پشتیبانی سایت در دسترس

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

خدمات پشتیبانی سئو تهران

دیزاین سایت با هر مقصود و هدفی که باشد احتیاج به خدمات پشتیبانی سایت در دسترس دارد. یک اصطلاح معروف در دیزاین سایت وجود دارد که در این مقاله  نام برده شده و آن این است که وب سایت کاتالوگ اینترنتی محصولات و خدمات شماست. این جمله برای اشخاصی که تابحال وب سایت در اختیار نداشته اند.

این گمان را بوجود می آورد که دیزاین سایت حقیقتا مثل چاپ کاتالوگ است و در پایان کار طراحی و چاپ، همه چیز پایان می یابد. اما وب سایت به این گونه نیست. در دیزاین وب سایت، شما همیشه احتیاج به خدمات پشتیبانی تخصصی دارید و نمی توانید بدون گرفتن خدمات پشتیبانی تخصصی، وب سایت خود را اداره کنید.

بعد در انتخاب شرکت طراحی وب بیشترین توجه و اهمیت را بر روی فعالیت پشتیبانی آن قرار دهید. حقیقتا اینکه شما احتیاج مند تغییرلت در ظاهر و ساختار تخصصی سایت شوید و یا اشکالات فنی و سیستمی رخ داده در آن را حل کنید، اتفاق خواهد افتاد. در این صورت از مقاله پشتیبانی سایت در دسترس شما نیازمند یک تیم تخصصی هستید که این درخواست ها را انجام دهد و از دید تخصصی، پشتیبان وب سایت شما باشد.

خدمات پشتیبانی عمومی

در سئو تهران خدمات پشتیبانی جایگاه بخصوصی دارد. عرضه خدمات به مشتریان در اولویت کاری این گروه قرار گرفته است. خدمات متفاوتی بطور فعالیت پشتیبانی عمومی و خدمات پشتیبانی محتوایی بیان شده است که در مقاله پشتیبانی سایت در دسترس به شرح آن می پردازیم.

1- برطرف کردن خطا های رخ داده در سیستم

2- آپدیت نرم افزار وب سایت

3- پایش شرایط وب سایت

4- اداره ایمیل های هاست

5- برطرف کردن مشکلات دیتابیس از قبیل لاگ فایل و…

6- برطرف کردن خطا های سیستم مدیریت محتوا

7- برطرف کردن مشکلات ماژول های سیستم( مشکلات قالبی و فنی)

8- برطرف کردن مشکلات قالب وب سایت

فعالیت پشتیبانی محتوایی

1- تهیه محتوا برای وب سایت ها

2- جای دادن محتوا در سایت

3- استاندارد سازی محتوا بر اصول لغت واژه های سئو

4- بالا بردن بک لینک

5- فعالیت ادورز

انواع فعالیت پشتیبانی وب سایت

فعالیت پشتیبانی یک وب سایت به صورت کلی به چند مدل از مقاله پشتیبانی سایت در دسترس دسته بندی می شوند، به این گونه که برخی از شرکت های طراحی سایت فقط برای مدت زمان کم و معینی مسئولیت پشتیبانی سایت مشتریان خود را بر عهده می گیرند و پس از آن شرکت مرتبط از پشتیبانی سایت مربوطه باعث سلب مسئولیت می کند.

از جهتی دیگر، مدل پشتیبانی این وب سایت ها خیلی کم و برای نکات خیلی کوچک می باشد به این معنی اگر مشکلی برای سایت از دید نوع چیدمان و غیر پویا شدن سرور به وجود آید آن را برطرف می کنند و از تعمیر و مرتب کردن باگ های بزرگ سایت پرهیز می کنند.با ما در محتوای پشتیبانی سایت در دسترس همراه باشید.

اما شرکت دیزاین سایت سئو تهران علاوه بر آن که فعالیت پشتیبانی سایت مشتریان خود را به طور همیشگی صورت می دهد، بلکه تمام مشکلات مرتبط در هر قسمتی از سایت که شامل مشکلات سرور، مشکلات رنگ بندی و مرتب کردن و کار نکردن قسمتی از امکانات سرور را به طور کامل تعمیر می کند و خیال مشتریان خود را از دید خدمات پشتیبانی وب سایت اصولا راحت می کند.

کیفیت فعالیت پشتیبانی وب سایت

در قسمت پیش مقاله پشتیبانی سایت در دسترس بیان شد که شرکت های طراحی سایت خیلی کم و انگشت شماری وجود دارند که سایت مشتریان خود را به طور همیشگی انجام می دهند اما کیفیت پشتیبانی سایت را به طور کاملا زیاد و درست انجام نمی دهند و این هم یکی از سیاست های بیشتر ارگان ها و شرکت ها می باشد.

در بخش پیش گفته شد برای آن که سایتی خواستار باشد کاربران و مشتریان خود را از دست ندهد باید پشتیبانی دارا باشد، اما کیفیت پشتیبانی سایت هم کاری کاملا پر اهمیت و حیاتی است به دلیل آن که اگر کیفیت پشتیبانی یک سایتی مناسب و مطلوب نباشد بدتر از آن است که اصلا پشتیبانی دارا نباشید، به دلیل آن که پشتیبانی بد سبب خشم کاربران و مشتری های شما می شود.

و سبب می شود که دیگر از سایت شما مشاهده نکنند اما با وجود نبود پشتیبانی ممکن است باز هم چند نفری به سایت شما رجوع و خریدی را انجام دهند. شرکت دیزاین سایت سئو تهران هم با سابقه ای اساسا درخشان در حوزه پشتیبانی نه فقط پشتیبانی سایت شما را از هر دیدی انجام می دهد.

بلکه کیفیت آن را هم در اندازه بسیار زیاد و تا حدی که امکان دارد بالا می برند که همین کار مقاله پشتیبانی سایت در دسترس سبب شده در چند سال قبل شرکت طراحی سایت سئو تهران مشتریان خیلی زیادی را بدست آورد.

همراه سئو تهران باشید.

2021-01-02T21:44:12-01:00