فعالیت پشتیبانی سایت

مهم بودن پشتیبانی سایت سریع و آپدیت سایت خیلی زیاد است به دلیل اینکه چرا یک سایت مثل ویترین کسب و کار شما است و احتیاج است که همیشه نمایان گر خدمات و کالا های شما باشد. به عقیده ما دیزاین یک سایت پایان پروزه نیست و احتیاج است که برای روی غلتک افتادن کسب و کار شما به طور منظم و براساس برنامه آپدیت و پشتیبانی گردد.

از دیگر فعالیت گروه سئو تهران خدمات پشتیبانی سایت می باشد. اساس به بیان مقاله پشتیبانی سایت سریع در وب سایت یا سرویسی پس از ارائه به مشتریان احتیاج مند ارائه فعالیت پشتیبانی از جهت توسعه دهنده این خدمات می باشد. از جمله فعالیت پشتیبانی سایت بواسطه سئو تهران می توان به نکات زیر اشاره کرد.

مثل فعالیت بعد از فروش یک کالا، عنوان پشتیبانی سایت و اداره کردن آن از اهمیت خیلی زیادی دارا می باشد. سئو تهران که در این مقاله پشتیبانی سایت سریع ذکر شده همیشه تلاش دارد که با کارکرد به موقع و مناسب خود رضایت اساسی مشتریان عزیز خود را جذب نموده و کارکردی بر اساس حس مسئولیت دارا باشد.

و جوابگوی اعتماد مشتریان خود باشد. جلب رضایت مشتریان مقصود اساسی این مجموعه می باشد، عرضه خدمات پشتیبانی سایت و آپدیت و مدیریت آن با مناسب ترین کیفیت مقصود اساسی این مجموعه می باشد.

پشتیبانی سایت وردپرس

از خدمات حرفه ای و اصلی پشتیبانی سایت سئو تهران، پشتیبانی سایت وردپرس می باشد، سیستم اداره کننده محتوا (cms) وردپرس قوی ترین سیستم اداره کننده محتوا در دنیا می باشد که سالیانه سایت های خیلی زیادی در جهان با این سیستم مدیریت محتوا به وجود می آیند. اساسا طبق بیان مقاله پشتیبانی سایت سریع سایت هایی که با این cms راه اندازی می شوند احتیاج به پشتیبانی تخصصی قوی هم از دید مسائل امنیتی و فنی و هم از دید مدیریت محتوا و مطالب سایت دارند.

اساسا گروه پشتیبانی سئو تهران همه همت خود را در سبب پشتیبانی سایت وردپرسی شما عزیزان به کار بسته است تا بیشترین میزان رضایت شما عزیزان را به دنبال داشته باشد.هزینه پشتیبانی سایت وابسته به مدل پشتیبانی آن دارد، به این معنی که در مقاله پشتیبانی سایت سریع با دقت به اندازه وقت وساعات و کیفیت کار قیمت پشتیبانی سایت معین می گردد.

گروه طراحی و پشتیبانی سئو تهران پکیج های آماده ای سبب پشتیبانی سایت عرضه کرده است که با انتخاب هر یک از پکیج ها هزینه پشتیبانی سایت مختلف خواهد بود. در صورت منتخب کردن پکیج پشتیبانی پایه سئو تهران امکاناتی از قبیل برطرف کردن مشکلات هاستینگ و دامنه ، بک آپ گیری هفتگی از سایت.

و همچنین درست کردن ایمیل به اندازه دلخواه، نصب و بروز رسانی همه افزونه ها و ماژول ها، آپدیت سیستم مدیریت محتوا، بارگزاری محتوا و تصویر های جدید، پاک کردن خطاهای سایت مثل Error 404، مدیریت مطالب سایت، وارسی روزانه امنیت و وضعیت سایت و پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری برای سایت شما در گمان گرفته می شود.

دقت بفرمایید در مقاله پشتیبانی سایت سریع که با انتخاب این پکیج در حقیقت از سایت شما اساسا محافظت شده و سایت شما همواره در حال آپدیت محتوا می باشد اما دارای خدمات سئو نمی شود. در صورت احتیاج به کار بردن از خدمات سئو و بهینه سازی سایت خود باید از بسته های فعالیت سئو ما به کار نمایید که می توانند به استفاده بهینه سایت شما و بالا بردن رتبه سایتتان در نمایش نتایج گوگل و در نتیجه بالا بردن بازدید سایت شما یاری کنند.

در صورت انتخاب پکیچ پشتیبانی سایت تخصصی همچنین علاوه بر همه امکانات پکیج پشتیبانی سایت پایه، عملکرد هایی مانند  آن چه که در مقاله پشتیبانی سایت سریع همه امکانات پکیج پایه، امکاناتی مثل اعمال سئو پایه، افزایش امنیت سایت، بالا بردن سرعت سایت، بهینه سازی عکس ها وبسایت، درست کردن محتوا منحصر بفرد بر اصول سئو.

و همچنین بروزرسانی بخش های متفاوت گرافیکی سایت، تجزیه و ارزیابی وب سایت برای سئو، استفاده بهینه کد های وب سایت، بهینه سازی درست کردن مطالب وب سایت، ثبت وب سایت در گوگل وب مستر، بوجود آوردن سایت مپ و robot.txt برای سایت، برطرف کردن اشکلات فنی سایت، راه اندازی گواهینامه امنیتی SSL برای سایت همچنین به پشتیبانی سایت شما اضافه خواهد شد.

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس در سئو تهران با دقت به پکیج انتخابی شما مختلف خواهد بود. پشتیبانی سایت وردپرس با دقت به قدرت سیستم اداره کننده محتوا وردپرس و امکانات بی نظیر آن و افزونه های مختلف آن یک امر حرفه ای می باشد که از تخصص های گروه سئو تهران می باشد.

پکیج های فعالیت پشتیبانی سایت سئو تهران که در سایت معین گشته با بیان مقاله پشتیبانی سایت سریع با تماس با ما ضمن بهره گیری از مشاوره رایگان ما از تعرفه  پشتیبانی سایت وردپرسی ما همچنین مطلع شوید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام