5/5 - (1 امتیاز)

سرویس تخصصی بک لینک – 10,000 بک لینک انبوه مرحله 2

این سرویس شامل 10 هزار بک لینک می شود که میتواند به عنوان بک لینک مرحله 2 استفاده شده و لینک سازی های شما را تقویت نماید.

در چند ماه گذشته برای تقویت سرویسهای لینک سازی روشهای زیادی را تست کردیم، لینکهای انبوه از پروفایلها، فرومها، وبلاگها، کامنتها و … پس از چند ماه تست در نهایت سرویس جدیدی ایجاد کردیم که میتواند باعث تقویت سریع لینک سازی های سایت گردد.

فرض کنید برای سایت خودتان در چندین وبلاگ و سایت لینک سازی کرده اید. سپس سرویس بوستر را برای آن لینکها استفاده می کنید. سرویس بک لینک انبوه بوستر باعث میشود تا لینکهای شما در سرویسهایی مانند سایت Moz خیلی سریع شناسایی و تقویت شوند و نتیجه این کار افزایش قدرت لینکهای شما و بویژه افزایش دامین اتوریتی و پیج اتوریتی شما می باشد.

روش لینک سازی بک لینک انبوه بوستر چگونه است؟

این سیستم توسط نرم افزارها و رباتهای خاصی که دقیقا برای این کار طراحی شده اند ایجاد می شود. این نرم افزار ها معمولا از چندین پروکسی با آی پی های مختلف استفاده میکنند که تمام لینک سازی ها طبیعی به نظر برسد. نرم افزار GSA ما از بیش از 2000 پروکسی مختلف برای این کار استفاده میکند. لذا تمام بک لینک های مرحله 2 نیز کاملا امن هستند.

آیا می توانیم این سرویس را مستقیما برای سایت خودمان سفارش دهیم؟

به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم که این سرویس را مستقیما بر روی سایت خود استفاده نمایید. بدلیل اینکه این سرویس دارای 10 هزار بک لینک می باشد و استفاده از این تعداد بک لینک برای یک سایت، بویژه اگر سایت جدیدی باشد میتواند خطر پنالتی داشته باشد.

بهترین روش استفاده از سرویس بوستر چیست؟

همانطور که در نام سرویس آمده است این سرویس، مخصوص لینک سازی مرحله دوم است.

بطور مثال شما 30 بک لینک در وبلاگهای مختلف، پروفایلهای مختلف، سایتهای مختلف و … ایجاد کرده اید. شما میتوانید برای این 30 بک لینک از سرویس بوستر استفاده نمایید. بک لینک های انبوه این سرویس که بصورت کامنت می باشند باعث تقویت لینک های مرحله اول یعنی همان 30 بک لینک اصلی شما میشوند و در نهایت این موضوع باعث تقویت سایت شما می گردد. همچنین با توجه به اینکه این بک لینک های انبوه مستقیما با سایت شما هیچ ارتباطی ندارند لذا هیچگونه خطری برای سایت شما نیز ندارند.

بهترین پیشنهاد برای استفاده از سرویس بک لینک انبوه بوستر

همانطور که در بالا اشاره شد ما روشهای مختلفی را تست کردیم و بهترین نتیجه را بدین شکل یافیتم. برای چندین مورد سفارشات بک لینک مشتریان خود در مرحله اول سرویس بک لینک طلایی یا سرویس بک لینک EDU یا سرویس بک لینک هرمی را اجرا کردیم و سپس سرویس انبوه را بر روی بک لینکهای مرحله اول اجرا کردیم.

نتیجه کار بسیار عالی بود.

در واقع استفاده از این سرویس بعنوان سرویس مرحله دوم برای بک لینکهای طلایی ، EDU ، نقره ای و هرمی باعث شناسایی و تاثیر سریع این بک لینک ها بویژه در سایت Moz شد و دامین اتوریتی و پیج اتوریتی سایتها خیلی سریع افزایش یافت.

به چند مثال زیر توجه نمایید. در این مثالها ابتدا سرویسهای بک لینک که در بالا گفته شد بر روی سایتها اجرا شده و سپس سرویس بک لینک انبوه بعنوان مرحله دوم اجرا شد. در تمام نمونه های زیر یک جهش صعودی در اتوریتی سایتها کاملا مشخص است. این جهش دقیقا در زمان تاثیر سرویس انبوه بر بک لینکهای مرحله اول صورت گرفته است.

در هر سفارش سرویس بک لینک انبوه بوستر میتوانید تا 50 لینک را برای اجرای این سرویس ارسال نمایید. این سرویس میتواند یک انتخاب مناسب برای تقویت لینک سازی های شبکه ای و PBN باشد.

تمامی بک لینک های این سرویس دائمی بوده و شما فقط یکبار پرداخت خواهید داشت. بک لینک های این سرویس نیازی به تمدید ماهانه ندارند.

قیمت : 399000 تومان

توجه:

به مدت محدود بر روی تمامی پکیج ها 10% تخفیف ویژه اعمال میگردد ، پس از مراجعه به درگاه پرداخت به صورت خودکار تخفیف برای شما اعمال خواهد شد

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

برای سفارش این پکیج روی دکمه زیر کلیک کنید 

 به محض تکمیل سفارش و پرداخت وجه ،  لینک ارسال کلمات کلیدی و مقاله ( مختص پکیج های ریپورتاژی ) برای شما ارسال خواهد شد 

درگاه بانکی (IDpay)