اقسام پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت مدرن شامل دو قسمت پشتیبانی محتوایی و فنی می باشد.فعالیت هایی که سبب محافظت و همینطور باقی ماندن سایت صورت داده می شوند جز پشتیبانی وب سایت می باشد. فعالیت تیم پشتیبانی سایت برای هر مدل وب سایت مختلف خواهد بود.

این مدل پشتیبانی باید به بیان مقاله پشتیبانی سایت مدرن بر اساس استاندارد ها و همینطور الگوریتم های گوگل صورت داده شود.یکی از پر اهمیت ترین وظایف پشتیبان سایت ، دارا بودن اطلاعات به روز شده ، سعی و وقت زیاد خواهد بود.

وظایف پشتیبان سایت دارای گروهی خدمات مثل مواری مقاله پشتیبانی سایت مدرن کارهای روزانه وب سایت ، بررسی اشکالات تخصصی سایت ، انجام آپدیت ها، حفظ و نگهداری از وب سایت در برابر ویروس ها و هکر ها و همینطور انجام تغییرات در سایت می باشد.

با دقت به نیاز مشتری ، فعالیت و وظایف پشتیبان وب سایت معین می شود.با دقت به الگوریتم های وجود داشته در موتور جستجو گوگل که تغییراتی در آن بوجود می آید ، فعالیت بروز رسانی و برطرف نمودن اشکالات وب سایت همچنین می بایست بروز رسانی شود.

پشتیبانی از وب سایت شرکتی

این مدل پشتیبانی دارای به روز رسانی ، برطرف کردن مشکلات ، درج محتوا و همینطور پیگیری سبب نمایش آن می باشد.با دقت به نکته مقاله پشتیبانی سایت مدرن به کسب و کار ها ، وب سایت های شرکتی امکانات متفاوتی را به مخاطبان خود ارائه می نمایند. که بر این اصول احتیاج ها در پشتیبانی سایت شرکتی احتمال دارد مختلف باشد.

پشتیبانی از وب سایت فروشگاهی : فعالیت پشتیبانی سایت فروشگاهی به چند گروه تقسیم می شود ، که دارای پشتیبانی فنی و پشتیبانی مدیریت اجناس (از دید درج اطلاعات کالا و به روزرسانی هزینه اجناس) می باشد.

پشتیبانی از وب سایت شخصی : پشتیبانی سایت شخصی باید شامل برنامه ریزی معینی سبب تولید محتوا ، به روز رسانی و همینطور رسیدگی روزانه به وب سایت همچنین داشته باشید.

همواره پشتیبانی و نگهداری این مدل وب سایت ها نسبت به وب سایت های فروشگاهی کم قیمت تر می باشد.در پشتیبانی بخش محتوای سایت این عنوان را در نظر داشته باشید در مقاله پشتیبانی سایت مدرن که بوحود آوردن محتوای مناسب و مربوط ، پاسخ دادن به نظرات مشتریان و همینطور درج اخبار سبب خواهد شد کسب و کار آن وب سایت پویا باشد.این مدل وب سایت در ارزش دهی گوگل ، حقیقتا فعال بودن یک امتیاز خیلی موثر به شمار می آید.

مدل وظایف ادمین وب سایت

نوشتن مطلب و مقاله های بروز ، بروز رسانی مطلب های پیشین و … همچنین در این قسمت از پشتیبانی محتوایی وب سایت جای می گیرند. هر وب سایتی باید یک گروه تولید محتوا قوی داشته باشد.

پشتیبانی فنی سایت : این مدل پشتیبانی از وب سایت دارای برطرف نمودن مشکلات ، آپدیت های فنی و همینطور امنیتی وب سایت می باشد.پشتیبان فنی سایت مسئول شیوه عملکرد درست امکانات سایت است. برای نمونه ، در بخش فروشگاهی اطمینان از ثبت خرید و یا در بخش ارتباط با ما امکان فرستادن فرم است.

پشتیبانی طراحی و گرافیک سایت : در بخش دیگری که وب سایت احتیاج به پشتیبانی دارد ، گرافیک سایت می باشد.بنر های مربوط با کسب و کار آن سایت باید به طور منظم به روز رسانی شده و با دقت به نیاز ، برای آن برنامه ریزی شود.این عنوان از مقاله پشتیبانی سایت مدرن سبب خواهد شد که برند آن وب سایت در فکر کاربران نقش پیدا کند.

هر مدل سایتی احتیاج به رسیدگی دارد. آپدیت سایت ، گذاشتن خبر های بروز ، طراحی بنر ها و تصاویر قشنگ بخشی از مواردی است که حتما باید انجام شود.

شیوه کلی پشتیبانی سایت

۱- پشتیبانی حضوری : برای پشتیبانی حضوری ، همه فعالیت مرتبط به صورت حضوری انجام خواهد شد.

۲- پشتیبانی غیر حضوری (مجازی) : پشتیبانی مجازی معروف ترین روش پشتیبانی وب سایت می باشد. که به شیوه های مختلفی مثل پشتیبانی از طریق نرم افزار های گفتگوی اینترنتی ، تماس تلفنی ، ایمیل و پیامک انجام می شود.فعالیت تیم پشتیبانی سایت :

همه سایت ها احتیاج به تعمیر و همینطور نگهداری دارند. دامنه خدمات و وظایف پشتیبان وب سایت در مقاله پشتیبانی سایت مدرن عبارتند از :

  • نگهداری هاست ، برنامه های نظارتی و همینطور ارتقا آن ها.
  • پیگیری کارکرد وب سایت و سئو.
  • نظارت در آپدیت محتوای سایت.
  • آپدیت پنل ها ، پلاگین ها و افزونه ها.
  • آپدیت امنیت سایت.
  • پشتیبانی موارد بخصوص و اضطراری امنیت سایت مثل اسپم ها و حمله هکر ها و … .

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام