5/5 - (3 امتیاز)

پشتیبانی سایت وردپرسی

پشتیبانی سایت وردپرسی یکی از مهمترین خدماتی است که توسط مجموعه حرفه ای دیجیتال مارکتینگ سئو تهران صورت می گیرد این شرکت دارای سابقه درخشانی در زمینه ارائه خدمات مختلف طراحی و پشتیبانی سایت وردپرسی است بنابراین اگر نیازمند دریافت خدمات تخصصی هستید حتما کار خود را به کارشناسان زبده و  کاربلد ما بسپارید.

بهترین مجموعه پشتیبانی سایت وردپرسی

امروزه مجموعه های زیادی در زمینه طراحی و پشتیبانی سایت وردپرسی به فعالیت می‌پردازند اما چیزی که وجود دارد این است که باید با نگاهی هوشمندانه و تیز بینانه نسبت به این موضوع نگاه کنید و به هیچ عنوان فراینده پشتیبانی سایت خود را به افرادی که دارای تجربه بالایی نیستند نسپارید .

متاسفانه بسیاری از شرکت هایی که به تازگی کار خود را شروع کرده‌اند با هدف کسب منافع بیشتر سعی در جلب اعتماد شما دارند بنابراین باید در این زمینه هوشمندانه تر عمل کنید و کار خود را به افرادی بسپارید که سابقه چندین ساله در زمینه طراحی و پشتیبانی سایت وردپرسی دارند.

نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که بسیاری از افراد بدون داشتن دانش و آگاهی در زمینه طراحی سایت از بسیاری از افراد می‌خواهند که در این زمینه کمک آنها بیایند اما باید توجه داشته باشید که تمامی فرایندهای مربوط به طراحی سایت و پشتیبانی آن باید توسط افرادی صورت بگیرد که تجربه و دانش تخصصی بالایی دارند.

خوشبختانه کلیه کارشناسان مجموعه ما با داشتن دانش و تجربه مرتبط با این موضوع این توانایی را دارند تا کلیه مشکلات سایت شما را پس از طراحی برطرف کنند مردی که به عنوان پشتیبان سایت وردپرسی به فعالیت می پردازد و وظایف و مسئولیت های دارد که باید به آنها توجه جدی داشته باشید.

در ادامه به بررسی برخی از مهمترین وظایف کارشناس و پشتیبانی سئو می پردازیم.

بررسی مهمترین وظایف و مسئولیت های پشتیبانی سایت وردپرسی

 • آنالیز دقیق سطح وب سایت

کارشناس پشتیبان سایت وردپرسی در اولین اقدام سعی می‌کند که به آنالیز و تحلیل دقیق تمامی قسمت های سایت شما بپردازد تا متوجه شود که در چه وضعیتی قرار دارید و باید چه مراحلی را برای بهتر شدن شرایط سئو سایت خود طی کنید .

این امر می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید در بهترین جایگاه در گوگل قرار بگیرید از این رو نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشید و از افرادی کمک بگیرید که به اندازه کافی در این زمینه تخصص دارند.

بررسی و آنالیز وضعیت وبسایت که احساسی ترین فعالیت‌هایی است که توسط کارشناسان و متخصصین پشتیبانی سایت وردپرسی در مجموعه تعمیر آنلاین صورت میگیرد نیرو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و هرگونه مشکل و ایرادی که برای سایت شما به وجود آمده است را برطرف کنید.

 • برطرف کردن مشکلات به وجود آمده برای سایت

از مهم ترین و قابل توجه ترین مسئولیت هایی که کارشناسان و متخصصین حرفه ای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران برای بررسی دقیق سایت شما انجام می دهند این است که مشکلات آن را شناسایی می کنند و در اولین فرصت اقدامات لازم جهت برطرف کردن آنها را انجام می دهند .

از این رو باید به شما بگویم که یکی از وظایف مهم احساسی که توسط کارشناسان ما انجام می شود برطرف کردن انواع مشکلاتی است که برای سایت وجود می آید برای مثال اگر پس از طراحی سایت با مشکل نمایش خطا های مختلف روبرو شده اید حتماً باید از افراد کاربلد و حرفه ای کمک بگیرید.

 • خدمات مشاوره تخصصی طراحی سایت وردپرسی

یکی از مهمترین خدماتی که توسط کارشناسان مجموعه تهران به مشتریان عزیز ارائه می شود سی و تحلیل تمامی فاکتورهای است که باعث بهتر شدن وضعیت سایت شما می‌شود بنابراین اگر می خواهید به تازگی اقدام به طراحی سایت وردپرسی کنید می توانید از مشاوره کاملا تخصصی و حرفه‌ای کارشناسان ما بهره مند شوید در واقع این یکی از صدها خدماتی است که توسط مجموعه ما ارائه می شود.

 • خدمات عیب‌یابی سایت

از مهمترین خدماتی که توسط کارشناسان مجموعه ما به شما عزیزان ارائه می شود خدمات عیب یابی سایت است در واقع شما عزیزان میتوانید برای عیب یابی و برطرف کردن کلیه مشکلات سایت خود از افراد کاربلد و کارشناسان خبره مجموعه ما کمک بگیرید تا رسیدن به نتیجه در کنار شما خواهیم ماند.

حتی اگر مشکلات جزئی برای سایت شما به وجود آمده باشد کارشناسان ما به دلیل برخورداری از دانش و تجربه بالا در زمینه عیب یابی و برطرف کردن گریه مشکلات سایت وردپرسی از ابتدا تا انتهای پشتیبانی سایت وردپرس کنار شما خواهد بود.

بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد با وجود کارشناسانه کاربلد و مسئولیت‌پذیر مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران بسیاری از افراد می‌توانند بدون اینکه دچار دردسر و مشکلات جانبی شوند از خدمات مختلف ما استفاده کنند.

 • ارائه خدمات افزایش سرعت سایت

بسیاری از افرادی که به طراحی سایت وردپرسی پرداخته اند از مشکلاتی که برای سرعت سایت وجود دارد شکایت می‌کنند بنابراین می‌توانیم بگوییم یکی از مهمترین و قابل توجه‌ترین خدماتی که باید توسط یک مجموعه حرفه‌ای به مشتریان ارائه شود خدمات سرعت سایت است خوشبختانه کارشناسان مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با داشتن تجربه کافی در این زمینه سعی می‌کنند که سرعت سایت شما را به صورت بهینه افزایش بدهند تا دیگر مشکلاتی در این زمینه نداشته باشید. .

بسیاری از ریزش هایی که توسط کاربران صورت می گیرد به دلیل پایین بودن سرعت سایت از بنابراین وظیفه شما این است که با افزایش سرعت سایت برای بهتر شدن قابلیت های مختلف سایت خود تلاش کنید

 • خدمات افزونه نویسی

علاوه بر خدمات مختلف پشتیبانی سایت وردپرسی یکی از مهمترین خدماتی که به شما ارائه می شود خدمات افزونه نویسی است در واقع شما عزیزان می توانید از خدمات افزونه نویسی بر اساس آخرین استانداردهای جهانی از خدمات فوق العاده باکیفیت مجموعه ما استفاده کنید.

چرا پشتیبانی سایت سئو تهران را انتخاب کنیم

پشتیبانی سایت وردپرسی غیر حضوری پیچیده ترین نوع در انواع پشتیبانی ها می باشد. ارتباط با کارشناسان از راه شبکه های اجتماعی، ایمیل و تماس تلفنی انجام می ‌گیرد.یک پشتیبانی وب سایت فعال و عالی چه نتایجی دارد؟چرا باید پشتیبانی غیر حضوری سئو تهران را انتخاب کرد؟دلیل آن را در پایین به ما توضیح می دهیم.

 1. به علت استفاده از یک گروه حرفه ای در هر حیطه می توانیم در زود ترین وقت ممکن اشکال شما را حل کنیم.
 2. همواره در دسترس خواهیم بود.
 3. تلفنی هم جوابگوی شما هستیم.
 4. می توانید از مشاوره های گروه حرفه ای ما نهایت استفاده را ببرید.
 5. تضمین کیفی در برابر پشتیبانی از وب سایت.

 

خدمات پشتیبانی اینترنتی وب سایت

یک قسمت جدا نشدنی از هر وب سایتی ، پشتیبانی آن است.سایت ها همچنین مثل اتومبیل ها به تعمیر و نگهداری نیاز دارند؛ تفاوتی نمی کند که تولید کدام کارخانه و از چه برندی باشند. پشتیبانی سایت وردپرسی دارای وظیفه هایی شامل نکات زیر می باشد :

 1.  بکاپ گیری و ریکاوری
 2. مراقبت بر عملکرد هاست
 3. شرایط وب سایت و سئوی آن
 4. وارسی به ‌روزرسانی‌ های محتوای سایت
 5. انجام به‌ روزرسانی‌ ها
 6. بهتر کردن ایمنی سایت

ما علاقمند به همکاری با شما هستیم !ما در جهت اطمینان شما و دسترسی به آنچه می خواهید ، به شما یاری می کنیم!‌ گروه پشتیبانی سایت وردپرسی تخصصی از انجام کار و برطرف کردن اشکالات سایت شما نمی ترسند . ما به شما در انواع مشکلات و ایرادات سایت وردپرس ، یاری می کنیم تا به مناسب ترین شرایط ممکن برسید.

این تنها یک حرف ساده نیست ، ما به مشتریان خود توضیحات لازم را می دهیم و سایت شما و رضایت کارفرما برای ما بسیار مهم می باشد. در طول چندین سال کار با وردپرس ، زیر دست گرفتن چندین سایت ، کار با انواع شرکت ها تجربه ای کسب کردیم و از آن استفاده کرده ایم تا همه ی مشتریان بتوانند سایت مناسبی نسبت به علاقه ی خود داشته باشند.

یکی از دلایل انخاب ما سرعت در پشتیبانی سایت وردپرسی می باشد.هر اشکالی سایت شما داشته باشد شما می توانید با فرستادن پیامی به گروه پشتیبانی سایت آگاهی داده و در وقت کم جواب خود را دریافت کنید. تیم سئو تهران با تجربه زیاد درخواست شما را بررسی و برطرف می کند.

اشکالات شما از راه پلاگین ، قالب و هاست شما در کمتر یک ساعت وارسی می شوند و به شما جواب داده می شود. گروه ما با شرکت های بزرگ داخلی همکاری داشته و حتی اگر از دید هاستینگ اشکالی داشته باشید با انتقال به همکاران با اعتبار ما در مقطع بین المللی سریع حل می شود.

همه چیز درباره ی رفع باگ های امنیتی از هکر ها

سایت شما هر اشکالی داشته باشد ، ما می توانیم اشکال شما را درست کنیم! ما از سایت وردپرس شما مراقبت می کنیم. آیا تا به اکنون داستان های ترسناکی درباره هک شدن سایت به گوشتان خورده است؟ متاسفانه، آن ها حقیقت دارند ولی خبر بهتر اینجاست که ما می توانیم به شما یاری کنیم.

ما از زیاد ترین حملات بر روی سایت شما دوری می کنیم و به شما یاری می کنیم تا در کنترل سایت خود مسلط شوید!در مواقع حیاتی ، زمانی سایت شما زیر حملات زیاد و کد های مخرب بیشتری داشته باشد ، ما با قیمتی خیلی کم این اشکالات را رفع کرده و سایت شما را سالم به شما تحویل می دهیم!‌

اشخاصی که همچنان سایت خود را راه اندازی نکرده اند می توانند از گروه ما برای پیشبرد کارهای سایت خود به کار ببرند.  یکی از پر اهمیت ترین فوایدی که پشتیبانی سایت وردپرسی سئو تهران برای سایت های تازه تاسیس دارد ، این است که از همان آغاز بدون هیچ اشکالی سایت آغاز به فعالیت می کند.

و هیچ جوره مشکلی در قسمت های متفاوت سایت وجود نخواهد داشت. اگر سایتی از بدو شروع بدون اشکال فعالیت خود را شروع کند سرعت رویش فوق العاده زیادی خواهد داشت.این مورد هم وابسته به پلن انتخابی شما دارد . ما تلاش داریم تا به اندازه ی کافی مشتریان عزیز را تا جای ممکن راضی نگه داریم.

به همین منظور زمانی که سایت اشکال خاصی دارد دوستان عزیز می توانند سریعا از طریق شماره های تماس ما با کارشناسان متخصص سئو تهران صحبت نمایند و اشکال خود را بازگو کرده و دسترسی های لازم را سبب بررسی ارسال کنند.قسمت پشتبانی شامل چه نکاتی می شود ؟

نکاتی در زمینه ی انواع کار های تحت تخصص ما

خدمات ارائه پشتیبانی وابسته به پلن انتخابی شما دارد که هر پلن تنها دارای یک سری نکات می شود. به طور کلی یک سری از نکات را بخوایم اسم ببریم می توان به کارهایی مانند خرید هاست و دامنه ، نصب وردپرس ، نصب قالب به همراه با دمو ،نصب افزونه های مورد احتیاج اشاره کنیم.

و همچنین می توان نکاتی از قبیل اضافه کردن کارایی جدید ، سفارشی سازی قالب ، بروزرسانی قالب و افزونه ها ، آپدیت وردپرس ، تولید محتوا ، به کار بردن سئو داخلی سایت ، مشاوره سئو ، مشاوره راه اندازی سایت ، مشاوره فروش و بازاریابی ، مشاوره برای زیاد شدن در نتایج گوگل ، مشاوره تبلیغات در گوگل ، مشاوره ایمیل مارکتینگ را نام برد.

مواردی که به صورت مشاوره اسم برده می شود هم به صورت سفارش به واسطه تیم سئو تهران قابل انجام است. درست کردن درگاه بانک ، گرفتن مجوز هایی مانند اینماد ، مدیریت و مجوز وزارت ارشاد سر امد ، گرفتن درگاه بانک و درست کردن درگاه روی سایت ، بک آپ گردن از سایت ، بهینه سازی دیتابیس ، بهینه سازی سرعت و خیلی نکات دیگر …. را بیان کرد.

ممکن است شما هم برای مدیریت و راهبرد سایت وردپرس خود ، نگرانی های مدیریت را به درستی می دانید. بعضی صاحبان سایت ها برای افزودن ویژگی ها و امکانات جدید به سایت و حتی در صورت امکان مشکل و برطرف کردن مشکلات سایت مجبور هستند هر دفعه به یک پشتیبانی سایت وردپرسی کار رجوع کنند.

و با پرداخت قیمت های متفاوت این امکانات و مشکلات برطرف می شوند. ولی باید بدانید که قیمت این کار به دلیل اینکه هر دفعه این مسئولیت به واسطه اشخاص متفوت انجام می شود ، شامل قیمت های بیشتری می شود. پر اهمیت تر از آن در زمانی که چند نفر مشکلات متعدد را برطرف کنند ، مشکلاتی از قبیل نفهمیدن کار برای شخص دیگر پیش می آید.

اگر بتوانید یک فردی که پشتیبانی سایت وردپرسی را به درستی انجام می دهد پیدا کنید، قطعا در هزینه کمتر و راحت تر مشکلاتتان برطرف می شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran