خرید رپورتاژ آگهی در 19 سایت و وبلاگ با اتوریتی بالا

رپورتاژ آگهی یکی از تکنیک های بسیار قوی در زمینه سئو و افزایش رتبه در گوگل است. از نظر گوگل بسیار اهمیت دارد که سایت های دیگر در میان مقالات و نوشته هایشان به سایت شما لینک بدهند. اینگونه لینکها را (contextual links) می نامند. این لینکها مهمترین نوع بک لینک هستند که میتوانند تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت داشته باشند.

اما موضوعی که در بحث رپورتاژ آگهی وجود دارد کیفیت سایتی است که رپورتاژ شما در آن قرار میگیرد. اصولا سایتی که رپورتاژ در آن قرار میگیرد و از آن به سایت شما لینک می آید باید دارای دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالایی باشد. (اتوریتی به مفهوم قدرت دامنه است . این عدد هر چه به 100 نزدیک باشد قوی تر است)

پلن کهکشانی رپورتاژ آگهی سئو تهران در واقع مجموع پلنهای طلایی و نفره ای و برنزی رپورتاژ سئو تهران می باشد. در این پلن ما متن شما را در 19 سایت و وبلاگ با پیج اتوریتی بالا قرار میدهیم.

در این پلان رپورتاژ شما در 6 سایت فوق العاده قوی خارجی با پیج اتوریتی بالای 60 و 5 سایت فارسی با اتوریتی بالای 35 و همچنین 8 وبلاگ فارسی با اتوریتی بالای 40 قرار میگیرد. این سرویس بسیار قوی بوده و میتواند رتبه سایت شما در گوگل و اتوریتی سایت شما را بالا ببرد.

لیست سایتهای فارسی این پکیج

پیج اتوریتی صفحه اصلینام سایت
40Ligejazire.com
41Webdonya.com
35Daramadinterneti.com
34Hamejoortour.com
34Parsishoghl.com

لیست وبلاگ های فارسی این پکیج

پیج اتوریتی صفحه اصلینام وبلاگ
30topdownloadcenter.mihanblog.com
48allaboutcarmarket.loxblog.com
25magicforyou.mihanblog.com
48fanniherfeyi.loxblog.com
47employmentexams.loxblog.com
45learnlanguages.loxblog.com
45scholarchipforiranians.loxblog.com
48mobileandtablets.loxblog.com

همچنین علاوه بر موارد بالا رپورتاژ شما در 6 سایت بسیار قوی خارجی با پیج اتوریتی بین 30 تا 60 نیز قرار میگیرد.

ویژگی بسیار مهم 6 رپورتاژ سایتهای خارجی :

در این سایتها متن رپورتاژ شما علاوه بر انتشار و قرار گرفتن دائمی در سایت های مورد نظر، در صفحه اول سایتها نیز قرار میگیرند. (یعنی بک لینک از home page) یعنی بک لینکهای رپورتاژ شما میتوانند مستقیما از پیج اتوریتی بسیار عالی (بین ۳۰ تا ۶۰) صفحه اصلی سایت های مربوطه نیز بهره مند شوند. 

با توجه به اینکه ما سایتهای زیادی با این مشخصات داریم ولی رپورتاژ شما در ۶ تا از سایتهای خارجی ما قرار میگیرد لذا نام سایتها ذکر نمی شود ولی پس از تکمیل سفارش و ارسال گزارش نهایی میتوانید اتوریتی بسیار بالای سایتها را مشاهده نمایید.

در تصویر زیر اتوریتی چند مورد از سایتهای خارجی ما را مشاهده می کنید که اتوریتی آنها مشخص استد و مقاله شما بصورت ریپورتاژ آگهی در 6 مورد از این سایتها قرار گرفته و سپس لینک هرکدام بصورت گزارش کار برای شما ارسال خواهد شد.

لینکهای ارائه شده در این پکیج همگی بصورت فالو می باشند

قیمت : 750000 تومان

توجه:

به مدت محدود بر روی تمامی پکیج ها 10% تخفیف ویژه اعمال میگردد ، پس از مراجعه به درگاه پرداخت به صورت خودکار تخفیف برای شما اعمال خواهد شد

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

برای سفارش این پکیج روی دکمه زیر کلیک کنید 

 به محض تکمیل سفارش و پرداخت وجه ،  لینک ارسال کلمات کلیدی و مقاله ( مختص پکیج های ریپورتاژی ) برای شما ارسال خواهد شد