پشتیبانی وب سایت به معنی چیست

در این مقاله پشتیبانی سایت شبانه روزی هدف داریم در مورد پشتیبانی وب سایت با شما صحبت کنیم. و آن که اگر برای کسب و کار خود، وب سایتی دارا هستید، به چه دلیل باید از پشتیبانی وب سایت به کار ببرید. و پشتیبانی وب سایت چه فوایدی می تواند برای شما دارا باشد.

پس این مقاله پشتیبانی سایت شبانه روزی را تا پایان مطالعه کنید.پشتیبانی وب سایت به معنی اینکه به صورت مرتب، وب سایت را از دید اشالات و خطاها وارسی کرده و آن را به روز و مربوط نگه داریم. این فعالیت باید به طور مداوم صورت داده شود تا بتوانید وب سایت عملکرد و به روزی دارا باشید و سئو و رنک بندی سایت را بهبود ببخشید.

شرکت های بزرگ و کوچک به مفهوم تعامل و حفظ مشتری، باید به حفظ و مراقبت وب سایت، اهمیت دهند. ممکن است بریدن گوشه ی تصاویر و گذاشتن چند عکس اسلایدر برای کسب و کار ها و استارتاپ ها کار راحتی باشد، ولی نگهداری وب سایت قسمت های پر اهمیتی دارد که باید وارسی شود و مورد دقت جای گیرد.

نگهداری و سلامت وب سایت، مثل سلامتی در انسان است. اگر به مدت زیادی، چک آپ های مرتب انجام نگیرد، احتمال دارد اشکالات و مریضی ها بطور یک دفعه ای آشکار شوند و سلامتی به خطر بیفتد. در مورد سلامت وب سایت همچنین به همین گونه است.

به همین علت احتیاج به بررسی ها و آپدیت های مرتب وجود دارد که شرکت ها و اشخاصی که فعالیت پشتیبانی سایت عرضه می دهند به درستی این کار را انجام می دهند.نظارت مرتب وب سایت، یک شرط مهم است به گفته مقاله پشتیبانی سایت شبانه روزی تا بتوانید بدون اشکال به کسب و کارتان ادامه دهید.

مدل پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به صورت اساسی دارای دو مدل پشتیبانی می گردد. پشتیبانی محتوایی سایت و پشتیبانی تخصصی سایت.
پشتیبانی محتوایی و پشتیبانی تخصصی سایت،پشتیبانی محتوایی سایت دارای همه خدمات پشتیبانی می گردد که به محتوای سایت مرتبط می شود.

پشتیبانی محتوایی به صورت اساسی دارای بهبود برنامه محتوا، منتشر کردن محتوا بطور مرتب، اصلاح نوشته های پیشین و بروز کردن آن ها، آپدیت کردن اطلاعات سایت و… می باشد.پشتیبانی محتوایی سایت باید بر اصول استراتژی سئو و لغات کلیدی مقصود صورت می گیرد. فرستادن محتوای مقصودمند به طور مرتب که باعث بالا بردن رتبه بندی در گوگل می شود.

پشتیبانی تخصصی سایت به فعالیتی در نظر مقاله پشتیبانی سایت شبانه روزی بیان می شود که مرتبط به مسائل تخصصی هاست و دامین، برنامه نویسی، امنیت سایت و آپ بودن سایت هستند.فعالیت پشتیبانی تخصصی سایت به صورت اساسی دارای برطرف کردن مشکلات و اشتباهات و باگ های سایت.

و همچنین وارسی بالا بودن وب سایت، وارسی مشکلات امنیتی سایت و برطرف کردن آن ها، بهبود سرعت سایت، نصب افزونه های مورد احتیاج که بویژه در پشتیبانی سایت وردپرس اهمیت دارد، آپدیت سایت و برطرف کردن حفره های امنیتی و … می باشد.

وظایف پشتیبان سایت چیست

در مقاله پشتیبانی سایت شبانه روزی فهرستی از وظایف پشتیبان سایت را عرضه می دهیم. وظایفی که باید به درستی انجام شود تا وب سایت همیشه به درستی فعالیت کند و جوابگوی احتیاج کاربران باشد. حساس ترین این فعالیت ها، آپدیت ها و امنیت وب سایت است. بدون آن، وب سایت، می تواند یک خطر حقیقی برای افرادی باشد که بر روی آن کلیک می کنند و از سایت بازدید می کنند.

1· کم کردن قیمت های کلی داوا بودن یک عملکری فعال در عرصه دیجیتال، از درست کردن قیمت ها و خسارات آینده دوری می کند.

2· بالا بردن زمان آنلاین بودن آپدیت بودن وب سایت با بروز ترین نرم افزار ها و سخت افزار ها وقت آفلاین بودن سایت را به کمترین حد می رساند.

3· کم کردن احتیاج های شما

4· محافظت از کسب و کار خود

5· به تخصص فنی دسترسی داشته باشد

6· دارا بودن واکنش سریع در برابر اشکالات احتمالی

بوجود آوردن تغییرات جزئی در گرافیک و ساختار وبسایت به صورت همیشگی که نه اما هر از گاهی لازم است. ولی علل آن چیست؟یکی از علل آن که در این مقاله پشتیبانی سایت شبانه روزی بیان شده جلب بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان سایت است.از آن جایی که سنگین شدن سایت سبب می شود که هر از چند زمانی از دسترس خارج شود، این امکان موجود است.

که برخی از توانایی های سنگین گرافیکی را پاک کرد و به جای آن ها بتوان از دیزاین ها سبک و در عین حال قشنگ استفاده کرد.بهینه بودن سایت سبب می شود که سایت از نظر موتور های جستجوی گوگل مورد پسند واقع شود.ولی نگران این عنوان نباشید، پشتیبانی تخصصی این تغییرات را در سایت بوجود خواهد آورد و می توانید به گفته مقاله پشتیبانی سایت شبانه روزی از سایتی با بازدهی زیاد دارا باشید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام