چرا پشتیبانی سایت سئو تهران را انتخاب کنیم

پشتیبانی سایت وردپرسی غیر حضوری پیچیده ترین نوع در انواع پشتیبانی ها می باشد. ارتباط با کارشناسان از راه شبکه های اجتماعی، ایمیل و تماس تلفنی انجام می ‌گیرد.یک پشتیبانی وب سایت فعال و عالی چه نتایجی دارد؟چرا باید پشتیبانی غیر حضوری سئو تهران را انتخاب کرد؟دلیل آن را در پایین به ما توضیح می دهیم.

 1. به علت استفاده از یک گروه حرفه ای در هر حیطه می توانیم در زود ترین وقت ممکن اشکال شما را حل کنیم.
 2. همواره در دسترس خواهیم بود.
 3. تلفنی هم جوابگوی شما هستیم.
 4. می توانید از مشاوره های گروه حرفه ای ما نهایت استفاده را ببرید.
 5. تضمین کیفی در برابر پشتیبانی از وب سایت.

خدمات پشتیبانی اینترنتی وب سایت

یک قسمت جدا نشدنی از هر وب سایتی ، پشتیبانی آن است.سایت ها همچنین مثل اتومبیل ها به تعمیر و نگهداری نیاز دارند؛ تفاوتی نمی کند که تولید کدام کارخانه و از چه برندی باشند. پشتیبانی سایت وردپرسی دارای وظیفه هایی شامل نکات زیر می باشد :

 1.  بکاپ گیری و ریکاوری
 2. مراقبت بر عملکرد هاست
 3. شرایط وب سایت و سئوی آن
 4. وارسی به ‌روزرسانی‌ های محتوای سایت
 5. انجام به‌ روزرسانی‌ ها
 6. بهتر کردن ایمنی سایت

ما علاقمند به همکاری با شما هستیم !ما در جهت اطمینان شما و دسترسی به آنچه می خواهید ، به شما یاری می کنیم!‌ گروه پشتیبانی سایت وردپرسی تخصصی از انجام کار و برطرف کردن اشکالات سایت شما نمی ترسند . ما به شما در انواع مشکلات و ایرادات سایت وردپرس ، یاری می کنیم تا به مناسب ترین شرایط ممکن برسید.

این تنها یک حرف ساده نیست ، ما به مشتریان خود توضیحات لازم را می دهیم و سایت شما و رضایت کارفرما برای ما بسیار مهم می باشد. در طول چندین سال کار با وردپرس ، زیر دست گرفتن چندین سایت ، کار با انواع شرکت ها تجربه ای کسب کردیم و از آن استفاده کرده ایم تا همه ی مشتریان بتوانند سایت مناسبی نسبت به علاقه ی خود داشته باشند.

یکی از دلایل انخاب ما سرعت در پشتیبانی سایت وردپرسی می باشد.هر اشکالی سایت شما داشته باشد شما می توانید با فرستادن پیامی به گروه پشتیبانی سایت آگاهی داده و در وقت کم جواب خود را دریافت کنید. تیم سئو تهران با تجربه زیاد درخواست شما را بررسی و برطرف می کند.

اشکالات شما از راه پلاگین ، قالب و هاست شما در کمتر یک ساعت وارسی می شوند و به شما جواب داده می شود. گروه ما با شرکت های بزرگ داخلی همکاری داشته و حتی اگر از دید هاستینگ اشکالی داشته باشید با انتقال به همکاران با اعتبار ما در مقطع بین المللی سریع حل می شود.

همه چیز درباره ی رفع باگ های امنیتی از هکر ها

سایت شما هر اشکالی داشته باشد ، ما می توانیم اشکال شما را درست کنیم! ما از سایت وردپرس شما مراقبت می کنیم. آیا تا به اکنون داستان های ترسناکی درباره هک شدن سایت به گوشتان خورده است؟ متاسفانه، آن ها حقیقت دارند ولی خبر بهتر اینجاست که ما می توانیم به شما یاری کنیم.

ما از زیاد ترین حملات بر روی سایت شما دوری می کنیم و به شما یاری می کنیم تا در کنترل سایت خود مسلط شوید!در مواقع حیاتی ، زمانی سایت شما زیر حملات زیاد و کد های مخرب بیشتری داشته باشد ، ما با قیمتی خیلی کم این اشکالات را رفع کرده و سایت شما را سالم به شما تحویل می دهیم!‌

اشخاصی که همچنان سایت خود را راه اندازی نکرده اند می توانند از گروه ما برای پیشبرد کارهای سایت خود به کار ببرند.  یکی از پر اهمیت ترین فوایدی که پشتیبانی سایت وردپرسی سئو تهران برای سایت های تازه تاسیس دارد ، این است که از همان آغاز بدون هیچ اشکالی سایت آغاز به فعالیت می کند.

و هیچ جوره مشکلی در قسمت های متفاوت سایت وجود نخواهد داشت. اگر سایتی از بدو شروع بدون اشکال فعالیت خود را شروع کند سرعت رویش فوق العاده زیادی خواهد داشت.این مورد هم وابسته به پلن انتخابی شما دارد . ما تلاش داریم تا به اندازه ی کافی مشتریان عزیز را تا جای ممکن راضی نگه داریم.

به همین منظور زمانی که سایت اشکال خاصی دارد دوستان عزیز می توانند سریعا از طریق شماره های تماس ما با کارشناسان متخصص سئو تهران صحبت نمایند و اشکال خود را بازگو کرده و دسترسی های لازم را سبب بررسی ارسال کنند.قسمت پشتبانی شامل چه نکاتی می شود ؟

نکاتی در زمینه ی انواع کار های تحت تخصص ما

خدمات ارائه پشتیبانی وابسته به پلن انتخابی شما دارد که هر پلن تنها دارای یک سری نکات می شود. به طور کلی یک سری از نکات را بخوایم اسم ببریم می توان به کارهایی مانند خرید هاست و دامنه ، نصب وردپرس ، نصب قالب به همراه با دمو ،نصب افزونه های مورد احتیاج اشاره کنیم.

و همچنین می توان نکاتی از قبیل اضافه کردن کارایی جدید ، سفارشی سازی قالب ، بروزرسانی قالب و افزونه ها ، آپدیت وردپرس ، تولید محتوا ، به کار بردن سئو داخلی سایت ، مشاوره سئو ، مشاوره راه اندازی سایت ، مشاوره فروش و بازاریابی ، مشاوره برای زیاد شدن در نتایج گوگل ، مشاوره تبلیغات در گوگل ، مشاوره ایمیل مارکتینگ را نام برد.

مواردی که به صورت مشاوره اسم برده می شود هم به صورت سفارش به واسطه تیم سئو تهران قابل انجام است. درست کردن درگاه بانک ، گرفتن مجوز هایی مانند اینماد ، مدیریت و مجوز وزارت ارشاد سر امد ، گرفتن درگاه بانک و درست کردن درگاه روی سایت ، بک آپ گردن از سایت ، بهینه سازی دیتابیس ، بهینه سازی سرعت و خیلی نکات دیگر …. را بیان کرد.

ممکن است شما هم برای مدیریت و راهبرد سایت وردپرس خود ، نگرانی های مدیریت را به درستی می دانید. بعضی صاحبان سایت ها برای افزودن ویژگی ها و امکانات جدید به سایت و حتی در صورت امکان مشکل و برطرف کردن مشکلات سایت مجبور هستند هر دفعه به یک پشتیبانی سایت وردپرسی کار رجوع کنند.

و با پرداخت قیمت های متفاوت این امکانات و مشکلات برطرف می شوند. ولی باید بدانید که قیمت این کار به دلیل اینکه هر دفعه این مسئولیت به واسطه اشخاص متفوت انجام می شود ، شامل قیمت های بیشتری می شود. پر اهمیت تر از آن در زمانی که چند نفر مشکلات متعدد را برطرف کنند ، مشکلاتی از قبیل نفهمیدن کار برای شخص دیگر پیش می آید.

اگر بتوانید یک فردی که پشتیبانی سایت وردپرسی را به درستی انجام می دهد پیدا کنید، قطعا در هزینه کمتر و راحت تر مشکلاتتان برطرف می شود.

بیشتر بخوانید : بهترین انیمیشن تبلیغاتی و بهترین ساخت انیمیشن تبلیغاتی