امتیازدهی به : post

چرا ورودی سایتم از گوگل به شدت کم شده است؟

چرا ورودی سایتم از گوگل به شدت کم شده است؟ این یکی از رایج ترین سوالاتی است که بسیاری از افراد از ما می‌پرسند و می خواهند بدانند که دقیقا به چه علت چنین اتفاقی برای سایت آنها می‌افتد.

از آنجایی که کم شدن بازدیدکنندگان یک سایت می‌تواند عواقب زیادی برای شما داشته باشد. باید سعی کنید که با تشخیص دقیق علت کم شدن ورودی سایت حتما عوامل ایجاد کننده این مشکل را برطرف کنید.

امروزه افراد زیادی از طریق گوگل و  سایت های دیگر اقدام به کسب اطلاعات لازم راجع به مواردی که به آنها نیازمند هستند می کنند و از طرف بیشتر خرید ها به صورت اینترنتی شده است بنابراین می‌توانیم بگوییم که دنیای دیجیتال مارکتینگ یک دنیای کاملا مجزا و گسترده است که افراد زیادی روزانه در آن فعالیت می‌کنند.

پس لزوم توجه به چنین دنیای عظیمی بسیار بیشتر از قبل احساس می شود پس اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از طریق عرصه گسترده اینترنت به کسب درآمد بپردازید باید توجه داشته باشید که موارد مختلفی می تواند تعیین کننده اعتبار سایت شما باشد اگر نتوانید فاکتورهای لازم را به دست بیاورید احتمال عدم موفقیت و نرسیدن به اهداف بسیار زیاد است.

 بنابراین توصیه به شما می کنیم این است که حتماً برای گسترش کسب و کار یا فروش آنلاین خود به اقداماتی دست بزنید که به شما کمک می کند تا در این زمینه به صورت حرفه‌ای عمل کنید.

کارشناسان و متخصصین مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران پاسخ سوالات شما را به درستی می دهند بنابراین اگر احساس کردید که مشکلاتی برای سایت شما به وجود آمده است و توانایی برطرف کردن آن را ندارید یا می خواهید بدانید که چرا ورودی سایتم از گوگل به شدت کم شده است؟

  باید به شما بگویم عوامل زیادی در ایجاد چنین مشکلی در خیر هستند پس باید با در نظر گرفتن تمامی این عوامل و توجه به آنها هرچه سریع‌تر اقدامات لازم جهت برطرف کردن مشکلات سایت را انجام بدهید.

اهمیت آمار بازدیدکنندگان سایت

اگر دارای یک وب سایت فروشگاهی یا شرکتی هستید باید به شما بگوییم که نکته‌ای که بیش از هرچیزی در در برندسازی و معروفیت سایت شما تاثیر گذار از این است که آمار بازدیدکنندگان شما همواره مقدار ثابتی داشته باشد و روز به روز افزایش پیدا کند این بدین معنا است که اگر آمار بازدیدکنندگان یک ساعت افت کند میزان معروفیت آن هم کاهش خواهد یافت .

پس سعی کنید همیشه به روز باشید و برای مشتریان اولویت داشته باشید این امر می‌تواند در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر گذار باشد هر چه در این زمینه تلاش بیشتری بکنید و برای بهبود وضعیت سایت خود برنامه ریزی داشته باشید مطمئناً میزان موفقیت شما در برندسازی و شناخته شدن سایت بسیار زیاد خواهد بود.

این که میگوییم بالا بودن آمار بازدیدکنندگان یک امر بسیار مهم در برندسازی سایت محسوب می شود دلیل خاصی دارد و آن هم این است که اگر شما به صورت روزانه بازدیدکنندگان مشخصی برای سایت خود داشته باشید می‌توانید منبع درآمد ثابتی را برای خود داشته باشید که این امر به معنای شناخته شده بودن سایت شما برای کاربران مختلف است.

بی توجهی به الگوریتم های گوگل عامل شکست در بازدیدکنندگان سایت

بی توجهی به الگوریتم های گوگل یکی از مهمترین مواردی است که می تواند در پایین بودن بازی کنندگان سایت شما تاثیر گذار باشد اگر می‌خواهید هر چه سریعتر در زمینه فروش اینترنتی پیشرفت کنید و پاسخ سوالاتی نظیر چرا ورودی سایتم از گوگل به شدت کم شده است؟ را پیدا کنید.

باید به شما بگوییم که بسیاری از افراد به دلیل بی توجهی و الگوریتم های گوگل باعث میشوند که آمار بازدیدکنندگان سایت شان کاهش پیدا کند و نتوانند به درستی در این زمینه موفق شوند توصیه به شما داریم این است که حتماً از الگوریتم های مختلف گوگل آگاه شوید و بدانید که چگونه باید روند فعالیت خود را پیش ببرید تا به موفقیت برسید .

هرچه در این زمینه نسبت به الگوریتم هایی که گوگل به کاربران ارائه می دهد بی توجه باشید احتمال عدم موفقیت شما بیشتر خواهد بود پس کاری که باید انجام دهید این است که حتماً نسبت به به کارگیری اصولی که باعث کسب رضایت موتورهای جستجوی گوگل می شود حساسیت نشان بدهید.

عدم رعایت اصول سئو

چرا ورودی سایتم از گوگل به شدت کم شده است؟ یکی از مهمترین دلایلی که میتوانیم برای مشکل در نظر بگیریم این است که ممکن است اصول سئو را به درستی رعایت نکرده باشید همان طور که می دانید برای به دست آوردن بازدیدکنندگان بیشتر برای سایت خود نیازمند رعایت یک سری از اصول مهم تحت عنوان اصول سئو هستید .

با در نظر گرفتن آنها می توانید بسیار بهتر به فعالیت بپردازید از کاری که باید انجام دهید این است که حتماً میزان دانش و اطلاعات خود را راجع به اصول و قوانین جدید سئو افزایش بدهید و به درستی تمامی نکات آن را رعایت کنید در نظر گرفتن این موضوع می‌تواند در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر گذار باشد.

کارشناسان و متخصصین ای که در زمینه سئو به فعالیت می‌پردازند بهترین گزینه ها برای ارتقاء وضعیت سایت شما هستند بنابراین اگر از آمار بازدیدکنندگان سایت خود ناراضی هستید و احساس میکنید که باید تغییراتی در روند فعالیت سایت خود بدهید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه و دانش مرتبط دارند.

سرعت سایت شما کم شده است

یکی از مهمترین عواملی که باعث میشود آمار بازدید کنندگان ورودی از گوگل برای سایت شما کاهش پیدا کند این است که کاربران پس از مراجعه به وب سایت شما با سرعت پایین لود شدن صفحات مختلف روبرو می شوند .

بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که یکی از عواملی که می تواند باعث نارضایتی گوگل و کاربران مختلف از سایت شما بشود پایین بودن سرعت آن است بنابراین با انجام دادن یک سری از اقدامات ضروری سرعت سایت خود را افزایش بدهید. بنابراین یکی از پاسخ هایی که می توانیم به سوال چرا ورودی سایتم از گوگل به شدت کم شده است؟ بدهیم همین پایین بودن سرعت سایت است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran