زبان برنامه نویسی پایتون چه چیزی است

خیلی از توسعه دهندگان وب مطابق مقاله پشتیبانی سایت پایتون همراه به جهت به کار بردن از مناسب ترین و کاربردی ‌ترین وسایل و زبان به مفهوم برنامه نویسی هستند که در این میان یکی از فعال ترین زبان ‌های برنامه نویسی، زبان برنامه نویسی پایتون است. با دقت به توانایی ها و کاربرد راحتی که زبان پایتون دارد.

در سال ‌های قبل مورد دقت خیلی از توسعه دهندگان وب جای گرفته است. این زبان برنامه نویسی با دارا بودن از فریم‌ورک‌ های مختلف مثل جنگو، Flask ،Pylons، Pyramid، Cherrypy و … امکان برنامه دیزاین سایت را برای پیشرفت کنندگان وب بوجود می ‌آورد. در ادامه این مقاله هدف داریم با زبان برنامه نویسی پایتون و فواید دیزاین سایت با این زبان بیشتر شناخت پیدا کنیم.

زبان برنامه نویسی پایتون زبان راحت و ساده ای است که به علت دارا بودن از همین خصوصیت ها مناسب ترین گزینه برای افرادی است که می‌ خواهند به یادگیری برنامه نویسی بپردازند. پایتون این کارایی را برای شما بوجود می ‌آورد تا بتوانید به سرعت یادگیری بدید و آغاز به کد نویسی کنید. ما را در مقاله ی پشتیبانی سایت پایتون همراهی کنید.

خیلی بر این اعتقاد دارند که راحتی پایتون به علت ضعیف بودن این زبان است، در صورتی که اینگونه نیست و این زبان برنامه نویسی در مقطع بالایی جای دارد و در همه دنیا به طور گسترده‌ از آن به کار برده می‌ شود.ما را در مقاله ی پشتیبانی سایت پایتون دنبال کنید.

فواید دیزاین سایت و برنامه نویسی با پایتون

پیشرفت کنندگان وب با به کار بردن از زبان برنامه نویسی پایتون توانایی داند در نظر مقاله پشتیبانی سایت پایتون از تجربه سرعت زیاد فقط با پردازش درست پایگاه داده استفاده کنند. به گونه ای که شما احتیاج به دیزاین سایت، ثبت آگهی یا کتابخانه دارا باشید، فقط با به کار بردن از زبان برنامه نویسی پایتون توانایی دارید به سادگی چنین فعالیتی ایجاد کنید.

برای دیزاین سایت PHP یا Python را انتخاب کنیم؟خیلی از کارفرمایان با این چالش مواجه هستند که برای دیزاین وب سایت خود به دنبال برنامه نویس PHP‌ کارکرد یا برنامه نویس Python. با دقت به وجود همچنین چالشی در نظر مقاله پشتیبانی سایت پایتون بین کارفرمایان باید به درستی نسبت به به دیزاین سایت با PHP یا Python‌ اطلاعات کسب کرد.

برای قیاس این زبان باید بیان کرد، هر دو آن ‌ها زبان ‌های چند مفهومه، تفسیری و مقطع بالایی هستند که به زبان انسان خیلی نزدیک ‌اند. پایتون زبانی است که در سال 1990 بواسطه Guido van Rossum دیزاین شد و PHP همچنین در سال 1994 بواسطه Rasmus Lerdorf معرفی شد.با ما در ادامه ی پشتیبانی سایت پایتون همراه باشید.

به صورت اساسی باید بیان کرد با دقت به اینکه زبان برنامه نویسی PHP، چند مفهومه است ولی به طور اساسی از آن در درست کردن صفحات وب به کار برده می ‌شود. این در صورتی است که برنامه نویسی با پایتون امکان درست کردن اپلیکیشن ‌های گوشی، دیزاین وب، هوش مصنوعی، آموختن ماشینی، بازی سازی، داده کاوی و … را بوجود می ‌آورد.

معرفی مناسب ترین فریم ورک ‌های پایتون برای پیشرفت وب

فریم ورک های پایتون امکانات خیلی جالبی را در اختیار کاربران خود قرار می ‌دهد. فریم ورک های پایتون به دلیل Full Stack بودن کار خیلی از برنامه نویسان را ساده تر کرده است. در مقاله پشتیبانی سایت پایتون با پر اهمیت ترین فریم ورک های پایتون برای وب آشنا م ی‌شویم.

 • فریم ورک جنگو (Django)

فریم ورک Django یک اصول وب رایگان بر اساس پایتون است که به طور متن باز ارائه شده است. جانگو یا جنگو از نمونه معماری (Model-View-Template) یا به اختصار MVT دنبال می ‌کند.پایتون جنگو با مقصود پیشرفت راحت، زود و کارآمد درست شده است.

در جانگو تلاش شده است که همه اجزا با هم در مرتبط باشند و توانایی به کار بردن دوباره را حفظ کنند. این خصوصیت های جالب سبب شده که پیشرفت یک وب اپلیکیشن تحت وب با سرعت زیاد، امنیت خیلی قوی و دارای مقیاس پذیری و نگهداری خیلی زیاد و همینطور سئو مناسب، با جنگو ذارای انجام شود.

 • فریم ورک وب تو پای (Web2Py)

این فریم ورک با دقت به وسائل که برای تغییر دادن، ردیابی و تست خطا ها دارد و اساسی تر بر پایگاه داده است، بواسطه خیلی از برنامه نویسان به کار برده می ‌شود. Web2Py به دلیل پشتیبانی از معماری MVC و امنیت زیاد داده ‌ها برای درست کردن وب اپلیکیشن‌ ها از علاقمندی نسبی دارا است.

 • فریم ورک فلسک (Flask)

افرادی که در قبل جاوا کار بوده اند و در این روز ها به پایتون کوچ می ‌کنند با فلسک ارتباط زیاد تری برقرار می‌ کنند. علت این عنوان این است که فلسک یک میکرو فریم ورک است که به جاوا خیلی نزدیک است، با این اختلاف که ساختار فلسک خیلی راحت اما توسعه پذیر است.

همواره برای پروژه ‌های بزرگ از جانگو به کار برده می ‌شود، اما اگر پروژه کوچکی در دست فعالیت دارید فلسک می‌ تواند به درستی عرض اندام کند و احتیاج ها شما را برطرف کند.

 • فریم ورک توربو گیرز (TurboGears)

فریم ورک توربو گیرز پایانی ترین فریم‌ ورکی است که ما در این مقاله پشتیبانی سایت پایتون وارسی می ‌کنیم. توربو گیرز فریم ورکی فعال ترین از پایتون است که از الگوی MVC پشتیبانی می ‌کند، کتابخانه‌ های متفاوتی را برای پشتیبانی از پایگاه داده‌ ها در خود قرار داده است و بر همین اصول توانایی ها خیلی زیادی را برای پیشرفت کنندگان اپلیکیشن ‌های تحت وب به کار آمد می‌ آورد.

سایت ‌هایی که بر اصول پایتون دیزاین شده ‌اند

دیزاین سایت با پایتون بواسطه خیلی از شرکت ‌های بزرگ همه دنیا انجام می‌ شود به دلیل این که این زبان برنامه نویسی کارایی و خصوصیت های خارق العاده ای را در اختیار پیشرفت کنندگان وب جای می ‌دهد. از جمله وب سایت ‌هایی که به مفهوم دیزاین آن‌ ها از زبان برنامه نویسی با پایتون استفاده شده است، می ‌توان به نکات زیر در مقاله پشتیبانی سایت پایتون اشاره کرد :

 1. گوگل
 2. یوتیوب
 3. اینستاگرام
 4. اسپاتیفای
 5. ردیت
 6. دراپ باکس
 7. کورا
 8. پینترست
 9. ناسا
 10.  موزیلا فایرفاکس

یقینا هروزه به سایت ‌های بزرگی که از پایتون به کار می برند اضافه خواهد شد.با زبان برنامه نویسی پایتون و همینطور فریم ورک محبوب جانگو شناخت پیدا کرده است و در آخر به کار  ببرید. ما در سئو تهران از این زبان مور علاقه برای دیزاین وب اپلیکیشن های مشتریانمان استفاده می بریم و مناسب ترین ها را برای آن ها به ارمغان می ‌آوریم.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام