماه انجام شود.

پشتیبانی سایت تیم ما بیشتر مربوط به اطلاعات و داده ها می باشد.در ادامه لیستی از نکاتی که هر ماه شما باید از آن آگاه باشید خواهیم گفت : ترافیک وب سایت چه میزان بوده است؟این ترافیک از کجا آمده است؟ (از وب سایت یا شبکه های اجتماعی،از کدام سایت یا کانال اجتماعی و…)چه کلمات کلیدی استفاده شد و چه بازخوردی برای سایت داشته است؟

رتبه بندی شما برای کلمات کلیدی رتبه بالا و قدرتمندتان (Top Keywords) چند است؟چه کلمات کلیدی بروز را می توانید برای سایتتان به کار بگیرید؟دانستن این داده ها به شما یاری می کند تا کارهایی که برای بهتر شدن رتبه خود و یا نگهداری رتبه کنونی باید انجام بدهید مشخص تر شود.با این اطلاعاتی که در دست است می توان:

رتبه و امتیاز صفحات سایت را با استفاده از کلمات کلیدی درست بالا ببرید.تصمیم گرفتن در موضوع اینکه چه محتوایی باید تولید و بر روی سایت قرار بگیرد.چه محتوایی باید گسترش داده شود یا چه محتوایی باید از سایت حذف شود.دانستن اینکه چند لینک(بک لینک سازی)برای پشتیبانی سایت تیم ما رتبه مورد نیاز است.

آگاهی از موارد بالا سبب می شود تا حتی تغییرات صورت گرفته در موتورهای جستجو را هم متوجه شوید(الگوریتم های رتبه بندی موتورهای جستجو به ویژه گوگل،به طور مداوم در حال تغییر هستند)که این به شما در مورد چگونگی ارتقا سایت در جایگاه این موتورها یاری خواهد کرد.شرکت های معتبر دیزاین و پشتیبانی سایت،وظیفه دارند تا نکات بالا را برای شما اجرا کنند و این فواید هم  برای همکاری با این شرکت ها.

نکاتی در زمینه ی پشتیبانی سایت

پس نکات بالا که مربوط به پشتیبانی سایت تیم ما بود را ملاحظه کردید و متوجه شدید که دیزاین سایت فقط قسمتی از پروسه داشتن یک وب سایت است و بعد از آن وارد دنیای تازه و بزرگ دیگری با نام نگهداری سایت می شویم.ولی چرا می گوییم که نگهداری و حفظ یک سایت از ایجاد آن پر اهمیت تر است؟

ایجاد یک وب سایت به ویژه اگر سایت نکات پیچیده را مشمول شود،کار خیلی حرفه ای و حساسی می باشد.این کار حساس بهتر است به متخصصین حرفه ای سپرده شود تا خیال اشخاص از این مرحله آسوده باشد.ولی اگر این سایت بنا به هر علتی بعد از ایجاد،پر از از مشکل باشد،این قسمت پشتیبانی از سایت است که باید این اشکالات را برطرف و رجوع کند.

به معنی اینکه برای نمونه اگر در طراحی سایت بنا به هر علتی اشکالی وجود داشته باشد،ولی قسمت پشتیبانی سایت تخصصی باشد،به سادگی اشکالات را پوشش داده و پیشرفت و اعتبار را به سایت و کسب و کار برمی گرداند.اگر سایت از پشتیبانی و حمایت مناسبی دارا باشد و مشاوران متخصص آن را دائم بررسی کنند،اگر در طراحی اولیه اشکالی وجود داشته باشد.

به سادگی پوشش داده می شود و وب سایت می تواند در وب سایت های برتر قرار بگیرد.پس پشتیبانی سایت تیم ما همانند یک دوست همیشگی و همراه برای سایت ما،مثل گلدان برای گل می باشد و حضورش در این صنعت پر اهمیت و حتی از خود طراحی سایت هم مهمتر است.

آموزش پشتیبانی سایت چه می باشد

پشتیبانی سایت چه می باشد