امتیازدهی به : post

چشم انداز مدیریت بازرگانی

 آیا اطلاعاتی در مورد چشم انداز مدیریت بازرگانی دارید ؟ می دانید مدیریت بازرگانی چه مشاغلی را برای شما رقم می زند ؟ اگر به دنبال پاسخ به سوال هایتان در این زمینه می باشید تا انتهای این مقاله با نا همراه باشید :

گاهی مراقبت از خانواده به معنای مراقبت از خود است. تصمیم شما برای کسب مدرک به همان اندازه برای شما مهم می باشد که برای آنها. به همین دلیل است که می خواهید شغلی را انتخاب کنید که نه تنها از افرادی که دوست دارید حمایت کند، بلکه به شما امکان می دهد از رفتن به سر کار هر روز لذت ببرید.

شما در تمام زندگی خود در مشاغل مختلف کار کرده اید، اما آماده راه اندازی یک حرفه هستید. شما متعهد به برداشتن گام‌های لازم برای تثبیت خود در زمینه کسب‌وکار هستید، جایی که گزینه‌ها بسیار زیاد است. جای تعجب نیست که شما برای کمک به دستیابی به این هدف به دریافت مدرک مدیریت بازرگانی فکر می کنید. اما با مدرک مدیریت بازرگانی چه کاری می توانید انجام دهید؟

مدرک مدیریت بازرگانی چیست؟ دوره های مدیریت بازرگانی :

دوره های مشترک کاردانی مدیریت بازرگانی:

 • اصول مالی
 • تجزیه و تحلیل کسب و کار و هوش
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت عملکرد و پروژه
 • خدمات مشتری

مشاغل مرتبط با مدیریت بازرگانی

دوره های ذکر شده در بالا به تجهیز رشته های مدیریت بازرگانی به مجموعه مهارت های همه کاره ای کمک می کند که می تواند در موقعیت های مختلف در این زمینه اعمال شود. گزینه های مناسب زیادی برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی وجود دارد. بیایید برخی از مشاغل رایج مدیریت کسب و کار را بررسی کنیم.

با مدرک کاردانی مدیریت بازرگانی چه کاری می توانید انجام دهید؟

کسب مدرک کاردانی در مدیریت بازرگانی این پتانسیل را دارد که تأثیر مثبتی بر آینده شغلی و پتانسیل درآمد شما داشته باشد. بر اساس اداره آمار کار در سال 2017، دارندگان مدرک کاردانی به طور متوسط ​​6864 دلار بیشتر از کسانی که فقط دیپلم دبیرستان داشتند، درآمد داشتند . اما چه فرصت هایی برای دارندگان مدرک مدیریت بازرگانی وجود دارد؟

 1. کارمندان حسابداری، حسابداری و حسابرسی

کارگران در این حوزه ها بر نظارت و نگهداری سوابق مالی شرکت تمرکز می کنند. وظایف معمولاً شامل کدگذاری اسناد طبق رویه، ثبت و خلاصه کردن داده‌های عددی از طرف شرکت و تطبیق هرگونه اختلاف مالی یافت شده در حین رعایت سیاست‌های فدرال، ایالتی و شرکت است. چشم انداز مدیریت بازرگانی در این چند سال روند رو به رشدی داشته است.

 1. معاون اداری :

دستیاران اداری معمولاً به تماس های تلفنی پاسخ می دهند، جلسات را برنامه ریزی می کنند، اطلاعات پایگاه داده را به روز می کنند، فاکتورها را تهیه می کنند و نامه های دریافتی و خروجی را مدیریت می کنند. این کارکنان باید سازماندهی شده و جزئیات گرا باشند، زیرا آنها مسئولیت انواع وظایف اداری را بر عهده دارند که کسب و کارها را به خوبی اداره می کند.

 1. همکار فروش :

این کارگران را می توان در طیف وسیعی از صنایع یافت – اگر محصول یا خدماتی وجود داشته باشد، کسب و کارها به کسی برای فروش آن نیاز دارند. آنها تخصص در مورد کالا ارائه می دهند، به سوالات مشتریان پاسخ می دهند و معاملات را پردازش می کنند. بسیاری از این موقعیت ها پتانسیل دریافت پورسانت را دارند، که در صورت یافتن موقعیت و ساختار پرداخت مناسب، می تواند پتانسیل درآمدزایی شما را افزایش دهد.

 1. همکار خدمات مشتری :

دقیقاً در عنوان وجود دارد – همکاران خدمات مشتری همه در مورد خدمت به مشتری هستند. چه گوش دادن به سؤالات یا نگرانی های مشتری، سفارش دادن، ارائه اطلاعات در مورد محصولات و خدمات یا ثبت جزئیات اطلاعات تماس با مشتری، این متخصصان کسب و کار مطمئن می شوند که مشتریان دیده می شوند. صبر و درک در این موقعیت بسیار زیاد است، زیرا همکاران خدمات مشتری اغلب به شکایات مشتریان گوش می دهند و برای حل آنها تلاش می کنند. با استفاده از چشم انداز مدیریت بازرگانی می توان به گسترش شغل های این چنینی پرداخت.

 1. بانکدار شخصی :

یک بانکدار شخصی کل روابط مشتری با یک بانک خرده فروشی را اداره می کند. از وام ها و حساب های شخصی گرفته تا صندوق های امانی و سرمایه گذاری، این بانکداران دانش گسترده ای در مورد محصولات و خدماتی که یک بانک ارائه می دهد دارند. آنها می توانند با پاسخ دادن به سوالات مشتریان و کمک به آنها در تصمیم گیری صحیح برای امور مالی خود، خدمات عالی به مشتریان ارائه دهند. آنها نقطه مرکزی تماس مشتریان هستند.

با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی چه کاری می توانید انجام دهید؟

فرصت های شغلی برای کسانی که دارای مدرک لیسانس هستند به طور قابل توجهی بالاتر است.

 1. مدیر بازاریابی

مدیران بازاریابی تقاضا برای محصولات و خدماتی را که یک سازمان و رقبای آن ارائه می دهند تخمین می زنند. آنها بازارهای بالقوه را برای محصولات سازمان شناسایی می کنند و بر تیمی نظارت می کنند که استراتژی هایی را برای به حداکثر رساندن سود ایجاد می کند.

 1. مدیر فروش :

مدیران فروش متخصصانی هستند که مسئول تنظیم استراتژی پشت ابتکارات و اهداف فروش هستند. آنها شکایات مشتریان را حل می کنند، بودجه را تهیه می کنند، ترجیحات مشتری را برای تعیین تمرکز تلاش های فروش و تجزیه و تحلیل آمار فروش نظارت می کنند.

 1. تحلیلگر کسب و کار

تحلیلگران کسب و کار روزهای کاری خود را صرف جمع آوری داده های مربوط به مشکلات یا رویه های یک شرکت می کنند. آنها سپس اطلاعات جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل می کنند تا راه حل ها یا تغییرات احتمالی را نتیجه گیری کنند. رویه های جدید بر اساس مصاحبه های انجام شده با کارکنان، مشاهده در محل و مطالعه دقیق اسناد شرکت طراحی شده است. این شغل یکی از عوامل موثر در پیشرفت چشم انداز مدیریت بازرگانی در چند سال اخیر بوده است.

 1. تحلیلگر مالی

تحلیلگران مالی تجزیه و تحلیل های کیفی مربوط به امور مالی و سرمایه گذاری یک شرکت را انجام می دهند. آنها نمودارها، نمودارها و صفحات گسترده را می سازند. پیش بینی شرایط تجاری، صنعت و اقتصادی از طریق تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی.

 1. مدیر حساب

مدیران حساب به عنوان نماینده شخصی سازمان برای مشتری عمل می کنند. آنها روابط با مشتری را تقویت می کنند، با تیم های فروش و بازاریابی برای یافتن مشتریان جدید کار می کنند، ارائه ها و پیشنهادهای فروش را آماده می کنند و برنامه های مشتری را به بقیه شرکت منتقل می کنند.

مدرک مدیریت بازرگانی شما را به کجا می برد؟ با تمام این سخن ها با مدرک مدیریت بازرگانی چه کاری می توانید انجام دهید؟ همانطور که می بینید، پاسخ های زیادی برای این سوال وجود دارد. همه اینها به علایق شخصی شما و اینکه چه سطحی می توانید متعهد شوید بستگی دارد.

امیدواریم که در مورد زمینه چشم انداز مدیریت بازرگانی اطلاعات لازم و مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم .

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran