امتیازدهی به : post

رپورتاژ آگهی در 8 سایت برتر دنیا با پیج اتوریتی 30 تا 60

رپورتاژ آگهی یکی از تکنیک های بسیار قوی در زمینه سئو و افزایش رتبه در گوگل است. از نظر گوگل بسیار اهمیت دارد که سایت های دیگر در میان مقالات و نوشته هایشان به سایت شما لینک بدهند. اینگونه لینکها را (contextual links) می نامند. این لینکها مهمترین نوع بک لینک هستند که میتوانند تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت داشته باشند.

اما موضوعی که در بحث رپورتاژ آگهی وجود دارد کیفیت سایتی است که رپورتاژ شما در آن قرار میگیرد. اصولا سایتی که رپورتاژ در آن قرار میگیرد و از آن به سایت شما لینک می آید باید دارای دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالایی باشد. (اتوریتی به مفهوم قدرت دامنه است . این عدد هر چه به 100 نزدیک باشد قوی تر است)

در پکیج ریپورتاژ انگلیسی سئو تهران رپورتاژ شما در 8 سایت بسیار قدرتمند و قوی از نظر اتوریتی قرار میگیرد. تمامی سایتهایی که لینک سایت شما در این پلن در آنها درج میشود دارای پیج اتوریتی بین 30 تا 60 و دامین اتوریتی بین 20 تا 30 هستند و این یعنی قویترین سایتی که میشود از آن لینک بصورت رپورتاژ دریافت کرد.

سایتهای پکیج ریپورتاژ انگلیسی سئو تهران همگی سایتهای خارجی هستند. در این پلن مقاله مورد نظر بصورت انگلیسی در سایتها قرار میگیرد و کلمات کلیدی شما نیز معادل انگلیسی آنها به سایت شما لینک داده میشود. (مثلا اگر کلمه کلیدیتان “طراحی سایت” باشد ما در مقاله عبارت “webdesign” را به سایت شما لینک میدهیم. توجه نمایید که گوگل کاملا هوشمند است و میتواند معنی کلمات را متوجه شود ) در این پلن نیازی به ارائه متن از طرف شما نیست و خود ما یک متن حداقل 500 کلمه ای همراه با یک عکس مناسب را در سایت های مورد نظر بصورت مقاله رپورتاژ قرار میدهیم.

ویژگی بسیار مهم این سرویس رپورتاژ :

در این سرویس متن رپورتاژ شما علاوه بر انتشار و قرار گرفتن دائمی در سایت های مورد نظر در صفحه اول سایتها نیز قرار میگیرند. (یعنی بک لینک از home page) یعنی بک لینکهای رپورتاژ شما میتوانند مستقیما از پیج اتوریتی بسیار عالی صفحه اصلی سایت های مربوطه نیز بهره مند شوند. 

با توجه به اینکه ما سایتهای زیادی با این مشخصات داریم ولی رپورتاژ شما در 8 تا از سایتهای ما قرار میگیرد لذا نام سایتها ذکر نمی شود ولی پس از تکمیل سفارش و ارسال گزارش نهایی میتوانید اتوریتی بسیار بالای سایتها را مشاهده نمایید.

در تصویر زیر اتوریتی چند مورد از سایتهای خارجی ما را مشاهده می کنید که اتوریتی آنها مشخص استد و مقاله شما بصورت ریپورتاژ آگهی در 8 مورد از این سایتها قرار گرفته و سپس لینک هرکدام بصورت گزارش کار برای شما ارسال خواهد شد.

لینک های ارائه شده در این پکیج همگی بصورت فالو می باشند.

قیمت : 600000 تومان

توجه:

به مدت محدود بر روی تمامی پکیج ها 10% تخفیف ویژه اعمال میگردد ، پس از مراجعه به درگاه پرداخت به صورت خودکار تخفیف برای شما اعمال خواهد شد

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

برای سفارش این پکیج روی دکمه زیر کلیک کنید 

 به محض تکمیل سفارش و پرداخت وجه ،  لینک ارسال کلمات کلیدی و مقاله ( مختص پکیج های ریپورتاژی ) برای شما ارسال خواهد شد 

درگاه بانکی (IDpay)