درباره پشتیبانی تخصصی سایت

در مقاله پشتیبانی سایت همراه با گزارش به جرات می توان بیان کرد که به اندازه دیزاین وب سایت و کارایی که دارد از اهمیت کثیری دارا است. وقتی که سایتی دیزاین می شود باید به صورت مدام آپدیت شود که از بوجود آوردن یکسری اشکالات و آسیب پذیری های امنیتی دوری شود. یا حتی انجام تعدادی بهینه سازی های مرتبط به سایت و سئو در سرعت کارکرد وب سایت خیلی موثر است.

وقتی که سایت عملکرد لازم را نداشته باشد از رقبای دیگر عقب خواهد افتاد. مناسب ترین راه حل برای انجام همه این فعالیت ها و دوری از تعدادی احتمالات، بت کار بردن از فعالیت شرکت های پشتیبانی است. سئو تهران مناسب ترین فعالیت را برای سایت شما عرضه خواهد کرد که دارای موارد زیر در مقاله پشتیبانی سایت همراه با گزارش می باشد.

برطرف کریم عیوب ظاهری و کد نویسی سایت :

یک سایت باید شکلی خوب دارا باشد که بتواند کاربر پسند باشد. یکی از پر اهمیت ترین مواردی که می تواند کاربر زیاد تری را به یک وب سایت جلب کند شکل آن وبسایت است. البته باید کدنویسی آن همچنین دقیق صورت شده باشد که بتواند کار درستی عرضه دهد.

برخی زمان ها یکسری اشکالات در کدنویسی و شکل وب سایت بوجود می آید که پشتیبانی سایت می تواند نقش پر اهمیت را در این زمان ها ایفا کند.

استفاده بهینه سرور سایت :

این مورد یکی از پر اهمیت ترین نکاتی است به بیان مقاله پشتیبانی سایت همراه با گزارش که باید خیلی به آن دقت شود به دلیل آن که بهینه سازی سرور اثر زیادی در بارگذاری سایت دارد در نتیجه سبب پیشرفت آن همچنین می شود. همیشه کاربران برای سایتی که حتی چند ثانیه زمان ببرد که بارگذاری شود، تحمل نمی کنند. ولی چطور می توان سرور را بهینه سازی کرد؟

بهینه سازی پیکربندی آپاچی (apache)

این پیکربندی باید خیلی قوی و دقیق انجام بگیرد به دلیل آن که ضعیف بودن آن، سبب می شود از بیشتر منابع سرور به کار برد بیهوده شود و می تواند اثر منفی روی همه پردازش ها داشته باشد.آپدیت نگه داشتن نسخه MYSQL : وقتی که MYSQL آپدیت می شود.

کارکرد سرور خوب تر شده و امنیت آن بالا می برد. البته این آپدیت ها کمی دشوار است و به یک متخصص احتیاج می. باشد.Cache  کردن محتوا : همواره فایل های استاتیک شامل درخواست های پیوسته هستند که سبب می شوند به گفته مقاله پشتیبانی سایت همراه با گزارش به یک منبع سنگین تغییر می یابند در نتیجه کارکرد سرور را کاهش می دهند.

وقتی که این فایل ها در حافظه RAM ، cache می شود سبب می شود سرعت پردازش افزایش پیدا کند. Vatnish و Memcached از جمله نرم افزارهای caching هستند که میتوانند کاکرد وب سایت های دینامیکی را همچنین بالا ببرند.

به کار بردن از شبکه توزیع محتوا یا CDN

بازدیدکنندگان سایت شما می توانند بر اساس مقاله پشتیبانی سایت همراه با گزارش در نقاط متفاوت جغرافیایی باشند. از آن جایی که ارسال کردن محتوا از راه اینترنت وقت زیادی می برد، خوب است که از CDN به کار برده شود به دلیل آن که می تواند محتوای استاتیک شما را در سرور های مختلف در نقاط متفاوت جغرافیایی ذخیره کند.

در نتیجه وقتی که یک بازدیدکننده درخواستی در وب سایت بفرستد ، محتوای استاتیک از نزدیک ترین CDN ارسال خواهد شد. این عنوان همچنین می تواند در توسعه وبسایت خیلی اثرگذار باشد به دلیل آن که محتوا سریعا در دسترس کاربر جای گرفته و سرعت بارگذاری سایت بالا می برد.

استفاده نسخه پشتیبان از سایت ( هفتگی / ماهانه) : وب سایت شما می تواند یکی از داشته های با اهمیت شما باشد که خیلی برای پیشرفت آن قیمت کرده اید. پس باید از آن مواظبت و مراقبت کنید. تصور کنید کاربر شما نتواند داخل سایتتان شود و به آن دسترسی داشته باشد.

چه اتفاقی خواهد افتاد؟ یقینا در نظر مقاله پشتیبانی سایت همراه با گزارش اعتبار سایت شما کاهش پیدا می کند و این می تواند خیلی به سایت شما لطمه وارد کند. برای دوری از این اتفاقات مناسب ترین راه حل، پشتیبان گیری از سایت به صورت مرتب و ایمن می باشد.

آپدیت نسخه نرم افزاری وب سایت

هر سایتی اگر نسخه نرم افزاری اش آپدیت باشد می تواند از فعالیت بروزی در سایت خود استفاده ببرد. وقتی که نسخه نرم افزاری وب سایت آپدیت شود، آن را از اشتباهات و آسیب هایی ممکن و حتی هک شدن محفوظ خواهد ماند. حمله باگ های امنیتی و بدافزار ها می توانند مدل هایی از این ضرر ها باشند.

همینطور وقتی که این آپدیت انجام می شود، سبب بالا بردن بازدهی و سرعت وب سایت خواهد شد. همینطور وقتی که وب سایت بروزرسانی می شود می توان از پلاگین های آپدیت شده و مطمئن به کار برد . در نتیجه بر اساس مقاله پشتیبانی سایت همراه با گزارش با دقت به تمام این نکات آپدیت نسخه نرم افزاری وب سایت کاری خیلی مهم بوده وباید به طور مرتب انجام گیرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام