پشتیبانی سایت شما

پشتیبانی سایت شما را تیم فنی سئو تهران با داشتن افرادی متخصص و کار آزموده در این زمینه، به عهده خواهد گرفت، برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

دانش، تجربه و تخصص از لازمه های انجام دادن کارهای فنی سایت است از این رو بهتر است که این کار را به افرادی بسپارید که دانش و تخصص لازم را در این زمینه دارا باشند.

در این صورت آن ها می توانند به راحتی در اسرع وقت پاسخگوی نیاز شما باشند و مشکلات و خطاهایی که در سایت رخ می دهد را بررسی و برای رفع آن ها اقدامات لازم را انجام دهند.

در پشتیبانی سایت شما خدمات هایی از قبیل انجام کارهای روزمره سایت، انجام کارهای فنی سایت، انجام به روز رسانی های مرتب، رفع مشکلات احتمالی و… انجام می شود.

البته خدمات پشتیبانی سایت تنها به این چند موردی که اشاره کردیم ختم نمی شود، بلکه می تواند با توجه به نیاز مشتری افزایش پیدا کند.

در واقع پس از طراحی سایت، مهم ترین کاری که باید انجام بدهید پشتیبانی سایت است بنابراین باید به آن بسیار اهمیت داد و آن را به افراد کاربلد سپرد.

پشتیبانی سایت به دو دسته تقسیم می شود

  1. پشتیبانی فنی سایت
  2. پشتیبانی محتوایی سایت

پشتیبانی فنی سایت: یکی از موارد اصلی و مهم در پشتیبانی فنی سایت، بحث امنیت است که اگر در آن سهل انگاری شود منجر به هک سایت و سرقت اطلاعات و از بین رفتن داده ها می شود.

از دیگر خدمات پشتیبانی فنی سایت می توان به رفع مشکلات وب سایت، مرتب سازی و تکمیل منوهای سایت، تکمیل مشخصات کامل شرکت در سایت و… اشاره کرد.

پشتیبانی محتوایی سایت: همانطور که می دانید به روز و آپدیت بودن سایت یک مجموعه تاثیر زیادی در برند سازی و هویت سازی آن دارد.

بنابراین پشتیبانی محتوایی سایت کمک می کند هر چند وقت یکبار مطالب محتوا به روز رسانی شود و محتوا جدید بارگذاری شود.

پشتیبانی سایت شما

سئو سایت چیست؟؟

سئو سایت به فرآیند بهینه سازی سایت براساس استانداردها و الگوریتم ها (google، یاهو، بینگ و…) برای موتورهای جستجو گفته می شود.

گوگل که یکی از پر بازدید کننده ترین موتورهای جستجو است برای ارائه نتایج جستجو و رتبه بندی سایت ها بیش از 200 فاکتور مهم رتبه بندی را بررسی می کند.

الگوریتم های گوگل جنجالی ترین مواردی هستند که معمولاً هرچند مدت یکبار به روز رسانی می شوند و تاثیر زیادی در نتایج جستجو و رتبه ها می گذارند.

از آنجا که گوگل علاقمند است نتایج با کیفیت و درست را به کاربران خود نمایش دهد از سایت هایی استقبال می کند که از کیفیت بالایی برخوردارند و طول مناسب محتوا را انجام می دهند.

گوگل از ربات های خود برای اینکه بداند کدام سایت بهتر، بروزتر و تلاش بیشتری می کند کمک می گیرد، پس با داشتن تلاش روزانه در سایت و سئو مناسب می توانید به نتایج بهتر دست یابید.

در واقع خزنده های گوگل روزانه میلیون ها بار به وب سایت ها سر می زنند و تغییرات جدید سایت ها را ثبت می کنند بنابراین با در پیش گرفتن موارد فوق می توانید به نتایج دلخواه خود برسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بحوانید: سئو سایت شما

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید