درباره پشتیبانی سایت جوملا

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی پشتیبانی سایت جوملا، بصورت 24 ساعته با بهترین هزینه و خدمات ممکن توسط برترین متخصصین جوملا در ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

شاید برای شما این پرسش ایجاد شود شما به چه دعلت باید پشتیبانی سایت جوملا داشته باشید؟لزوم پشتیبانی سایت جوملا در چیست؟


چه مزیت هایی خواهد داشت؟
چه اثرگذاری در روند کار و توسعه کسب و کارتان خواهد داشت؟

ما در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران اینجا هستیم تا برای شما مفصل لزوم داشتن پشتیبانی سایت جوملا را  توضیح دهیم.

امکان دارد شما سایتی طراحی کرده باشید که در آن سایت تخصصی محصولات یا معرفی از حرفه تان پرداخته باشید.

آیا این کافی می باشد؟

آیا سایت شما مشاهده می شود؟

جواب منفی است شما فقط یک قدم از صد قدم برداشته اید.

سایت شما احتیاج به بروز رسانی بر اساس نیاز های جدید دنیای ارتباط دارد.

در مرحله نخست شما باید از امنیت و مانیتورینگ وضعیت سایت خود اطمینان لازم را حاصل کنید، این بدان مفهوم است که یک فرد یا مجموعه متخصص و کار بلد به شکلمداوم برای پیشیری از هک شدن وب سایت و یا مشکلات امنیتی دیگر فعالیت نمایند.

بیان نمودیم فرد متخصص، زیرا چنانچه شما این کار تخصصی را بر دوش اشخاص نا کارآمد بسپارید امکان دارد نتیجه عکس داشته باشد و شما مجبور شوید با وب سایت خود خداحافظی کنید.

در مراحل پر اهمیت بعدی سایت شما باید با توجه به مدل حرفه و احتیاج مشتری خودتان دارای پلاگین و افزونه های جدید گردد که امکانت سایت بیشتر کند.
این موضوع را فراموش نکنید شما باید سایتی زیبا، واضح و بروز داشته باشید.

سرعت بالا آمدن سایت هم مولفه بسیار تاثیر گذار در پروسه بهبود و دیده شدن سایتتان خواهد بود. این پارامتر را دست کم نگیرید. به شکل مداوم سرعت سایت شما باید مورد چک شدن قرار بگیرد.

سرعت زیاد سایت باعث جذب کاربران زیاد و ماندگاری بیشتر آن در سایت خواهد گردید. چنانچه مخاطب در سایت شما به سرعت محتوا و تصاویر را مشاهده کند ، احتمال اینکه در صفحات دیگر بچرخد و مخاطب دائمی سایتتان شود خیلی بیشتر خواهد شد.

و اما نکته بسیار پر اهمیت در روند بهینه سازی سایت شما برای موتور های جست وجو، محتوای داخل سایتتان می باشد. این فعالیت باید به شکل مداوم و حتما براساس اصول و استاندردهای گوگل صورت بپذیرد.

که این امر مستلزم دانش و تجربه در باب سئو سایت می باشد. اگوریتم های گوگل روز به روز دارای المان های مختلفی می شوند پس آپدیت بودن سایت شما هم باید به موازات آن دچار تغییرات بهتر شود که از قافله رقابت عقب نمانید!

ساخت بک لینک، ریپورتاژهای تبلیغاتی، تبلیغات محیطی ، فعالیت های فضای مجازی (کانال تلگرام، اینستاگرام، گوگل پلاس، توییتر، لینک دین، فیس بوک و … ) و … کلیه این فعالیتها  مربوط به پشتیبانی سایت جوملا می شود که باید به برترین نتیجه برسد.

حتما به یاد داشته باشید هدف شما باید مشاهده شدن سایتتان به وسیله مشتری های مربوطتان شود و این مساله مستلزم آن است که گوگل سایت شما را به شکل مناسبی بشناسد ، به شما امتیاز خوبی دهد و در صفحه نخست خود به جستجو گران معرفی نماید. در غیر این صورت شما هیچ نتیجه ای از طراحی کردن سایت نخواهید گرفت.

داشتن اعتماد گوگل به سایت یک کار نسبتا سخت است که احتیاج به صبوری و البته اصولی کار کردن است !

این نکته را فراموش ننمائید در راستای بهینه کردن سایتتان امکان دارد دچار اشتباهاتی شوید که گوگل سایت شما را جریمه نماید و سایت دچار آسیب هایی گردد که هیچ گاه نتواند دوباره خود را به گوگل معرفی کند!

پس شما پشتیبانی سایت جوملا خود را حتما به اشخاص با تجربه و کاربلد بسپارید و با خیال کاملا منتظر بهینه شدن سایت خود شوید.

همه چیز در باره ی پشتیبانی سایت جوملا

اگر بخواهیم در مورد پشتیبانی سایت جوملا پر بهره برای شما کامل توضیح دهیم باید این را به شما بگویم که پشتیبانی سایت جوملا شامل تمام مهارت ها در زمینه ی طراحی سایت و یا سئو سایت و یا امنیت سایت می باشد این به این معنا می باشد که اگر کسی در این زمینه مهارت کاری بالا داشته باشد به صورت تک تک هم توانایی این را دارد که پروژه کسب کند یا در شرکتی کار کند و مجموعه این کار ها را انجام دهد.

درآمدی که فرد از پشتیبانی سایت جوملا دریافت می کند بسیار کافی در چرخاندن زندگی می باشد یعنی اگر کسی از آموزش پشتیبانی سایت پر بهره برای یاد گرفتن مهارت لازمه ی خود استفاده کند قادر به این هست که پایه حقوق 3 میلیون در ماه که پایه حقوقی می باشد را دریافت کند این مقدار درآمد را می توان از یک شرکت کسب کرد یعنی اگر توانایی این را داشته باشد که بیشتر کار کند قطعا درآمد او بیشتر می شود.

اما چون این شاخه از کار های سایت خیلی لازم به مهارت و استعداد می باشد هم کسی سراغ آن نمی رود هم اگر کسی برود تک و توک در آن موفق می شوند چون اکثر افرادی که سمت آن می روند فقط به فکر پول و کسب درآمد می روند که نمی توانند صبر کنند تا در این کار پخته شوند ولی شما با به کارگیری از آموزش پشتیبانی سایت پر بهره می توانید از تمام موارد باخبر شوید و هیچ کمی و کاستی را دچار آن نشوید.

تکه از آموزش های پشتیبانی سایت جوملا

اگر بخواهیم تکه ای از پشتیبانی سایت جوملا برای شما ذکر کنیم این را باید بگوییم که تیم سئو تهران ابتدا به شما کلا جوملا و طراحی سایت با آن و سپس تغییراتی که در صورت لزوم باید بر روی آن انجام گیرد کاملا ساد می دهند سپس به موضوع سئو سایت می رسند و تمام راه هایی که با به کارگیری از آن سئو انجام می گیرد که یک تولید محتوا و دیگری بک لینک سازی می باشد را کاملا و تماما به شما یاد می دهند.

 

بعد از تمام این ها یعنی بعد از طراحی سایت و سئوی آن تیم متخصص سئو تهران در پشتیبانی سایت جوملا به سراغ یاد دادن امنیت سایت می روند که خیلی طولانی زمان بر و سخت می باشند بعد از امنیت سایت این تیم به سراغ بهینه سازی سایت می روند تا پروسه پشتیبانی سایت جوملا را به اتمام برسانند و شما بعد از یادگیری تمام این موارد یک پشتیبان سایت حرفه ای به حساب می روید.

در واقع کسی که همان گونه که گفتیم توانایی این را دارید که یک پروژه را از اول در اختیار بگیرید و تا پایان آن بروید و از کل مبلغ برای خود بردارید چون بقیه شاخه ها سایت خورد خورد می باشد ولی این شتیبانی شامل تمام موارد می باشد بنابراین به درآمد شما کمک خواهد کرد و می توانید به معنای واقعی کلمه پول پارو کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran