پشتیبانی سایت دورکاری

پشتیبانی سایت دورکاری یکی از کارهایی است که می توان به صورت غیر حضوری انجام داد و هم در زمان و هزینه های اضافی می توان صرفه جویی کرد.

با انجام این کارها دیگر لازم نیست که در یک جای ثابت پشتیبانی سایت انجام دهید و می توانید هر جا که باشید این کار را انجام دهید اما برای انجام آن باید به چند نکته توجه داشته باشید.

برای پشتیبانی سایت دورکاری لازم است تا ابتدا بین طرفین یک اعتماد دو طرفه وجود داشته باشد و هر چند وقت یک بار به صورت حضوری این کار را انجام دهند.

البته امروزه اکثر سایت ها از طریق دورکاری پشتیبانی می شوند و نیازی به حضوری فیزیکی در محل کار نمی باشد و این به نفع هر دو طرفین می باشد.

پشتیبان و صاحب سایت می توانند از طریق راه های ارتباطی مختلف با هم در ارتباط باشند تا در مورد سایت بتوانند تصمیم گیری های لازم را انجام دهند.

مزیت های پشتیبانی سایت دورکاری

  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • داشتن وقت خالی بیشتر برای انجام کارهای دیگر
  • امکان پشتیبانی چند سایت به صورت همزمان
  • بالا رفتن اعتماد بین طرفین

در پشتیبانی سایت دورکاری، پشتیبان سایت می تواند به صورت تمام وقت و حتی در ساعت غیر کاری سایت شما را زیر نظر داشته باشد و امنیت آن را فراهم کند.

در اکثر اوقات در پشتیبانی سایت حضوری فقط در تایم کاری پشتیبان موظف بود تا از سایت نگهداری نماید و در پشتیبانی سایت دورکاری می توان هر زمان که سایت به مشکل برخورد آن را برطرف کرد.

پشتیبانی سایت دورکاری

نکات لازم در مورد پشتیبانی سایت

یک سایت در هر زمان و در هر جایگاهی که باشد به یک پشتیبان نیاز دارد و این پشتیبان باید سایت را هر روز بررسی کند تا از وجود مشکلات در سایت آگاه باشد.

بسیاری بر این باور هستند که پشتیبانی سایت زمانی به کار می آید که سایت داری مشکلاتی باشد تا بتواند آن را رفع کند و باید بگوییم که این فرضیه کاملا اشتباه می باشد.

شما نباید بگذارید تا سایت در مقابل حملات و تهدیدات قرار گیرد و باید به صورت تمام وقت از آن نگهداری نمایید تا جایگاه و رتبه آن در google دچار افت نشود.

برای گوگل مهم است که امنیت سایت شما فراهم باشد و سایتی که امنیت نداشته باشد به راحتی مورد حملات اینترنتی قرار می گیرد و با این کار جایگاه شما در گوگل از دست می رود.

اگر سایتی جایگاه خود را در گوگل از دست بدهد به سختی می تواند آن را بازگرداند و برای بازگشت آن باید ماه ها تلاش کرد و هزینه های زیادی بپردازید.

اگر سایت شما هنوز هیچ پشتیبانی ندارد همین حالا برای آن یک پشتیبان تعیین نمایید تا سایت شما را در برابر حملات و مشکلات حفظ و نگهداری نماید.

پشتیبانی سایت دورکاری توسط تیم سئو تهران

جهت پشتیبانی سایت دورکاری می توانید این کار را به کارشناسان تیم سئو تهران بسپارید و با این کار می توانید از خدمات ویژه تیم سئو تهران بهره مند شوید.

سایت هایی که زیر نظر تیم سئو تهران می باشد در حال حاضر جایگاه برتری در گوگل دارند و شما هم می توانید سایت خود را به دست کارشناسان ما بسپارید.

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند و همچنین می توانید از مطالب سایت جهت افزایش اطلاعات خود استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو مدرن

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید