امتیازدهی به : post

درباره پشتیبانی سایت php

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی پشتیبانی سایت php به صورت 24 ساعته و با کمترین هزینه ممکن ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

پی اچ پی یک منبع آشکار، که در این مقاله پشتیبانی سایت php خواهان آن هستیم که درباره آن صحبت کنیم جهت سرور، زبان اسکریپت درست شده HTML است که برای بوجود آوردن صفحات وب پویا به کار برده می شود. صفحات PHP شامل پسوند php هستند. PHP می تواند هر فعالیتی را که هر برنامه CGI می تواند صورت بدهد را انجام دهد.

Futuristic user interface concept. Graphical User Interface(GUI). Head up Display(HUD). Internet of things.

ولی قدرت و فواید آن در سازگاری آن با خیلی از مدل ها پایگاه های داده است. php یک کد منبع آشکار است، به این معنا که به صورت رایگان برای عموم شامل دسترسی است.به کار بردن مختلف از PHP دارای موارد زیر در مقاله پشتیبانی سایت php است :

  • تجارت الکترونیک
  • مدیریت محتوا
  • وبلاگ ها
  • انجمن ها / بولتن های صفحه

اکنون دیزاینر وب سایت اکثر سایت ها را با زبان php تنظیم می کنند.

چطور باید دیزاین سایت با زبان php را انجام دهیم؟

پی اچ پی برای دیزایم هر وب سایتی خوبی نیست، فواید مختلفی برای به کار بردن از پی اچ پی در سایت شما موجود است. پی اچ پی منبع آشکار است، به این مفهوم است که پشتیبانی بیشتری را در بر میگرد و یک مطلب جامعه است و به کار بردن از آن برای تمام کاربران رایگان است. شیوه دیزاین سایت PHP خیلی راحت است و منابع بیشتری از آن وجود داشته است.

سیستم های مدیریت محتوای مثل وردپرس از این زبان مورد علاقه به کار می برند. کارشناسان  وردپرس تقریبا ۲۷ درصد از اینترنت را ارزیابی می زنند  و این فقط سایت هایی نیستند که با به کار بردن از برنامه نویسی PHP به کار می برند.فواید دیگر به کار بردن از PHP شامل مواردی است که در مقاله پشتیبانی سایت php آمده است :

همه سرور های وب از آن پشتیبانی می کنند و محتوای را خیلی زود تر از دیگر مورد ها ارائه می دهد، که سبب کم شدن زمان بارگذاری می شود.آغاز و شیوه بوجود آوردن یک وب سایت PHP را بیان می کنیم:

1.با OOP آغاز کنید :

پیش از اینکه شما به PHP پیوند داده شوید و سعی برای آموختن یک زبان برنامه نویسی بروز، یک پس زمینه در OOP است که به گفته مقاله پشتیبانی سایت php برای برنامه نویسی شی گرا – پایه ای از پی اچ پی است. با آموختن اساس OOP، شما آغاز به درک پی اچ پی می کنید، و بعد می توانید به جهت عناوین پیشرفته تر فعالیت کنید.

2.نصب پی اچ پی :

همانند خیلی از چیز های بروز، نخستین گام برای آغاز کار با PHP است. هر اندازه زیاد تر با آن کار می کنید فرا گرفتن آن برای شما جالب تر می شود، خوب است که زبان انگلیسی را متوجه شوید.همواره بیشتر آخرین نسخه از پی اچ پی بر روی میزبان شما درست شده است.

به این مفهوم که شما می توانید نرم افزار مثل وردپرس را نصب و کار در آن را آغاز کنید، و همینطور پایگاه های داده با آن را مخلوط کنید. به عنوان نمونه در مقاله پشتیبانی سایت php گزینه MySQL را انتخاب کنید. اگر از پردازش نصب یقین ندارید، یا سرور شما یک نصب با یک کلیک را خواستار نمی شود، در مورد آنچه شما باید صورت دهید، با سرور خود حرف بزنید.

3.راهنما های پایه را فرا بگیرید :

زمانی که شما پلت فرم را نصب کرده اید، در مورد برخی از قواعد PHP پایه ای فرا خواهید گرفت که به آنچه که خواستارید بر روی صفحه خود فراخوانی می کند. فرا بگیرید که شما قواعد پی اچ پی را در اسناد HTML خود جای می دهید. شما باید شیوه PHP را فرا بگیرید.

که خیلی مختلف از HTML نیست. شما اصولا باید آنچه را که می خواهید رخ بدهد  وقتی که فردی روی صفحه وب شما دسترسی پیدا می کند .

ادامه ی توضیحاتی در زمینه ی طراحی سایت با PHP

4.نسخه کپی رایت سالانه را درست کند :

یکی از علل های اساسی عوض کردن به PHP این است که توانایی یکسان سازی پردازش ها در این سیستم موجود است. با این صورت، احتمال دارد همچنان به طور دستی داخل شوید و سال کپی رایت را در بخش پایین سایت خود عوض کنید. خوشبختانه برای شما، این یک موضوع ساده از برنامه نویسی پی اچ پی است تا این عنوان را برای آپدیت در سال جاری به طور خودکار صورت دهد.

اگر خواستار این هستید، می توانید تاریخ آغاز و یک تیک بیفزایید و بعد تاریخ این سال را به طور اتوماتیک بیفزایید. کلید این است که شما نباید هر وقتی که سال تقویم عوض می کند را  سال کپی رایت را عوض دهید.

5.عوض کردن گرافیک به فصل :

آیا تا به الان فهمیده اید که چطور بعضی از وب سایت ها از گرافیک های متفاوت بر اصول فصل جاری به کار می برند؟ مسیر راحتی برای این پردازش همچنین وجود دارد. به گفته مقاله پشتیبانی سایت php برای برنامه های گرافیکی مورد مذبور شما احتیاج به برنامه ریزی دارد و کد گذاری زیاد تری دارد.

6.یک فایل پیکربندی اساسی بوجود آورید :

به جای درست کردن تنظیمات اتصال به پایگاه داده شما – این سبب می شود که آن ها را پیدا کنید و آن ها را پس از آن عوض کنید – خوب است یک فایل پیکربندی مستقل بوجود آورید و بعد آن را در اسکریپت های PHP خود نوشتاری کنید.این همچنین سبب می شود تا پس از آن تغییرات و آپدیت ها انجام شود.

شما احتیاجی نیست که از راه یک پایگاه داده زیادی از کد مرتب به کار ببرید – می توانید به یک فایل نام ببرید. این همچنین شگفت انگیز پر فایده است وقتی که شما احتیاج به به کار بردن از ثابت و کارکرد در سراسر اسکریپت های مختلف هستید.

7.از چارچوب به کار ببرید :

نوشتن کد از اول خیلی زمان گیر است و فرصت بیشتری برای خطا به وجود می آورد. یک چارچوب اصولا یک پلت فرم است، در نتیجه به گفته مقاله پشتیبانی سایت php وردپرس یک اساسا و یک سیستم مدیریت محتوا در همان وقت است که شما توانایی دارد یک وب سایت را با آن سیستم درست کنید.

8.گزارش خطا را فعال کنید :

زمانی که یک پروژه بروز را آغاز می کنید، گزارش خطا را فعال کنید. این به شما این کارایی را می دهد که هر مدل اشتباهی در نحو در وقت حقیقی ببینید و آن ها را پیش از مسائل بزرگتر درست کنید. و همچنین طبق بیان مقاله پشتیبانی سایت php گزارش انتشار خطا باید ادامه داشته باشد تا شما آماده منتشر کردن سایت را دارا  باشید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran